Candy and Annie sisters for ever (amv)

Turrican

RetroManiaC
Joined
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.278
Αντιδράσεις
139
Την συμπάθια μου για την Annie την γνωρίζετε φαντάζομαι...

Η Annie ήταν και είναι η καλύτερη φίλη της Candy μας και η κοπέλα του Archie ! Στο ενεργητικό της θα πρέπει να προστεθεί ότι μάλλον είχε κατά κάποιο τρόπο χρεωθεί και την φροντίδα του Κλίν αφού αυτός την εμπιστευόταν τυφλά και δεν ξεκολλούσε κυριολεκτικά μέσα από την αγκαλιά της!!! Διαφορετικός χαρακτήρας σε σχέση με την πιο δυναμική Candy και σχετικά αναιμική κράση έδωσε τον δικό της αγώνα για να ξορκίσει τα δικά της δαιμόνια και να βρει την γαλήνη...

Θέλετε να ξαναδούμε μαζί μερικές γλυκές στιγμές από την αρχή της κοινής ζωής των δυο κοριτσιών σε αυτό το δεύτερο δικό μου Candy-κο amv και να ξαναθυμηθούμε πράγματα πίσω στην αρχή του anime; Αν η απάντηση είναι ναι τότε ακολουθήστε με και καλό μας ταξίδι στον κόσμο της δικής μας Candy!!

*Σημείωση: Καθώς βλέπετε το amv διαλέξετε κάτω δεξιά απο το παράθυρο του video την επιλογή watch in high quality γιατί αλλιώς χάνει πολύ...

[video=youtube;s-VxT9YMVgM]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μην με παρεξηγητε, αλλά την αντιπάθεια μου για την Άννυ, την έχω και εγώ δηλωσει.

Η Άννυ αρνηθηκε την καντυ, απειρες φορες. Και αν ήταν μονο αυτο, θα μπορούσα και να το συγχωρέσω, λόγω αδυναμιας του χαρακτηρα της. Δεν δικαιολογειτε όμως, στην περιπτωση του Άρτσι. Από και ως που, τον θεωρουσε "δικό της"; Της ειχε υποσχεθει τίποτα ο Άρτσι; Και είχε το ύφος της απατημενης;

Και ενω μεχρι τότε αρνιόταν την καντυ, για να μην χασει τον Άρτσι, ετρεξε στην καντυ, και με ύφος συντετριμενο, λες και χανοταν όλος της ο κόσμος, την παρακαλεσε, να μην της τον παρει. Λες και τον είχε ποτέ. Τοτε δεν φοβηθηκε μην την βρει κανεις με την καντυ.

Η απελπισια της για τον Άρτσι, την οδηγησε, σε εκρηξη θυμου, και κατηγορησε την καντυ, ότι ήταν ευνοουμενη στο σπίτι της Πονυ. Δυστυχώς όμως για εκεινη, το ακουσε και η Ελιζα αυτο, και έτσι το μυστικο της αποκαλυφτηκε.

Μετά φυσικά (αφου ανοίγει ο δρόμος για τον Άρτσι), τα δύο κοριτσια, ξαναγινονται φίλες, και η Άννυ βοηθά πολλες φορές την καντυ.

Η μη συμπαθεια μου όμως, στο προσωπο της Άννυ δεν ειναι τόσο για την απαδεκτη συμπεριφορά της απενταντι στην καντυ, ειναι για τον αδυναμο χαρακτηρα που έχει, και με κανει να αντιπαθώ άτομα του χαρακτηρα της.

Τέτοια άτομα, αδυναμα, λογω αυτης ακριβως της αδυναμιας τους, είναι πάρα πολυ συχνά, ευνοούμενα από την ζωη. Καποια κοπέλα απο εδω μεσα (δεν θυμαμαι πια), ειπε, πως από άτομα σαν την Άννυ, δεν ζητας θυσιες, δεν ζητάς και πολλα! Η καντυ την προστατευε παντα, ακομη και όταν η Άννυ την πρόδιδε. Φοβοταν για την Άννυ, να μην αποκαλυφτει το μυστικο της, ενω η ίδια, αντεχε και αντιμετωπιζε τους εξευτελισμους, που προερχοταν λογω καταγωγης της. Φανταζοταν πως η Άννυ δεν θα άντεχε κατι τετοιο. Η Άννυ όμως, δεν δοκιμαστηκε ποτε, για να δουμε και μια δικη της αντιδραση. Δεν την άφηναν οι άνθρωποι που την περιεβαλαν, από φοβο, λογω του αδυναμου χαρακτηρα που εξεδηλωνε.

Ακομη, και η Ελίζα, δεν της φέρθηκε ποτέ σκληρα. Αντιθετα η Άννυ, ήταν πάντα καλεσμενη, στα πάρτι που εκανε η Ελίζα, και παντα καλοδεχούμενη στο σπιτι των Άντλευ. Ο ερωτας της για τον Άρτσι, δεν κατακριθηκε από κανεναν, λογω της καταγωγης της, ενω αντιθετα η Κάντυ, κυνηγηθηκε από πολλους, που ποτε δεν την αναγνωρισαν σαν κόρη των Άντλευ.

Η καντυ, ήταν η δυνατη, και σε αυτην ετυχαν όλα. Η Άννυ ήταν η αδυναμη, και κατα ένα περιεργο τρόπο, δεν δοκιμαστηκε ποτέ τόσο σκληρα. Παντα ξεγλιστουσε. Και στο τελος, ειναι και η μόνη που καταφερνει να αποκτησει, όλα όσα ήθελε, χωρις καμια απολυτως απώλεια. Η καντυ έχασε τον Τερρυ, και πονεσε πολυ. Η Πατυ, εχασε και εκεινη τον Στηαρ. Η Άννυ όμως, έχει τον Άρτσι, που... συγχωρεστε με, δεν του ταιριαζε με μια κοπέλα σαν την Άννυ. Θυμηθειτε τον Άρτσι παλιά! Όταν τον πρωτογνωρισαμε; Πολυ απαιτητικός με το ντυσιμο, μεν, αλλά η καντυ τον συγκινησε. Τι συγκινησεις μπορει να του προσφερει η Άννυ; Ξενερωτος, σαν και αυτη, θα καταντησει.

Ποπο, την εθαψα τελειως την κοπέλα. Ουτε η Ελίζα να ήτανε!! Sorry Turrican
 
Μου φαίνεται ότι θα ανεβάσω Video Candy και Neal love for ever για να σας "πιάσω" όλες!!! ;)

Κατά τα άλλα προς θεού μου αρέσει και θέλω να ακούω όλες τις απόψεις αφού με βοηθούν να σχηματίζω καλύτερη εικόνα! Στο κάτω κάτω αν δε τα πούμε εμείς εδώ τότε που αλλού θα μπορούσαμε να ανταλλάξουμε απόψεις για την κοινή μας τρέλα!!!!! :cool:

Για την Annie έχω εκφραστεί και σε άλλο thread και έχω πει ότι πιστεύω εκεί!

Αν μπορούσα να πω κάτι με δυο λόγια θα έλεγα ότι είναι ένας πολύ γήινος ρεαλιστικός χαρακτήρας που είχε τις πτώσεις της αλλά ξανασηκωνόταν επάνω και συνέχιζε. Στην περίπτωση του Artchie , δεν αρνιόταν δημόσια την Candy για να μη χάσει αυτόν αλλά όλο αυτό το προφίλ που της είχε δημιουργήσει και φορέσει η καινούρια της οικογένεια και δεν έπρεπε με κανένα τρόπο να θιγεί. Τον Αγάπησε και έκανε αυτό που θα έκανε κάθε ερωτευμένη γυναίκα!!!! Δεν απαίτησε από την Candy (πως θα μπορούσε αλώστε) αλλά έπεσε στα γόνατα, ταπεινώθηκε και ικέτεψε!!!! Μη περιμένετε να βρείτε λογική και καθαρή γραμμή εδώ... Το ότι δεν δοκιμάστηκε τόσο σκληρά στην ζωή της όσο η Candy δεν είναι δικαιολογία για να την μισήσει κανείς για αυτό!

Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι σε αυτόν τον κόσμο τέλειοι! Αν είχα μια κάμερα από επάνω μου και με κατέγραφε 24 ώρες ίσως να έβλεπα συμπεριφορές σε εμένα σε σημείο που δεν θα αναγνώριζα τον εαυτό μου!!!!!

Και τέλος θα πω κάτι ακόμα..... που θα ακουστεί λιγάκι αιρετικό!

Η Annie δεν έχει προκαλέσει τόση σύγχυση και μπέρδεμα στην ζωή της Candy όσο οι αλλοπρόσαλλες συμπεριφορές με τα "τερτίπια "του Terry και τα μυστήρια "παιχνίδια" του θείου!!! :wait2:
 
Turrican είπε:
Να σε δω αύριο που θα ανεβάσω amv αφιερωμένο στην Candy και στην Annie!!!! :eek:
Αν δεν πεις εσύ και η akaliakoukou καλά λόγια τότε θα ανεβάσω για αντίποινα Terry και Σουζάνα love for ever!!!! :cool:
Ε.... χμμ... γκουχ γκουχ!...


Πονάω το δόντι μου!!!!



χμμ....


 


Λοιπόν, χωρίς πλάκα τώρα, Turri, το βιντεάκι είναι πολύ όμορφο και συγκινητικό! :thanx2: :thanx2:

 


Σε κάποια πράγματα συμφωνώ με τη Λορένα.



Ευτυχώς που δεν είμαι κολημένη με το άνιμε και έχω γνωρίσει την Άννυ από το μάνγκα!!!


 


Λορένα, έχεις ακούσει αυτό που λένε:



"Θεέ μου, μη μου δίνεις αυτά που μπορώ να αντέξω"???

 


Turri, ανάμεσα σε Τέρρυ και Σουζάννα δεν υπήρξε ποτέ αμοιβαίος έρωτας ούτε και θα υπάρξει.:sure:



Από την πλευρά του Τέρρυ, υπάρχει οίκτος και ευγνωμοσύνη. Τίποτα άλλο.



Μην μας ανοίξεις καμμιά πληγή με κανένα τέτοιο βίντεο, ούτε γι'αστείο!!!!
:nono:
 
Λοιπόν...

αν και η Ανιμε Άννυ δε μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ να μη σχολιάσω την αρτιότητα του βίντεο και το πραγματικά πολύ ωραίο τραγούδι!!! :thumbup:

Άψογη δουλειά και πάλι από τον Τurri (αν και δε μου ξυπνάει τα ίδια συναισθήματα όπως με το πρώτο ::) )

Και... σόρρυ Τurri! :cry: Ξέρεις γιατί :D
 
Δεν ξέρω τη γλώσσα, και δεν καταλαβαίνω τι λέει το τραγούδι!


Πάντως η μουσική μου αρέσει!!!!


 


Turri, να ελπίζουμε και σε ένα βιντεάκι με Άρτσι-Άννυ???
 
akaliakoukou είπε:
 


Λοιπόν, χωρίς πλάκα τώρα, Turri, το βιντεάκι είναι πολύ όμορφο και συγκινητικό! :thanx2: :thanx2:

 

 


Turri, ανάμεσα σε Τέρρυ και Σουζάννα δεν υπήρξε ποτέ αμοιβαίος έρωτας ούτε και θα υπάρξει.:sure:



Από την πλευρά του Τέρρυ, υπάρχει οίκτος και ευγνωμοσύνη. Τίποτα άλλο.



Μην μας ανοίξεις καμμιά πληγή με κανένα τέτοιο βίντεο, ούτε γι'αστείο!!!!
:nono:
Σε ευχαριστώ akaliakoukou μου για την υποστήριξη!!! :thanx2:

Όσο για το Video δεν ξέρω....αρχίζουν να μου κάνουν προσφορές από αντίθετα στρατόπεδα....:rolleyes:

Juanita είπε:
Λοιπόν...
αν και η Ανιμε Άννυ δε μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ να μη σχολιάσω την αρτιότητα του βίντεο και το πραγματικά πολύ ωραίο τραγούδι!!! :thumbup:

Άψογη δουλειά και πάλι από τον Τurri (αν και δε μου ξυπνάει τα ίδια συναισθήματα όπως με το πρώτο ::) )

Και... σόρρυ Τurri! :cry: Ξέρεις γιατί :D
Σε ευχαριστώ Πριγκίπισσα για όλα!!! :thanx2:

Ξέρω ότι και για εσένα δεν ήταν το φόρτε σου η Annie!!

Ξέρωωωωω!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

akaliakoukou είπε:
Δεν ξέρω τη γλώσσα, και δεν καταλαβαίνω τι λέει το τραγούδι!
Πάντως η μουσική μου αρέσει!!!!


 


Turri, να ελπίζουμε και σε ένα βιντεάκι με Άρτσι-Άννυ???
Δεν ξέρω τι λέει η μουσική....αλήθεια λέω.... :cry:

Άρτσι - Άννυ έ; Καλή ιδέα να την δω και εγώ αποκαταστημένη την κοπέλα μας!!!! :cheers:
 
Turrican είπε:

Turri μου... με ξέρεις εμένα... ανώτερος άνθρωπος... :sure:

Αν πρόκειται για τέχνη (άλλων) δε λογαριάζω θυσίες (των άλλων)... :D

Δε σου έγραψα τα σχόλια που ήθελες για να μη στερήσω από την ανθρωπότητα το νέο amv που μας έταξες... :cheers:

Προχωράει;;;; :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Έχμμ! Κάτσε να κάνω μια ασφάλεια ζωής πρώτα!!!!:nervous:
 
Έλα βρε... Τι φοβάσαι;;; :cheers:

Η Mod λείπει για να μας μπανάρει :D

Η Akaliakoukou δεν έχει πρόσβαση :tease:

Η Nessie είναι μεγαλόθυμη :diablotin:

Η Kambia φιλότεχνος και αυτή :acoustic:

Κι ύστερα;;;; Μεταξύ μας διχόνοιες;;;;

Μιά μεγάλη οικογένεια είμαστε...
ahmedahne16ky7.jpg
ahmedahne16ky7.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
akaliakoukou είπε:
Turri, να ελπίζουμε και σε ένα βιντεάκι με Άρτσι-Άννυ???

Έχω και ένα τραγουδάκι κατά νου...

Το "Ζήλεια μου"... :D

-edit-

Και για να αφήσω καταμέρος τις κακίες μιά πολύ ωραία φωτο των δύο κοριτσιών!!! :wave:

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρε συ πριγκίπισσα...εντάξει αλλά τι υπογραφή είναι αυτή;:eek:
 
Δεν ξέρω βρε Turri μου τι με έχει πιασει... :precry:

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...:dribble:

Γενικώς... :wait2: τα πάντα... :angry:
 
Μπράβο Turrican! Πολύ ωραίο και αυτό το βιντεάκι! (Ελπίζω όμως να μην πραγματοποιήσεις τις απειλές για Terry-Suzanna και Candy-Neal! Λυπήσου μας! :wait2: )

Την Annie τη συμπαθώ και γω! Στο κάτω κάτω της γραφής, αφού η Candy την αγαπάει και τη θεωρεί την καλύτερή της φίλη, εμάς τι μας κόφτει; :what:

Παιδιά ειλικρινά, τόσα χρόνια δε θυμόμουν καθόλου αυτά τα γεγονότα μεταξύ Candy και Annie. Και μου κάνει εντύπωση, γιατί ως παιδάκι (που ήμουν μια φορά και έναν καιρό :baby2: ) φυσιολογικά θα έπρεπε να αντιπαθήσω την Annie... Η μόνη εξήγηση που μπορώ να δώσω για το αντίθετο, είναι ότι η αγάπη που δείχνει η μικρή μας στο πρόσωπο της Annie είναι τόσο μεγάλη, που *****ωσε και τα δικά μου αισθήματα :flower:

juanita είπε:
Η Nessie είναι μεγαλόθυμη :diablotin:
Juanita τι εννοείς; Μήπως ότι δεν είμαι μεγαλόθυμη; :D Πότε σου έδωσα αυτή την εντύπωση; :cheers:
 
Επειδή έχω εκνευριστεί με το θέμα του Τέρρυ, θέλω να σας πω κάτι.

 


Πριν λίγο γύρισα από βραδινό μπάνιο στην Αγ. Φωτιά. Ήταν τέλεια!!!! :cheers:


Χτες ήπια καφεδάκι στο Μπούρτζι, σ'ένα τραπεζάκι κοντά στο κύμα...
:cool:


Και αύριο θα πάω για μπάνιο στα Μαύρα Βόλια και μετά για ουζάκι στον Εμπορειό...
:beer:


Αυτά για την ώρα. :augenrollen:


 


Κι αν δω κανένα βιντεάκι τέτοιου είδους
:rant: ,θα σας γράφω λεπτομερείς περιγραφές του καθημερινού μου προγράμματος, με τα μπανάκια και τα καφεδάκια και τη θάλασσα και τον ήλιο κλπ κλπ κλπ... :tease: :tease:

 


:wait2: (Ώρες ώρες γίνομαι πολύ κακιά, το ξέρω,αλλά...


δε φταίω εγώ!!!


Με προκαλέσατε!!!) :diablotin: :diablotin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
akaliakoukou είπε:
Πριν λίγο γύρισα από βραδινό μπάνιο στην Αγ. Φωτιά. Ήταν τέλεια!!!! :cheers:

Χτες ήπια καφεδάκι στο Μπούρτζι, σ'ένα τραπεζάκι κοντά στο κύμα... :cool:

Και αύριο θα πάω για μπάνιο στα Μαύρα Βόλια και μετά για ουζάκι στον Εμποριό... :beer:

Αυτά για την ώρα. :augenrollen:

Δε ζηλεύω... δε ζηλεύω... :sure:

picture.php


Κι αν δω κανένα βιντεάκι τέτοιου είδους :rant: ,θα σας γράφω λεπτομερείς περιγραφές του καθημερινού μου προγράμματος, με τα μπανάκια και τα καφεδάκια και τη θάλασσα και τον ήλιο κλπ κλπ κλπ... :tease: :tease:


:cry: :cry: :cry:

:wait2: (Ώρες ώρες γίνομαι πολύ κακιά, το ξέρω,αλλά...

δε φταίω εγώ!!!

Με προκαλέσατε!!!) :diablotin: :diablotin:


Akaliakoukou μου... :sealed: εγώ.... δεν :zip:

Ο Turri... :diablotin:
 
Juanita είπε:
Δεν ξέρω βρε Turri μου τι με έχει πιασει... :precry:
ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...:dribble:

Γενικώς... :wait2: τα πάντα... :angry:
Χα! Χα! Χα! Απίστευτη ,σωστή ,ειλικρινέστατη!!! :D

Μη φοβάσαι πριγκίπισσα , φάση είναι!

Και μην ξεχνάς ότι έχει και τα καλά της μερικές φορές η ζήλια!

Είναι σαν τον εγωισμό το μυστικό της θετικής ώθησης και επιτυχίας!!! :p

nessie είπε:
Μπράβο Turrican! Πολύ ωραίο και αυτό το βιντεάκι! (Ελπίζω όμως να μην πραγματοποιήσεις τις απειλές για Terry-Suzanna και Candy-Neal! Λυπήσου μας! :wait2: )
Την Annie τη συμπαθώ και γω! Στο κάτω κάτω της γραφής, αφού η Candy την αγαπάει και τη θεωρεί την καλύτερή της φίλη, εμάς τι μας κόφτει; :what:

Παιδιά ειλικρινά, τόσα χρόνια δε θυμόμουν καθόλου αυτά τα γεγονότα μεταξύ Candy και Annie. Και μου κάνει εντύπωση, γιατί ως παιδάκι (που ήμουν μια φορά και έναν καιρό :baby2: ) φυσιολογικά θα έπρεπε να αντιπαθήσω την Annie... Η μόνη εξήγηση που μπορώ να δώσω για το αντίθετο, είναι ότι η αγάπη που δείχνει η μικρή μας στο πρόσωπο της Annie είναι τόσο μεγάλη, που *****ωσε και τα δικά μου αισθήματα :flower:

Juanita τι εννοείς; Μήπως ότι δεν είμαι μεγαλόθυμη; :D Πότε σου έδωσα αυτή την εντύπωση; :cheers:
Να σε φιλήσω nessie μου!!!!!

Ακριβώς αυτό σκεφτόμουνα και εγώ!!!!

Να μην θυμίσω ότι και ο Κλίν την αγαπούσε τρελά ( και δεν έκανε εύκολα φιλίες).... :D

Δεν ξέρω τι θα γινότανε βέβαια με αυτόν τον ... ασβό του θείου..... !!

Για το βιντεάκι αν τελικά το κάνω θα διανεμηθεί χέρι -χέρι μόνο σε εσάς τα έμπιστα μέλη και δεν θα τολμήσω να το ανεβάσω στο youtube!

Αν και εδώ που τα λέμε θα έπρεπε γιατί αν το έβλεπε η Mizuki και η Igarashi θα παραμερήζαν τις διαφορές τους και θα με παίρναν μαζί στο κυνήγι!!! :D

akaliakoukou είπε:
Επειδή έχω εκνευριστεί με το θέμα του Τέρρυ, θέλω να σας πω κάτι. 


Πριν λίγο γύρισα από βραδινό μπάνιο στην Αγ. Φωτιά. Ήταν τέλεια!!!! :cheers:


Χτες ήπια καφεδάκι στο Μπούρτζι, σ'ένα τραπεζάκι κοντά στο κύμα...
:cool:


Και αύριο θα πάω για μπάνιο στα Μαύρα Βόλια και μετά για ουζάκι στον Εμποριό...
:beer:


Αυτά για την ώρα. :augenrollen:


 


Κι αν δω κανένα βιντεάκι τέτοιου είδους
:rant: ,θα σας γράφω λεπτομερείς περιγραφές του καθημερινού μου προγράμματος, με τα μπανάκια και τα καφεδάκια και τη θάλασσα και τον ήλιο κλπ κλπ κλπ... :tease: :tease:

 


:wait2: (Ώρες ώρες γίνομαι πολύ κακιά, το ξέρω,αλλά...


δε φταίω εγώ!!!


Με προκαλέσατε!!!) :diablotin: :diablotin:
Σε παρακαλώ καλή μας akaliakoukou!!! Δεν ήμουν..... προετοιμασμένος να αντιμετωπίσω κάτι τέτοιο.... :cry:
 
Juanita είπε:
Δε ζηλεύω... δε ζηλεύω... :sure:
picture.php


:cry: :cry: :cry:

Akaliakoukou μου... :sealed: εγώ.... δεν :zip:

Ο Turri... :diablotin:
:points: :points:

Αρχικό μήνυμα απο Turrican
Σε παρακαλώ καλή μας akaliakoukou!!! Δεν ήμουν..... προετοιμασμένος να αντιμετωπίσω κάτι τέτοιο.... :cry:
Ούτε κι εγώ είμαι προετοιμασμένη να δω τέτοιο βίντεο! Και δε θα είμαι ποτέ!!! :what: :cold:

 


Γι αυτό έπρεπε να λάβω τα μέτρα μου εγκαίρως....:augenrollen: :diablotin: :tease: :tease:
 
@Τurrican, δεν εχω προσβαση σε youtube στο γραφειο :cry: Θα σχολιασω το βιντεακι το απογευμα απο το σπιτι :)


@akaliakoukou
, γιατι μας τα κανεις αυτα καλη μου? Αυτα που γραφεις για το νησι σου, μου θυμιζουν μια παροιμια: "καποιους ο θεος τους επλασε και αλλους τους $#%@...", εσυ προφανως εισαι απο τους πλασμενους ;)

@juanita, ποτε δεν ζηλευα, ουτε και ζηλευω (και δεν ειναι γιατι τα εχω ολα ;) )...απλα μαθαινω να ειμαι ευχαριστημενη με αυτα που εχω...εκει νομιζω βρισκεται το μυστικο της ευτυχιας καλη μου juanita :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
domniki είπε:
@Τurrican, δεν εχω προσβαση σε youtube στο γραφειο :cry: Θα σχολιασω το βιντεακι το απογευμα απο το σπιτι :)
Α! Θα πάθεις!!! Δεν υπάρχει περίπτωση!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα