Classic Century [Ελλ. περιοδικο για συλλεκτικα οχηματα]

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.282
Εντελως τυχαια επεσα επανω σε ενα site που εκδιδει περιοδικο για συλλεκτικα οχηματα στα Ελληνικα!

Δεν ξερω κατι παραπανω.

Εδω μπορειτε να διαβασετε τα 5 πρωτα τευχη (δεν ξερω αν συνεχιζεται η εκδοτικη προσπαθεια)

Προβολή συνημμένου 38132
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
A το ξέρω αυτό το περιοδικό, έτυχε να βρω το 5ο τεύχος πριν κάνα μήνα σε βιβλιοπωλείο και μιας και είμαι και λάτρης των κλασικών αυτοκινήτων με την ελπίδα να ξαναζωντανέψω το φιατάκι μου αγόραζα όλο ξένα περιοδικά του είδους (συμβουλές για αναπαλαίωση κτλ). Δεν ξέρω αν όντως συνεχίζεται η εκδοτική προσπάθεια καθώς περιοδικά του είδους δεν έχουν τύχη στον Ελληνικό χώρο (δυστυχώς). Ελπίζω πάντως να εκδίδεται ακόμη και να έχει αρκετούς υποστηρικτές-αγοραστές καθώς γνωρίζω πως πολλά άτομα στην Ελλάδα ασχολούνται με το κλασικό αυτοκίνητο!!!
 
α,είναι κρητικό ε; καλά το θυμάμαι.πολύ ωραίο περιοδικό,είχα αγοράσει και διαβάσει το πρώτο τεύχος,τα υπόλοιπα όμως δεν τα βρήκα ποτέ.η διακίνηση πρέπει να ήταν επικεντρωμένη στη Κρήτη... μακάρι να συνεχίζει γιατί φαινόταν αξιόλογο
 
Περιοδικό CLASSIC CENTURY [Retro free pdf]

Αγαπητοί φίλοι γεια σας,

μπορείτε να διαβάσετε το περιοδικό μας Classic Century στη διεύθυνση www.classiccentury.gr

CLASSICCENTURY-ALL.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το περιοδικό μας CLASSIC CENTURY εκδίδεται στο Ηράκλειο Κρήτης εδώ και 3 χρόνια και κυκλοφορεί ανα εξάμηνο σε όλη την Ελλάδα στα περίπτερα και σε επιλεγμένα σημεία πώλησης.

Η θεματολογία του αφορά κυρίως τα κλασικά αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες. Ομως αρκετά θέματα καλύπτονται από βιογραφίες, ιστορικές αναδρομές, επαγγελματα, παλαιές διαφημίσεις, φωτογραφίες κ.λ.π. από τον 20ο αιώνα. Το τελευταίο τεύχος που κυκλοφορεί είναι το Νο 7.
 
Πίσω
Μπλουζα