CPC 6128 video game reviews - 1η απόπειρα - Work In Progress

Amigovios

RetroActive
Joined
26 Αύγ 2008
Μηνύματα
324
Αντιδράσεις
133
Καλησπέρα σε όλους, αποφάσισα να κάνω μια μινι σειρά με video game reviews για τον amstrad CPC 6128. Παρακάτω σας δίνω το λινκ για το 1ο βιντεάκι που ετοιμάζω (είναι ακόμα στα σκαριά), αλλά ήθελα να δώσω μια 1η γεύση για το τι κάνω. Ελπίζω να σας αρέσει και σύντομα θα ανέβει και η τελική έκδοση...

Renegade CPC 6128 Review WIP

Enjoy...
 
Πολύ ωραία ιδέα!

Το Link μου βγάζει να βάλω τα στοιχεία μου για να συνδεθώ στο YT (προσπάθησα και μέσω browser σε υπολογιστή πατώντας το link και μέσω κινητού που αυτόματα ανοίγει η εγκατεστημένη εφαρμογή για το ΥΤ).
 
Σε μένα λέει Ωχ! Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα.
 
Μόλις το είδα!

Ξεκίνησες και με ένα εξαιρετικό παιχνίδι για τον αμστραντάκο!

Πολύ ωραία παρουσίαση αν και δεν είναι ολοκληρωμένη μέχρι το σημείο που είδα σε κρατάει σε ενδιαφέρον να συνεχίσεις να δεις το βίντεο.

Περιμένουμε την συνέχεια και φυσικά περισσότερες παρουσιάσεις σε αυτό το στιλ!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πιο αργά γλυκέ μου, μίλα πιο ΑΡΓΑ. Έχεις τόσο ωραία κείμενο, απόδωσέ τα λίγο καλύτερα.

Από μένα είναι "ΝΑΙ" (που λένε και οι λούγγρες στο ταλεντσόου) η προσπάθειά σου.
 
Πιο αργά γλυκέ μου, μίλα πιο ΑΡΓΑ. Έχεις τόσο ωραία κείμενο, απόδωσέ τα λίγο καλύτερα.

Από μένα είναι "ΝΑΙ" (που λένε και οι λούγγρες στο ταλεντσόου) η προσπάθειά σου.
Για αυτό ακριβως ειναι WIP. Το σπικάζ θα ξαναγίνει από την αρχή
 
Να πω ότι τα σχόλια, ήταν κλεισμένα από λάθος. Τα έχω ανοίξει, οπότε ότι συμβουλές έχετε ή θελετε να δείτε/πείτε, τα σχόλια είναι ευπρόσδεκτα.
 
Congrats Amigovios!! :clap:

Ωραιότατο το review του παιχνιδιού!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Θα θέλατε τα reviews να είναι και στα αγγλικά και σε ξέχωρο κανάλι, μόνο για αυτά ;

OXI (Μην ασχολείσαι, ελληνικά βίντεο μάς λείπουν, όχι "ξένα".)
 
Θα θέλατε τα reviews να είναι και στα αγγλικά και σε ξέχωρο κανάλι, μόνο για αυτά ;

OXI (Μην ασχολείσαι, ελληνικά βίντεο μάς λείπουν, όχι "ξένα".)
Θα δείξει....η Ελλάδα είναι πολύ μικρό κοινό...
 
Πίσω
Μπλουζα