Crysis [Official Thread]

...νομιζω οτι το DX10 "καπνιζε" πολυ - μηπως να εχουμε και εναν πυροσβεστηρα διπλα καλου κακου ?
 
telamonas.stokos είπε:
...νομιζω οτι το DX10 "καπνιζε" πολυ - μηπως να εχουμε και εναν πυροσβεστηρα διπλα καλου κακου ?
Ελα ντε , μάλλον το παράκαναν λίγο :D
 
Μην ψαρώνετε nice guys όλα είναι ένα καλοστημένο μάρκετινκ.. Θυμηθείτε τα βίντεο από τα παιχνίδια που θα έβγαιναν σε PS3 που έδειχνε η Sony στις παρουσιάσεις της.. Απάτη δεν ξαναψαρώνουμε!
 
LOL, είχες δεν είχες τους το έριξες το φαρμάκι σου :D
 
akmakas είπε:
Μην ψαρώνετε nice guys όλα είναι ένα καλοστημένο μάρκετινκ.. Θυμηθείτε τα βίντεο από τα παιχνίδια που θα έβγαιναν σε PS3 που έδειχνε η Sony στις παρουσιάσεις της.. Απάτη. .δεν ξαναψαρώνουμε!
Μα δεν έδειξε κάτι εξωπραγματικό κανένα απο τα δύο βιντεάκια....

Γιατί να είναι απάτη, το παιχνίδι βγαίνει όπου να'ναι :confused:

(άσε που είναι και το νιοστό βίντεο του Crysis που δείχνει τα ίδια πράγματα :thumbup: )
 
Ακριβώς..αλλά επιδή έχω ακούσει και στο παρελθόν την τρανταχτή διαφορά του 9 με το 10 όταν θα έρθει με το καλό τότε θα δούμε όλοι πως μάλλον μας δουλεύουν για να πληρώνουμε.. :)
 
Για να το λές , μάλλον θα έχεις πληροφορίες απο μέσα :D :D
 
akmakas είπε:
Ακριβώς..αλλά επιδή έχω ακούσει και στο παρελθόν την τρανταχτή διαφορά του 9 με το 10 όταν θα έρθει με το καλό τότε θα δούμε όλοι πως μάλλον μας δουλεύουν για να πληρώνουμε.. :)

Μην λες μεγάλα λόγια!!!!!

Οι διαφορές δεν θα φανούν από την πρώτη στιγμή. Αυτό είναι σίγουρο.
 
Crysis boxart revealed!!

539mnir.jpg


Ωραία η στολή (ε, οχι και σαν του Master Chief αλλα καλή :p :p :p )
 
Καλό το κουτί, το ΠΑΙΧΝΙΔΙ που είναι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 
New Crysis Screens.... OMG!!! Sorry για το μέγεθος. Κύριοι Mods, χρειαζόμαστε plugin για resize άμεσα :p

art_8155_id_10.jpeg


art_8155_id_11.jpeg


art_8155_id_13.jpeg


crysis1.jpg


crysis6.jpg


crysis10.jpg


crysis13.jpg
 
:bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes:

Θα βγει τέτοιο πράγμα;;; Πόσες κάρτες γραφικών σε SLI θα χρειαστεί;;;;;;

Καταπληκτικό!!!!
 
Rygar είπε:
Θα βγει τέτοιο πράγμα;;; Πόσες κάρτες γραφικών σε SLI θα χρειαστεί;;;;;;
Βασικά είναι πολύ νωρίς για να ξέρουμε καθώς δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα σε σχέση με specs. Αλλα κι εγω πιστεύω οτι 4 πυρήνες θα χρειαστούν σίγουρα :D :D
 
Οποτε θα χρειαστει και ενα λειτουργικο που να υποστηριζει πραγματικα και τους 4 πυρηνες. Ωραια !! θα το δουμε δηλαδη native σε Linux :)
 
Ως wallpaper? :D

Τρελα γραφικα κυριες και κυριοι!
 
Πάω να πάρω μια 18800 GTS ΚΑΡΑULTRA :D
 
Καλο,αλλα θα το παιξω το....2010!!!

(Τοτε,oπως το πανε,ενας Quad Core με 4απλο SLI θα κοστιζει 100-150 ευρω...!! :biglaugh: :biglaugh: )
 
Μην μου αγχώνεστε! Τα ίδια έλεγαν και για άλλα παιχνίδια και τελικά τα παίξαμε πολύ πιό γρήγορα από ότι πιστεύαμε. Έτσι όπως ππάνε με τις πτώσεις τιμών, πάντως η απόκτηση ενός νέου μηχανήματος (για όποιον έχει μυαλό και ξέρει τι θέλει και τι κάνει) είναι απλή υπόθεση.
 
Πίσω
Μπλουζα