Diablo 3 επιτέλους.....

Remake του πρωτου DIABLO με το σημερινο update του Diablo III.


Kατι φιλτρα ,μειωση της κινησης σε 8 σημεια απο 360 του συγχρονου ,λιγοτερο animation και οι ιδιες "μονοτονες" πιστες που ειχαμε παιξει καποτε.



Μπραβο Blizzard.


Diablo I In Diablo III

[video=youtube_share;aJjccD2EQCk]

 
Αυτά είναι !! :headbangdude:

"The sanctity of this place has been fouled"...

"fresh meat" - δια στόματος Butcher, και λοιπές επικές ατάκες.

...και βέβαια η αξέχαστη μουσική στο Tristram !!

....α, ρε αναμνήσεις...
 
Για κάποιο λόγο, μόνο το 1ο έχω τελειώσει!!!! Πιο πολύ με τράβηξε το Sacred (Αλλά και αυτό το ψιλοπαράτησα!!! :p )
 
Diablo 2 Resurrected 23 σεπτεμβριου.
Για ολες τις κονσολες , σε πισι θα μπορειτε να χρησιμοποιησετε τα παλια σας save .
Καπου εχω καποια 20ετιας κρατημενα μαζι με το Jamella editor.


 
Για το Diablo IV ακούστηκε κάτι χειροπιαστό;
 
Οχι αναμονη.
Αυτο και το Diablo mobile το περιποιουνται φαινεται.
 
Eχω την συλλεκτικη εκδοση 1 και 3 με τα expantions πολλα add ons και modes. Χιλιαδες ωρες καψιματος. Το 3 με απογοητευσε.
Οτι, remake, remaster κτλ εχω δει για διαφορα παιχνιδια μεχρι τωρα, ενταξει για καποιον που δεν εχει το παιχνιδι ΟΚ καλο ειναι να το παρει με λιγο καλλυτερα γραφικα και ηχο. Για καποιον που εχει το παιχνιδι, δεν νομιζω οτι αξιζει τον κοπο και τα οποια χρηματα
 
Συγνωμη για το λαθος 1 και 2. Περιλαμβανει τα Diablo-Hell Fire-Diablo II (3 cd ) kai Diablo II expantion set. Tα σχετκα βιβλια, αφισα χαρτη και product guarantee card. Eπισης εχω συγγεντρωσει πολλα modefications και adds, που κατα καιρους ειχε φτιαξει το κομουνιτυ. Οχι της πλακας, αλλα πολυ ωραια φτιαγμενα με κουεστς, μποσες και νεες πιστες. Να σκεφτεις υπαρχει μοντα που συνδεει μεταξυ τους, σχεδον ολα τα dungeons του D2. Υπογειως
To D3 που εχω ειναι dvd με το instalation, ενα βιβλιαρακι και τρει καρτες δωρο για D3 και WoW. Το D1 το εχω και για PSX.
H συλογη D1&2, κοστιζε τοτε περι τις 23000δρχ. Απο οτι θυμαμαι τα παιχνιδια για PC 15-16000 δρχ και για PSX 17-18000 δρχ.
 

Συνημμένα

  • Diablo 1+2.JPG
    Diablo 1+2.JPG
    410,6 KB · Προβολές: 2
  • Diablo 3.JPG
    Diablo 3.JPG
    439,7 KB · Προβολές: 2
Το κατεβασε κανεις σε πισι το Immortal ,το παιξα λιγο σε κινητο πολυ καλο σε ατμοσφαιρα θυμιζει diablo.
 
Πολυ καλη δουλεια στο Resurrected του 2 , μικρες βελτιωσεις στα γραφικα και σε gameplay φαινεται και παιζει σουπερ.
Το πηρα σε ΟΝΕ.
 
Πίσω
Μπλουζα