"Eφυγε" η Γουίτνεϊ Χιούστον

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.765
Στα 48 της χρονια "εφυγε" για την γειτονια των αγγελων η Γουτνει Χιουστον:http://www.protothema.gr/culture/music/article/?aid=176666

Rest In Peace Whitney... :(
 
Whitney Houston R.I.P

Πεθανε η Χιουστον, μια απο τις καλυτερες φωνες που ειχα ακουσει (χωρις να ειμαι ειδημων σε αυτο το ειδος μουσικης) στα 48 της χρονια...

http://www.youtube.com/watch?v=tYFHAvULvJ0
 
Από τη στιγμή που έμπλεξε με τον Bobby Brown πήρε την κάτω βόλτα,πολεμούσε χρόνια με τους εθισμούς της...R.I.P.

Τα ταλέντα βαριούνται στη γη τελικά. :(

 
Πωπω στενοχωρήθηκα...από την στιγμή που έμπλεξε με τον μπομπυ μπραουν άρχισε η παρακμή της με την αναλαμπή του 1999-2000! Τι κρίμα... :( Είχε προσπαθήσει να επανέλθει δίχως όμως αποτέλεσμα...

Θα τραγουδά εφεξής μαζί με τις άλλες τεράστιες φωνές που "έφυγαν" στην γειτονιά των αγγέλων. RIP Whitney...δεν θα ξεχαστείς ποτέ αφού η μουσική σου θ' ακούγεται για πάντα.
 
Τραγουδι που αφησε εποχη:http://www.youtube.com/watch?v=3JWTaaS7LdU&ob=av2n...Iσως απο τα καλυτερα της!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κρίμα ! Κρίμα ! Κρίμα !.....
 
Δεν ειμαι φαν των τραγουδιων της αλλα ειναι κριμα ολοι αυτοι οι μεγαλοι που εχουν φυγει να φευγουν ετσι αδοξα απο ναρκωτικα η οτιδηποτε αλλο μη φυσιολογικο.
 
Αχ κρίμα!!!!! :(
 
Κριμα !Εγω ειμαι μεγαλος fan των τραγουδιων της..δυστυχως με αυτα που εκανε αυτο ηταν μαλλον αναποφευκτο..RIP
 
αγαπημενη κρυσταλινη φωνη!! αγαπημενη αγαπημενη αγαπημενη...ελπιζω να βρει ηρεμια ..την αγαπω
 
Ένα ευχαριστώ από καρδιάς στη WHitney για τις πολύ όμορφες αναμνήσεις που μάς συνδέουν εμάς "τους εκδρομείς των 80ς" με το Shavin' All My Love For You .... Θυμάμαι στη χοροεσπερίδα της 2ας Λυκείου που - δειλά δειλά - είχα ζητήσει από συμμαθήτριά μου να το χορέψουμε [και ... προς μεγάλη μου χαρά αυτή δέχθηκε :flower: :flower:] ..... R.i.p. ..... Προσέξτε στο τραγούδι με πόση άνεση πιάνει η φωνή της τις ψηλές νότες :

 
Πόσα παιδικά πάρτυ δεν έγιναν με τραγούδια της Γουτνει, ειδικά τότε στα 80' ς και ειδικά όταν πλησιαζαν απόκριες! παιδια από τι πήγε;

να πω, πως την ειχα δει σε μια τελευταια της συναυλία και ήταν πετσί και κόκκαλο, ενας κινούμενος σκελετός!!! και πόσο δεν είχε λάμψει στον σωματοφύλακα στο πλάι του Κεβιν Κονστερ!!

Γουτνει , we wiil always love you, κρίμα που δεν βρέθηκε κάποιος να την προστατέψει αυτη τη φορά!
 
Θα σας φανεί περίεργο ,αλλά με το "One moment in time" εκανα προπονήσεις τελευταια.

ΚΡΙΜΑ για το χαμό της. Απο της αγαπημένες μου ποπ τραγουδίστριες. Παντος την είχα για περισσότερο απο 48 χρ.
 
Αναμενομενο.

Θεος σχωρεσ' την.
 
Δεν ημουν ουτε εγω φαν αλλα κριμα, δεν ειχα ιδεα πως ηταν τοσο νεα. R.I.P.
 
Εμένα πάλι μου φάνηκε εντελώς ξαφνικός ο θάνατός της. Από τις καλύτερες γυναικείες φωνές κατά τη γνώμη μου.

 
Eγώ ψιλοφρίκαρα μόλις το άκουσα και σοκαρίστηκα.

Δεν ήμουν ποτέ φανατική της θαυμάστρια, ωστόσο αναγνωρίζω πως είχε υπέροχη-βελούδινη φωνή.

Μακάρι να βρει την ηρεμία και τη γαλήνη.

R.I.P.
 
Κι εγω οταν το διαβασα χθες αργα, σοκαριστηκα.

Ηταν τοσο αγγελικα υπεροχη η φωνη της! Τα τελευταια χρονια βεβαια ειχε καταπεσει πολυ απο τις εξαρτησεις, σε σημειο να περιμενεις απο ωρα και στιγμη οτι κατι θα ακουσεις για αυτην...

Τελος παντων, ας αναπαυθει εν ειρηνη..... Οπως ολοι οι μεγαλοι, θα ζει μεσα απο τα διαχρονικα τραγουδια της!

 
Να πω ότι δεν το περίμενα? Ψέμματα θα πω... Ήταν αναμενόμενο (κι επιτρέψτε μου να πω ότι μάλλον άργησε κιόλας)....

Από τις πλέον ομορφότερες παρουσίες της Pop σκηνής, με μια από τις πιο αισθαντικές φωνές που συνοδεύουν ακόμα πολλά από τα ακούσματά μου, έχει κερδίσει μια θέση στην καρδιά του καθένα από εμάς, που ζήσαμε στα 80's....

Κρίμα, ήταν πολύ μικρή, ήταν πολύ νέα, θα είχε ακόμα να δώσει πολλά (αν ξέμπλεκε από τα ναρκωτικά).... Κρίμα.

Ας αναπαυθεί εν ειρήνη.....

[edit]...Και μόλις είχα δει πώς ήταν λίγο πριν πεθάνει.... Τι να πω... Κρίμα... :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα