[El Greco] Το Κουκλίνι η BIbi

El_Greco_Fanatic

RetroMaNiaC
Joined
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
536
Αντιδράσεις
22
Για να δείτε περισσότερα ,μοντέλα κοιτάξτε στο Album μου Το Κουκλίνι η BIbi by El Greco:)

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
El Greco Fanatic, μπορείς σε παρακαλώ να μας δείξεις μια φωτογραφία από το κουκλίνι? Εχω ένα κουκλάκι και υποψιάζομαι πως πρέπει να είναι αυτό... :xm: Είναι σε μέγεθος φιλεναδίτσας.
 
Είναι πράγματι ένα πολύ πολύ όμορφο κουκλακι. Δεν έχει το χαριτωμενο μωρουδιστικο πονηρουτσικο πρόσωπο της φιλεναδιτσας. Είναι αριστοκρατικες μπορώ να πω, το δε μακρύ μαλλί τους;Απλα εκπληκτικο!!!
 
Να μαστέ και εμείς #)

Μytiny είπα να βάλω αρκετές ώστε να μην αφήσουμε κανένα παραπονούμενο :)

Eχουμε μερικές με διαφορετικo χρώμα μαλλιών, κάστανα. πορτοκαλί κτλ… αλλά προς το παρών θα μείνουν στην αφάνεια :sealed:

Επίσης για μια φορά ακόμα η El Greco μας διαψεύδει φυσικά και ύπαρχouν BIBI με πρόσωπο σαν της φιλεναδίτσας κάτω αριστερά

θα δείτε 3 από αυτές ;)

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πω πω τι γλυκούλια που είναι!! :D Νομίζω πως αυτό που έχω κι εγώ είναι το κουκλίνι! Ηταν το μωρό της bibi-bo μου (παρόλο που δεν είχε σχέσεις με άντρα :p τέλος πάντων...) :xm: Θα το βγάλω φωτο με την πρώτη ευκαιρία να σας το δείξω! ;)

Ευχαριστώ για τη φωτο el greco fanatic! :thanx2:
 
mytinyworld είπε:
Πω πω τι γλυκούλια που είναι!! :D Νομίζω πως αυτό που έχω κι εγώ είναι το κουκλίνι! Ηταν το μωρό της bibi-bo μου (παρόλο που δεν είχε σχέσεις με άντρα :p τέλος πάντων...) :xm: Θα το βγάλω φωτο με την πρώτη ευκαιρία να σας το δείξω! ;) Ευχαριστώ για τη φωτο el greco fanatic! :thanx2:

Να είσαι καλά Mytiny :)

Tα χρόνια εκείνα υπήρχε και ο πελαργός αν θυμάσαι :p :p

H BIBI στην Ελλάδα κουκλινι λεγονταν #)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι πανέμορφα κουκλάκια!!! Ευχαριστούμε πολύ για τις φωτογραφίες El_Greco_Fanatic!!
 
Σε ευχαριστώ και εσένα για τα καλά σου λόγια soufle:)
 
Πίσω
Μπλουζα