Fallout: New Vegas is coming!!

vagosgta3

RetroNuts!
Joined
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.887
Αντιδράσεις
25
fallout_new_vegas.jpg


Fallout: New Vegas κυκλοφορησε το πρωτο trailer:) απο την Obsidian το περιμενουμε το 2010

16985.jpg


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και μετά από 10 χρόνια παρά ~40 μέρες, ξεθάβω αυτό το θρεντ.

Ενα λοιπόν από τα αγαπημένα μου παιχνίδια είναι το fallout 4, χωρίς να έχω παίξει καν τα FO3 και NV. Μου είχε πάρει 3 μήνες να το τελειώσω έχοντας επισκεφθεί τα πάντα, ΤΑ ΠΑΝΤΑ όμως. Παντού, όπου υπήρχε πόρτα ή λαγούμι, είχα μπει. Δυστυχώς το Fallout 3 και ειδικά το New vegas δεν έχουν μεταφερθεί στο PS4 (ακόμα, αν και αμφιβάλλω αν θα ασχοληθούν με αυτή τη γενιά, ίσως στο PS5). Αρα η λύση ήταν το PC. Ελα που έχω 10 χρόνια να παίξω κάτι σοβαρό στο πισί, με αποτέλεζμα να έχω κσεχάσει που παν τα πλήκτρα. Πριν 1 χρόνο βρήκα κάπου το New vegas, το εγκατέστησα αλλά η χρήση του πληκτρολογίου με αποπήρε αφου είμαι μαθημένος στο DS4. Ανακάλυψα ότι το Steam υποστηρίζει το DS4. Με τις προσφορές που τρέχουν, χτύπησα με 12 ευρώ τα fallout 3 και New vegas με όλα τα DLC, εγκατέστησα το steam, κατέβασα τα παιχνίδια, κατέβασα και το μαγικό mod που λέγεται "Tale of the two Wastelands" το οποίο συνδυάζει και τα δύο παιχνίδια σε ένα. H τελευταία του έκδοση έχει βελτιώσει πολύ τα γραφικά του FO3 στα επίπεδα του NV. Ηδη το λιώνω από σήμερα το πρωί παίζοντας με το DS4 (έχοντας λίγη άδεια επιτέλους).

Αυτιά....
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα