Gamecube : Άλλο ένα μηχάνημα γλιτώνει τη χωματερή!

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.332
Αντιδράσεις
1.185
Παίδες μόλις χτύπησα ένα Gamecube, το οποίο βρισκόταν στην αίθουσα διαλλείματος στην εταιρία που δουλεύω, σε ένα stand...

Είναι μέσα στην μπίχλα (ειδικά τα χειριστήρια)...

Θέλει ένα μονταρισματάκι το καλώδιο με το οποίο συνδέεται στην TV και ένα πολύ (μα πάρα πολύ) καλό πλύσιμο!

Special Price: 4,90 Euros

Άντε να δούμε που θα βρω παιχνίδια εκτός e-bay...

Θα ποστάρω φωτό σύντομα (όπως και για το FB2, που παρέλαβα από το phil_vr)...
 
Αυτό και στην χωματερή να πήγαινε, μόνο ο telamonas θα στενοχωριόταν. :D

Παιχνίδια πάντως δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο να βρεις και εδώ.
 
Παίδες μόλις χτύπησα ένα Gamecube, το οποίο βρισκόταν στην αίθουσα διαλλείματος στην εταιρία που δουλεύω, σε ένα stand..
Ειναι προφανες οτι το συγκεκριμενο ηταν εκει ωστε οι υπαληλοι να μην εχουν λογο για διαλειμα... :D
 
LOL-διπλό τρομοκρατικό χτύπημα εις βάρος της Nintendo μέσα σε ένα λεπτό. :)
 
Wally είπε:
Ειναι προφανες οτι το συγκεκριμενο ηταν εκει ωστε οι υπαληλοι να μην εχουν λογο για διαλειμα... :D
Χα χα χα χα!!!!

Θα γινόσουν επιτυχημένος εργοδότης, με τέτοιο επιχειρηματικό μυαλό! :D
 
1). ELX.

2). Giamma. Επικοινώνησε μαζί του θα σε βοηθήσει αρκετά.

3). Αγγελία στο GRM. Όλο και κάτι θα βρεις. :D

4). Retromarket???? Για ρίξε τηλ. στον Vag!

Εύγε για τη διάσωση του μηχανακίου!!!!!!! :cool: :cool:
 
4,90€??? αν και είναι εξωφρενική τιμή το ποσό που έδωσες για ένα GC, εγώ σου δίνω 5,00€ για να το οδηγήσεις στην ευθανασία (χωματερή) :D
 
Wally είπε:
Ειναι προφανες οτι το συγκεκριμενο ηταν εκει ωστε οι υπαληλοι να μην εχουν λογο για διαλειμα... :D
Η ατακα του μηνα ....

LOL ( κυριολεκτικα ομως)
 
DINO είπε:
Άντε να δούμε που θα βρω παιχνίδια εκτός e-bay...

Μόνο και μόνο για τα Resident Evil (Remake @ Zero) αξίζει να το πάρεις. Και το Eternal Darkness είναι αξιόλογο, ενώ σημαντικό και το remake Metal Gear Twin Snakes.

Αν είσαι λάτρης των RPG να ψάξεις το φανταστικό Skies of Arcadia.

Όλα τα παραπάνω είναι exclusive για Gamecube.

Παιχνίδια αρκετά και φτηνά θα βρεις στο Software Center στη Χαλκοκονδύλη.
 
μόνο και μόνο για rogue squadron θα ήθελα ένα gc
 
Όλα τα παραπάνω είναι exclusive για Gamecube.
Το Skies of Arcadia ειναι απλα port απο το Dreamcast (ελαφρως χειροτερα (λιγοτερο ευκρινη) γραφικα και χαλια ηχο στο GC,ενας playable χαρακτηρας ακομα)
 
Σας ευχαριστώ όλους για τις πολύτιμες πληροφορίες! :)

xappas, έτσι σκέφτηκα κι εγώ... Είχα τα Resident Evil στο μυαλό...

'Ερχεται φωτό σύντομα... (πριν και μετά)
 
Μεγιες το μηχανημα που εσωσες DINO. Aν και δεν ειμαι λατρης του GC, εχει μερικα ωραια rpg, τα Zelda, συν τα mario-παιχνιδα!
 
συγγνωμη που αναβιωνω αυτο το θεμα αλλα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε αν υπαρχει μαγαζι στην αθηνα που να εχει πια τιτλους για gamecube?
 
The Console Club φιλε μου!Απο εκει πηρα Zelda TP πριν ενα μηνα!Εχει τα παντα αν θες τηλεφωνο του μαγαζιου στειλε pm!
 
Να στειλει pm βεβαιως - αλλα δεν το βλεπω - πανε 7 μηνες που ρωτησε και δεν τον ξανα ειδαμε απο τοτε.
 
Μπορει να πηγε στην χωματερη και να μην ξαναγυρισε απο τοτε!Αγνοειται η τυχη του!χαχα Ε καλα αμα μπει ξανα στο site μας και κοιταξει το θεμα θα μου στειλει λογικα!
 
Ο mightyrd δεν ξέρω αν θα το δει ποτέ, αλλά το είδα εγώ! ;)

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία φίλε Nikol@r@s!
 
Πίσω
Μπλουζα