GameCube RIP

Ήταν καλό παιδι ... :rip:
 
απο μικρο ομως,δεν τα επαιρνε τα γραμματα... :D
 
Nothing is over, nothing........
 
Αντιο στο καλυτερο Resident Evil 4 του πλανητη
 
Wally εισαι κακος :p !Κριμα η ποιο δυνατη κονσολα σε χαρακτηριστικα πηγε στραφη!Ελπιζω να ερθει και η ωρα του Ps2!Αλλα θα μου πεις κακο σκυλι ψωφο δεν εχει!:mad:
 
Nikol@r@s είπε:
Wally εισαι κακος :p !Κριμα η ποιο δυνατη κονσολα σε χαρακτηριστικα πηγε στραφη!Ελπιζω να ερθει και η ωρα του Ps2!Αλλα θα μου πεις κακο σκυλι ψωφο δεν εχει!:mad:
+1 για το PS2. :D

Maddog's joke of the week award για την "πιό δυνατή κονσόλα". Σε εκείνη την γενιά, ήταν με σημαντική διαφορά το XBox.
 
Btw ebay τα σκοτώνουν, παίζουν και με 30ε μαζί με μεταφορικά o_O /emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
O κόσμος που είχε τα "πιο δυνατά μηχανήματα" ξεστοκάρει... Αδειάζει χώρο για το άλλο μεγαθήριο το Wii :D :D :D
 
Βρε μην ακούτε ψέμματα. Ακόμα φτιάχνει Gamecube η Nintendo. Απλά τους αλλάξανε κουτί και controller! :D
 
και σηκωσαν τα "ρολογια" κατα 50%...
 
Ναι και αυτό. Δηλαδή αν κάνεις overclocking στον υπολογιστή σου, του αλλάξεις κουτί και πάρεις ασύρματο keyboard θα πεις ότι έχεις νέο PC;. :D
 
Και θα το πληρωσεις και τριπλη τιμη?

Το Wii ειναι μεγαλη απατη οσο αφορα το pricing και τη προσφερομενη τεχνολογια
 
Πραγματική απάτη. Το 2002 είχα πάρει το GC προσφορά 99 Ευρώ (αφού δεν το έπαιρνε κανείς το βγάλανε για σκότωμα). Και τώρα ζητάνε για τεχνολογία οκταετίας+ 250; Απαράδεκτο. Δεν το αγοράζω για λόγους αρχής και ας είναι η πιο πετυχημένη κονσόλα αυτή τη στιγμή.
 
Eιστε Καφροι! :p !Πρωτοντο Game Cube ειναι η ποιο δυνατη κονσολα σε χαρακτηριστικα απο το Ps2 και χανει για λιγο απο το XBOX!Δευτερον αν θυμαστε το Game Cube οταν βγηκε εκανε 280 ευρω(Sunshine Pack δηλαδη Game,Memory,Control)δυστυχως εκανα την βλακια και το αγορασα πρωτος πρωτος!ΠΟΥ να ηξερα οτι θα επεφτε στα 99 ευρω!Τεσπα!Για οποιον ενδιαφερεται :p το πηρα 3/1/2003!Leon το Game Cube πηγε στα 99 ευρω μετα το 2003!aNYWAY!Η Κονσολα αδικηθηκε!Οσο για το Wii δεν εχω να πω κατι!Οπως λεγανε και τα Playstation FanBoy τοτε οι πωλησεις μιλανε απο μονες τους!Γενικα το wii ηταν το outsider σε αυτη την γενια αλλα τα καταφερε!Αλλα δυστυχως εδω στο Ελλαντα μονο Playstation! -_- /emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
Ε οχι και λιγο! Oυτε shaders δεν ειχε το Cube! :)

Κριμα που το συγκριτικο που ειχα ποσταρει δεν παιζει μιας και για αγνωστο λογο το segatech.com απεβιωσε! :(
 
Wally είπε:
Ε οχι και λιγο! Oυτε shaders δεν ειχε το Cube!Κριμα που το συγκριτικο που ειχα ποσταρει δεν παιζει μιας και για αγνωστο λογο το segatech.com απεβιωσε! :(
χαχαχαχαχα!LOL!Παντως το Cube ΕΙΧΕ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΕΣ(Resident Evil 4,Super Mario Sunshine,The Legend Of Zelda:Wind Waker,Mario Kart Double Dash,Super Smash Bros Melee και δεν σημαζευεται)!
 
Εγω το αγορασα για τα RE4,Eternal Darkness,Rogue Squadron 2,Metroid Prime,Baten Kaitos και φοβαμαι οτι εκει τελειωνει και το παλμαρε των καλων exclusives :nervous:
 
Wally είπε:
Εγω το αγορασα για τα RE4,Eternal Darkness,Rogue Squadron 2,Metroid Prime,Baten Kaitos και φοβαμαι οτι εκει τελειωνει και το παλμαρε των καλων exclusives :nervous:
:cry: :wait2: εεε περιπου!Τα games που ειπα τα επαιξες?
 
Πίσω
Μπλουζα