Halo 3 / ODST Official Thread

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.282
Εκει που τελειωνουν τα αλλα FPS...ξεκινα το HALO

Παρτε το πρωτο TV commercial (λιγη υπομονη για να κανει buffering διοτι ειναι stream...) του τελευταιου κεφαλαιου της τριλογιας...

Εδω

http://features.teamxbox.com/xbox/1797/Halo-3-SixtySecond-Trailer/p1 (εχει και link για save target as)

FIXED LINK!!!
 
Ποτέ δεν μου άρεσε το Halo. Μπορεί το ΙΙΙ να κάνει τη διαφορά, αλλά με τα Crysis, STALKER, Unreal Tournament 2007, και τα λοιπά δεν το βλέπω να ασχολούμαι μαζί του.
 
sorry το link δεν δουλευε,το διορθωσα...

Pooky μην τα λες ετσι αποτομα,θα με πνιξεις.. :D
 
Εγώ πάντως έπαιξα αρκετό Halo 2 στο Xbox. Δε με ενθουσίασε. Το 3 να δούμε
 
S.T.A.L.K.E.R

θεσεις για καμψεις απαντες... :D

Crysis

παρουσιαστε...:biglaugh:

οχι αλλα corridor-scripted shooters :diablotin: :diablotin: :diablotin:

Wally εισαι ανθρωπος με χιουμορ,ελπιζω να μην πηρες στραβα το post αυτο :) .
 
xaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa

κατσε να βγει και θα τα πουμε :D

Για να μην μιλησω για σεναριο και για τα hints που αφηνει το videaki να πω απλα 2 λεξουλες "global illumination"
 
M$ HYPE....

Σιγά τ΄αυγά.

STALKER rules!!!!!!!!!!!!!

shock είπε:
Εγώ πάντως έπαιξα αρκετό Halo 2 στο Xbox. Δε με ενθουσίασε. Το 3 να δούμε
O SD το είπε 1000% εύστοχα. Φτάνει πιά με τα FPS που τρέχεις σε διαδρομάκια και ανοίγεις πορτούλες..... Για τέτοια, με καλύπτει 10000% το κλασσικό DOOM και DOOM II.

Όσο για το Halo 3

ΗΕΕLLOOOOOOYYYYY!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μακαρι να ειναι το καλυτερο...

mouse παιζει ??? :rofl:
 
καλα και για το Gears αυτο λεγανε και εν τελει αποδεικτηκε οτι δεν υπαρχει PC στο πλανητη αυτη τη στιγμη που να παιζει παιχνιδι τετοιου τεχνικου βεληνεκους... ;)

Απλα το global illumination ειναι αλλο ενα feature που θα δουν τα PC σε κανα 2 χρονια...

(αα και η Bungie εχει υποσχεθει vast open worlds...)
 
Pooky μπορει να ειναι και καλο.Ας μην τη πεφτουμε στο φιλτατο και αγαπητο Wally και οι δυο μαζι.Ενας ενας... :D
 
δεν υπαρχει fair play στα console wars!!!

Οπότε....Βαρατε!!!!!!!!!! :D
 
Και αν φιλε Wally,"σκασω" ενα "τουβλακι"(3000 euro) ,θα εχω κατωτερο συστημα απο ενα 360???
 
Global illumination, γραφικά, και HYPE.

Το gameplay του Halo δεν μου άρεσε ακόμα και με mouse. Παιχνίδι που δεν μπορείς να σώσεις όπου θέλεις δεν είναι παιχνίδι.

Όσο για το global illumination, τι να σου πω. Όταν με το καλό έρθουν τα DX10, ότι λέμε αυτή τη στιγμή δεν θα έχει κανένα νόημα.

Α, STALKER rules, για να κάνουμε και λίγο hijack το παρών thread!!!! :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Γι'αυτο σε παω ρε Wally "πισω και σας εφαγα" Attitude
 
Shadowdancer2501 είπε:
Και αν φιλε Wally,"σκασω" ενα "τουβλακι"(3000 euro) ,θα εχω κατωτερο συστημα απο ενα 360???

Φίλε Shadow, το έχω αναφέρει και πριν. Εγώ σκέφτομαι να σκάσω και πολυκατοικία για το επόμενο μηχάνημα, μην τα ξαναλέμε. Όλα για την τρέλλα μας φίλε, αν ο Wally προτιμά το console gaming είναι δικαίωμά του, προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Απλά τίποτε δεν μπορεί να συγκριθεί μπροστά στο PC gaming και αυτή είναι καθαρά η προσωπική μου άποψη, άλλωστε ο Wally προτιμάει τις κονσόλες και αν έτσι του αρέσει, καλά κάνει.

Αλλά καλά κάνουμε και μεις...... :thumbup:
 
χαχαχαχααχα!!!!!

με 3000 θα φτιαξεις ενα συστημα ποσοτικα ισχυροτερο απο ενα 360 αλλα τελικα ποιοτικα κατωτερο λογω των ασθενειων της PC πλατφορμας (λειτουργικο,bottlenecks παντου,drivers,αναριθμητα διαφορετικα hardware setups(σχεδον οσα και τα PC που κυκλοφορουν),απαρχαιωμενη αρχιτεκτονικη κτλ κτλ)

Παντως οταν βγει το Stalker σε καποιον απο εσας θα τσιμπουρωθω για να παιξω...
 
λογω των ασθενειων της PC πλατφορμας (λειτουργικο,bottlenecks παντου,drivers,αναριθμητα διαφορετικα hardware setups(σχεδον οσα και τα PC που κυκλοφορουν),απαρχαιωμενη αρχιτεκτονικη κτλ κτλ)
Εγραψες...respect :thumbup:
 
Eισαι αμετανοητος :)

Οσο για το stalker -Νο problemo(terminator voice)
 
Βρε τον Telamona :D
 
Wally: Μάλλον αστειεύσαι για τα περί απαρχαιωμένης αρχιτεκτονικής σε ένα PC των 3000+ ευρώ...ειδικά μόλις κυκλοφορήσουν ευρέως DX10 κάρτες.

Όσο για λειτουργικό, θες να πεις ότι το αγαπημένο σου 360 ΔΕΝ έχει M$ λειτουργικό κρυμμένο από κάτω; :)
 
Πίσω
Μπλουζα