I need help αν ενδιαφερεστε

mpilias_girlfriend

RetroWannaBe
Joined
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
40
Αντιδράσεις
0
παιδια!!!εχω ξεκινησει να γυριζω ενα ντοκιμαντερ για την hair metal. πηρα συνεντευξεις αλλα ιδιαιτερο υλικο δεν εχω. εχετε ιδεες????
 
Δεν μου ερχεται κατι στο νου αλλα σε οτιδηποτε νομιζεις οτι μπορουμε να βοηθησουμε, ριξε μια ανοξειδωτη κραυγη!
 
Περιμένετε να τροχίσω και εγώ το σπαθί μου....
 
Εγώ μπορώ να κάνω την αρκούδα.....
 
Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για το υλικό που ήδη έχεις, τι ακριβως εννοείς όταν λες ντοκιμαντερ για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε και επίσης πες μας τι μορφης βοήθεια θέλεις(γνώσεων, γνωριμιών κτλ)
 
Υπάρχει κανένα φόρουμ που να μην είναι μέσα ;...πριν λίγες μέρες έλεγε στο moto.gr ότι θέλει να γυρίσει μοτοσυκλετιστικό ντοκυμαντέρ... ε ρε γλέντια :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Και αυτο το βρισκεις ενοχλητικο ? ενδιαφερον ? γιατι για να γραφτεις στο retromaniax και να απαντησεις σε αυτο το ποστ - κατι θα σημαινει.
 
Paspartoo είπε:
Και αυτο το βρισκεις ενοχλητικο ? ενδιαφερον ? γιατι για να γραφτεις στο retromaniax και να απαντησεις σε αυτο το ποστ - κατι θα σημαινει.

Δεν το ήξερα αγαπητέ αν το γνώριζα ότι είναι ΚΑΙ ΕΔΩ δεν θα γραφόμουν καθόλου, και δεν σημαίνει τίποτα...δεν υπάρχει.Στο Search το βρήκα ενώ έψαχνα κάτι...και ναι το βρίσκω ενοχλητικό διότι γνωριζόμαστε προσωπικά και ξέρω τις προθέσεις...τίποτε άλλο ;
 
Kaligulas είπε:
Δεν το ήξερα αγαπητέ αν το γνώριζα ότι είναι ΚΑΙ ΕΔΩ δεν θα γραφόμουν καθόλου, και δεν σημαίνει τίποτα...δεν υπάρχει.Στο Search το βρήκα ενώ έψαχνα κάτι...και ναι το βρίσκω ενοχλητικό διότι γνωριζόμαστε προσωπικά και ξέρω τις προθέσεις...τίποτε άλλο ;
παρεξήγησες...δεν πρόκειτε για το ίδιο άτομο.Προφανως γυρίζονται πολλά ντοκιμαντερ τελευταία.
 
Εφοσον δεν συνεχισεις να αναφερεσαι επι προσωπικου σε αλλα μελη - τιποτε αλλο.
 
Paspartoo πέρασε το κοριτσάκι μας για έναν γνωστό μας.Του εξήγησα πως δεν είναι. ;)
 
Ε ας την κάνω σιγά σιγά για να μη συγχηστώ όπως στους μπεμβέδες...και εις άλλα με υγεία.
 
Τοτε δεν υπαρχει θεμα - καλη παραμονη :)
 
Kaligulas είπε:
Ε ας την κάνω σιγά σιγά για να μη συγχηστώ όπως στους μπεμβέδες...και εις άλλα με υγεία.
έλα παρεξηγιάρη δεν σε μάλωσε κανείς χαχαχχαχαχα! :p

(Χριστε μου δεν μπορεί να είμαστε αδέλφια εμείς χαχαχχαχαχααχ)
 
δωσε λεπτομερειες για να δωσω κατευθυνσεις.

για χαιρ μεταλ γενικως η στην ελλαδα;

αν ειναι το δευτερο....ωχ.

:D
 
Kaligulas είπε:
Ε ας την κάνω σιγά σιγά για να μη συγχηστώ όπως στους μπεμβέδες...και εις άλλα με υγεία.
χαχαχαχα ρε τι σχέση έχουν οι μπεμβέδες με μας;;; Αυτοι είναι άρρωστοι, μολις βγει το GS1300 θα πουλήσουν όλοι το 1200! :D :D

(ελα, ξερεις ποιός είμαι, και ναι, το σωληνακι των φρένων ΗΤΑΝ όντως τρύπιο :( )
 
Πίσω
Μπλουζα