Inhumanoids (1986)

Ναι ρε Άρχοντα! Το κοίταγα στην απαρχή της δορυφορικής τηλεόρασης και ήταν το αγαπημένο μου παρόλο που δεν καταλάβαινα ακόμα τη γλώσσα!… :cool:
 
Απλα θεικο.

Horror cartoon, μου κανει εντυπωση πως δεν σταυρωσαν τους δημιουργους του η κατι τετοιο.

Δυστηχως παντος, Ελλαδα δεν ειχα βρει πουθενα ολα τα επισοδια.. ουτε θυμαμαι να τα επαιζε ολα καποιο καναλι..

Κριμα επισης που κυκλοφορησαν μονο 13 επισοδιακια..
 
Getta, μου φαίνεται ότι είχαν παίξει κάποτε στον ANT1 μεταγλωττισμένα. Δεν είμαι και σίγουρος όμως. :rolleyes:

EDIΤ: Zippo, στο Mega λες να ήταν;
 
Mega το θυμαμαι 99%

Δυστηχως δειχνανε μεχρι ενα πολυ συγκεκριμενο επισοδιο.. Και παρολο που υπηρχαν επομενα επισοδια (ειχαν μεταφρασει την περιληψη του επομενου επισοδιου), δεν βρηκα το παραμικρο και πουθενα :(
 
Απο που μπορουμε να βρουμε επεισοδια ;
 
Έχουν βγεί σε DVD. Παραθέτω το κομμάτι απο το link του Zippo :

Metrodome Distribution released a 2-disc collection of the entire series on Jun 6, 2005. Disc one contains the five parts of The Evil That Lies Within. Disc two contains the remaining eight episodes. Both discs have a TV spot and toy packaging gallery, as well as PDF versions of the episodes' scripts as a DVD-ROM feature.
Υπάρχουν σε πολύ καλή τιμή στο http://www.amazon.co.uk/Inhumanoids-Michael-Bell/dp/B000818V9I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1207900966&sr=1-1. Ρίξε και καμμιά ματιά στο ebay πάντως μήπως τα "ξεφορτώνεται" κάποιος φθηνότερα ;)

Καλή συνέχεια :thumbup:
 
παιδες υπαρχει και σε τορρεντ ψαξτε λιγο ολα κιολα ομως ειναι 13 επεισοδεια
 
Έχω τα DVD, μια χαρά είναι, και όντως η σειρά τα έσπαγε, ειδικά όταν βρήκαν το 4ο (ή 5ο?) τερατάκι που έτρωγε τα αδέφια του και είχε το διάφανο στομάχι ήταν όλα τα λεφτά!
 
Πίσω
Μπλουζα