Kαλώς ήρθα!!

x-powell

RetroN00b
Joined
21 Απρ 2017
Μηνύματα
8
Αντιδράσεις
4
Χαιρετώ την ομήγυρη, είμαι καινούργιος εδώ, αλλά με το λίγο που έψαξα έλυσα ήδη αρκετές απορίες των παιδικών μου χρόνων!! Όσο περνάνε τα χρόνια, καταλαβαίνω ότι το ρετρό είναι αυτό που μου αρέσει, οπότε αυτή η σελίδα είναι ό,τι έψαχνα! Άντε καλή μου βουτιά στο παρελθόν!!!
 
Καλώς τον.

Φάε λίγη τούρτα πριν βουτήξεις για τα καλά στα βαθιά :D

full-size-shot-of-skuba-diving-cake.jpg
 
χαχα, ευχαριστώ κύριε διοικητά! παρατηρώ μια εμμονή στα γλυκίσματα..
 
Καλως ηρθες...στον κηπο...των αναμνησεων!!! :flower:
 
Welcome!!! :)

Καλώς όρισες στην παρέα μας και καλή διαμονή!
 
Καλώς όρισες στον αστερισμό των αναμνήσεων x-powell.

Εύχομαι να περάσεις πολλές ευχάριστες στιγμές.
 
Καλώς μας βρήκες x-powell (κάποια σχέση με τον Robert Powell?). Καλή συνέχεια. Ποια είναι τα ενδιαφέροντά σου σε σχέση με το ρετρό; Ταινίες, υπολογιστες...;
 
johnny19818 είπε:
Καλώς μας βρήκες x-powell (κάποια σχέση με τον Robert Powell?). Καλή συνέχεια. Ποια είναι τα ενδιαφέροντά σου σε σχέση με το ρετρό; Ταινίες, υπολογιστες...;
Eπειδη ειχα μια τρελα και εκανα μικρος συνεχεια skate ξερω οτι το x-powell εχει σχεση με τις σανιδες Powell Peralta.

Εγω ειχα σανιδα Santa Cruz :)

Sk8 or Die!!
 
  • Like
Reactions: PT8
Αν και είμαι και εγώ νέο μέλος, σε καλωσορίζω στο υπέροχο αυτό φόρουμ..


Τα παιδιά εδώ είναι φανταστικά, θα το διαπιστώσεις πολύ σύντομα
:D
 
Eυχαριστώ πολύ για τη θερμή υποδοχή όλη την ομάδα, είμαι βέβαιος ότι ήρθα σε ωραία παρέα!! johnny19818, όχι δεν έχει σχέση με τον robert powell αν και μοιάζουμε λίγο! από ενδιαφέροντα μου αρέσει η μουσική, ο κινηματογράφος και βρήκα χρήσιμα τα threads για παλιές σειρές της tv (κινουμένων σχεδίων κυρίως) και κόμιξ. Φαντάζομαι θα βρω και άλλα πολύ χρήσιμα πράματα, που θα οξύνουν τη μνήμη μου. circleag, ούτε με το skate έχει σχέση αλλά πολύ ενδιαφέρουσα η παρατήρησή σου!!
 
Αιντε να μπαινει νεο αιμα στο Forum να γουσταρουμε καλωσορισες λοιπον και απο μενα x-powell και ευχομαι να γουσταρεις και συ εδω μεσα οπως και ολοι εμεις που πριν χρονια γραφτηκαμε και κολησαμε.
 
metalcandyman είπε:
Αιντε να μπαινει νεο αιμα στο Forum να γουσταρουμε καλωσορισες λοιπον και απο μενα x-powell και ευχομαι να γουσταρεις και συ εδω μεσα οπως και ολοι εμεις που πριν χρονια γραφτηκαμε και κολησαμε.
Να 'σαι καλά Μetalcandyman, αν και δεν είμαι πολύ επικοινωνιακό άτομο, όταν βρω κάποια γωνιά/στέκι που να γουστάρω, κολλάω! άντε είμαστε και συμπατριώτες!!
 
Σίγουρα να βρεις πολλά και ενδιαφέροντα θέματα στο αντικείμενο της προτίμησής σου γιατί αν δεν απατώμαι ο τομέας του κινηματογράφου έχει και τα περισσότερα θέματα. Καλή συνέχεια λοιπόν!
 
johnny19818 είπε:
Σίγουρα να βρεις πολλά και ενδιαφέροντα θέματα στο αντικείμενο της προτίμησής σου γιατί αν δεν απατώμαι ο τομέας του κινηματογράφου έχει και τα περισσότερα θέματα. Καλή συνέχεια λοιπόν!
Ευχαριστώ johnny, η αλήθεια είναι ότι προβλέπεται να πέσει πολύ "ανασκαφή" μέσα στο site!
 
Πίσω
Μπλουζα