Last Story & Pandoras Tower

Ajax87

Human RetroDatabase
Joined
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
3.565
Αντιδράσεις
466
Ερχοντε και στην ευρωπη μεσα στο 2012 τελικα(στην Ιαπωνια ειχανε βγει).. Αρα θα εχουμε και το 2012 να παιξουμε καποια αξιολογα παιχνιδια στο wii και κλεινει και η τριαδα(xenoblade , Last story , Pandoras tower) με τα jrpg στο wii .

Δειτε τα ευρωπα'ι'κα trailers :

Last Story





Απο τι εχω διαβασει το Last Story ειναι επιπεδου xenoblade , το Pandoras tower λενε ειναι πιο μετριο παιχνιδι .. Ειδομεν....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιο θεμα φιλε.Τα περιμενω πως και πως και γω γιατι το xenoblade το τελειωσα γρηγορα σχετικα και ευτυχως που υπαρχει και το zelda τωρα και πιστευω να ειναι αρκετα μεγαλο.Λενε οτι ειναι γυρω στης 45 με 50 ωρες αλλα θα το δω με τα ματακια μου και θα κρινω.
 
Τα καλά rpg βγήκαν στο τέλος της ζωής του Wii. Καλοδεχούμενα. Τώρα, πότε θα τα παίξουμε...
 
Εκανα προπαραγγελια το The Last Story Limited Bundle!! αντε να δουμε!!

[video=youtube;BtxNd-Co-6A]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καταπληκτικά jrpg. Το κύκνειο άσμα του Wii.
 
Το Last Story ειναι του Sakaguchi αρα δεν μπορει να μην ειναι παιχνιδαρα! Κριμα που βγηκε στο Wii
 
Aντε να ρθουν γιατι δεν εχει μηνει αλλο Rpg να τερματισω(σε κονσολες)και εχω σαλταρει.
 
Ηρθε η συλεκτικη του Last Story απλα τελεια!!! καθομε και χαζευω εδω και μια ωρα και δεν εχω βαλει το παιχνιδι!! χαχα! Ελπιζω να ειναι το ιδιο καλο! :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Mπραβο ρε φιλε καλοπαιχτο.Εγω θα το παρω δευτερα,τριτη.
 
Δε με λέτε, θα βάλετε και καμιά φωτό για τα ματάκια μας?! :)

(Όχι τίποτ' άλλο! Να χαζέψουμε κι εμείς! :) )
 
2012-02-23 18.37.27.jpgΟριστε και Φωτο! Η θηκη που ειναι χωρις τα δισκακια ειναι μεταλλικη και αν θες βαζεις το παιχνιδι και το cd μουσικης μαζι .(ειναι τραβηγμενες απο κινητο εξου και η ποιοτητα) Η αφισα 2πλης οψης (ειναι γυαλιστερη για αυτο αντανακλα στο φως απο πανω) πρεπει να ειναι δωρο για την προπαραγγελια . Δηλαδη κανονικα το πακετο ειναι χωρις την αφισα!2012-02-23 18.33.23.jpg

2012-02-23 18.33.42.jpg

2012-02-23 18.36.48.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΩΩωοοο! :)

Ευχαριστούμε πολύ!

Το artwork είναι φανταστικό. Έχει πολύ ωραία χρώματα, "δεμένα" χαρακτηριστικά στη σχεδίαση & οι συσκευασίες (packing) φαίνονται καλής κατασκευής και όχι προχειροδουλειά (αν κάπου κάνω λάθος, διόρθωσέ με!).

Πολύ όμορφο πακέτο & θα επικροτήσω την κίνηση της αφίσας - πολύ, πολύ έξυπνο! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα