Mario Kart Wii Φιλικη συναντηση

Nikol@r@s

Retro Member
Joined
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
174
Αντιδράσεις
2
Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος!Το site σας απλα ειναι super!Αλλα για καποιο λογο δε μπορω να γραψω!Τεσπα!Εφτιαξα αυτο το θεμα γιανα ανταλλαξουμε κωδικους και να παιξουμε κανα ματσακι!Να ο κωδικος μου!1204 0978 7881!
 
Tελικα δεν υπαρχουν Nintendo Funs εδω!Ξενερωσα 2575 μελη και ουτε ενας!Κριμα!Τσαμπα ανοιξα το thread!
 
nintendo funs έχομε αλλά για ninτendo Ν64,Snes,NES και gameboy ποιο πολύ.. σε ξενέρωσα κι άλλο? lol
 
Υπάρχουν αλλά μάλλον δεν παίζουν on - line (όπως εγώ) !!!!!!!!!!!!
 
Kala οκ!Καταλαβα!Ενημερωτικα!Χανεις!Το Μαριο Καρτ τα σπαει online!Παντως an ειστε Funs!Mπειτε εδω www.ninty.gr!Πολυ ωραιο site!Εχει πολλα θεματα για την Nintendo!
 
εγώ με το μαριο καρτ έχω τρέλα μπόλικη για να φανταστείς πήρα 2 DS με M3 για να παίζουμε διπλό με την γυναίκα και αργότερα και ένα gamecube για των ίδιο λόγο οπότε φαντάζομαι τι γίνετε στο online..
 
MarioKart fun και εδώ αλλά δεν τολμώ να παίξω "over the net" με έχουν φάει λάχανο στον πρώτο γύρο.

Και ναι είμαι ο ανεπίσημος πρωταθλητής του GRM μιας και σε φιλικό των Admin τους πάτησα κάτω. :)

Δοξάστε με !
 
Shock είπε:
Και ναι είμαι ο ανεπίσημος πρωταθλητής του GRM μιας και σε φιλικό των Admin τους πάτησα κάτω. :)
Πες μου ότι έπαιξε και ο Wally Mario Kart! :wait2:

Να ξέρω για να του κόψω την καλημέρα δηλαδή, όχι τίποτα άλλο. :D
 
Ως μελος του ανεπισημου Sega Defence Force (?!?) δηλωνω υπευθυνα και γνωριζοντας τις συνεπειες του Νομου οτι εμεινα πληρως αμετοχος και μαλιστα προσπαθησα με πλαγιους και ευθεις τροπους να σαμποταρω τα gaming sessions τους ως οφειλα :D

Δεν επιασα ουτε το χειριστηριο...δοξαστε με :D
 
Εμπρός λοιπόν όλοι μαζί...

250pxmikisyf5.jpg


Όσοι δεν το ξέρουν καλά, ακολουθεί σχετικόν σπόιλερ υποβοήθησης...

aliluigtso9.jpg
 
Wally άσε τα σάπια. Μάθαμε ότι εσύ εκτόπισες τον Shock στον πρώτο γύρο.

Εύγε τέκνον μου, είσαι στο σωστό δρόμο.

(Ρε να σε δω ντυμένο μελισσούλα Mario να χοροπηδάς στο δρόμο με ένα Wii mote στο χέρι και τι στον κόσμο!!!!!!!!!!!!!! ) :D :D:D
 
Kαλα ρε παιδια επρεπε να πω οτι ξενερωσα γιανα γραψετε στο thread!lol!Δεν παιζεστε!Παντως χωρις καλαμπουρι το online mode tou Mario Kart ta spaei!Κανα σχολιο για το www.ninty.gr δεν ειδα!
 
Πίσω
Μπλουζα