MicroMad 03 - Μάρτιος 1986

Συγχαρητήρια billy...βλέπω πως τελικά είσαι η σταθερή αξία εδώ!!!!

:happyjump: :worship:
 
Έχω το 7ο Τεύχος με αφιέρωμα στον καταπληκτικό :cool: Amstrad 1512.Θα το σκανάρω σύντομα. Που και πως το ανεβάζω; :confused:
 
Καλώς ήρθες φίλε Caldron...Αν έχεις όρεξη να βοηθήσεις και εσύ στην μεγάλη δουλειά που ανοίξαμε εδώ δεν έχεις παρά να διαβάσεις εδώ!!
 
Είχε και μια καταπληκτική (για την εποχή) αφίσα A2 νομίζω σε μέγεθος με "όλες" τις εντολές BASIC και τις αντιστοιχίες τους σε κάθε mico (bbc,κς4,etc.) αν την έχει κανένας please please ανεβάστε την... ;-)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα κανω μια ψακτικη...καπου την ειχα...ταλαιπωρημενη και με σελοτειπ
 
athaks είπε:
Eixe kai mia kataplhktiki (gia thn epoxh) afisa A2 nomizw se megethos me "oles" tis entoles BASIC kai tis antistoixies tous se kathe mico (bbc,c64,etc.) an thn exei kanenas plz plz anebaste thn... ;-)
Μάλλον για αυτήν την αφίσα αναφέρεσαι. Δυστυχώς λόγο μεγέθους δεν μπορούσα να την σκανάρω αλλά απλά την φωτογράφισα.

attachment.php


attachment.php
 
Teo την εχεις mint βρε μπαγασα!!! Φοβερο!!

Τραβα την φωτογραφιες "σεντονια" και στειλε PM να την ανεβασω σε full αναλυση/μεγεθος.
 
Wally είπε:
Teo την εχεις mint βρε μπαγασα!!! Φοβερο!!
Τραβα την φωτογραφιες "σεντονια" και στειλε PM να την ανεβασω σε full αναλυση/μεγεθος.
Οκ. Με την πρώτη ευκαιρία θα σου την στείλω.
 
Ο Θεοφιλος μου εστειλε την αφισσα σε μεγεθος "σεντονιου" (4 αρχεια JPG ~12MB).

Κατεβαστε την απο ΕΔΩ

Χιλια ευχαριστω στον Θεοφιλο!
 
Η συγκεκριμένη αφίσσα (μόλις την κατέβασα και γω) σου ανοίγει την όρεξη να ασχοληθείς ξανά με BASIC.

Thanks Θεόφιλε :)
 
Πίσω
Μπλουζα