Mortal Kombat X

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.879
Αντιδράσεις
3.849
Νεο Mortal Kombat ονοματι X.Θα δουμε συντομα για ποιες κονσολες ειναι και ποιες δεν ειναι.


Good things.


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βλεποντας μεσα στην κρυσταλινη σφαιρα μου και μασωντας φιλα δαφνης βλεπω πως το MKX θα κυκλοφορησει σε ps4,xbox one σιγουρα και ισως και σε ps3,xbox 360 με το Wii U να μενει απ'εξω φυσικα εκτος και αν γιννει καμια εκπληξη.Στα του παιχνιδιου τωρα δεν εχω σε καμια εκτιμηση τα 3D MK αλλα δεν ειμαι αρνητικος και περιμενω να διαψευστω.
 
Καλο φαινεται! Δεν εχω ασχοληθει με τα Mortal Kombat μετα το Trilogy... (ψεματα , εχω παιξει το demo του Mortal Kombat 9 :p )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aνακοινωθηκαν και τα formats που θα κυκλοφορησει το παιχνιδι και τελικα ειναι σε ολες της κονσολες τωρινης και προηγουμενης γενιας αλλα και σε PC.Aπουσιαζει φυσικα το Wii U αλλα αυτα γνωστα ειναι δεν χρειαζεται περαιτερω σχολιασμος.

Επισης κατι που ξεχασα να γραψω στο πρωτο post ειναι πως η μουσικη του βιντεο ειναι για τα μπαζα και δεν κολαει καθολου.
 
Ενα ακομα ΜΚ στα σκαρια με οχι και τεραστιες διαφορες απο το προηγουμενο απο οτι φενεται .Μου θυμιζει λιγακι το super street fighter 4 με το ultra street fighter 4 που κυκλοφορησε πριν λιγες μερες και που ειχα την ευκαρια να το παιξω κιολας.Ενω πριν κανα δημινο η πρωτη επαφη με trailers που παρουσιασαν εδειχνε next gen fighting η αληθεια ειναι οτι το καινουριο ΜΚ θα χρησιμοποιει τελικα μηχανη γραφικων Unreal Engine 3 τουμπανιασμενη και οχι την καινουρια next gen Unreal Engine 4 οπως αρχικα φανηκε και ψαρωσε πολυς κοσμος.Ετσι δικαιολογειται και η κυκλοφορια σε κονσολιδια προηγουμενης γενεας .Επισης για τις νεες κονσολες (ps4 xbox one) ο στοχος ειναι 1080p 60fps οπως εχουν ανακοινωσει .Οχι και μεγαλος αθλος για τετοια μηχανηματα βεβαια αλλα κατι ειναι και αυτο ..
 
Nεο trailer με τους γνωστους μεχρι τωρα αλλα και με kitana,Kung Lao και Goro.

 
Ο Reptile ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας απο το MK 2! Αλλα οι μορφες στα 3D παιχνιδια δεν μου αρεσαν καθολου , τουλαχιστον αυτη η νεα μορφη(MK X) ψιλομοιαζει με Νιντζα οπως η αρχικη .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bιντεο με Brutalitites απο το παιχνιδι που συμφωνα με τους δημιουργους θα ειναι πανω απο 100.

 
Mετα την Tanya τον Jason Voorhees και τον Τremor ενας νεος χαρακτηρας ερχεται να προστεθει στο Kombat Pack του παιχνιδιου και αυτιος ειναι ο Predator.Πραγματικα φοβερη προσθηκη :headbangdude:

 
Δεν πολυσυμπαθω τι σειρα, αλλα κατι σε αυτο το τρειλερ του 11 με προιδεαζει ευχαριστα

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα