My PSX Collection

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Aν και χρονια αποκτημενα ποτε δεν ειχα βαλει τα PSX κομματια για τον μοναδικο λογο οτι το Playstation One ειναι η μονη κονσολα που αν οχι την απεχθανομαι ,δεν την θεωρω και οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει,σε προσωπικες συζητησεις την παρομοιαζω με ηλεκτρικη συσκευη,ψυγειο,πλυντηριο,μιξερ ,τωρα αλλο τα παιχνιδια της μιας και εχει διαμαντακια.


Επισης ποτε δεν απεκτησα PS1 ,ολα τα παρακατω τα επαιξα σε PS2 Slim και PS3.


 


Γνωστα franchises ολα και μερικα απο αυτα οπως το Bubble Bobble,Die Hard,Allien,Discworld II,Warcraft ειναι διπλα σε Saturn επειδη δεν ηθελα πλεον να ταλαιπωρω το Σατουρνακι τα πηρα να τα παιζω αλλου.





attachment.php
 
Ωραια συλλογη Aard!

Aardvark είπε:
Aν και χρονια αποκτημενα ποτε δεν ειχα βαλει τα PSX κομματια για τον μοναδικο λογο οτι το Playstation One ειναι η μονη κονσολα που αν οχι την απεχθανομαι ,δεν την θεωρω και οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει,σε προσωπικες συζητησεις την παρομοιαζω με ηλεκτρικη συσκευη,ψυγειο,πλυντηριο,μιξερ
Πως και ετσι;;
 
Ξερω εγω,ετσι το πηρα απο μικρος οταν κυκλοφορησε ετσι τα λεω και τωρα που τριανταρισα.


Ο σχεδιασμος της απο παλια και το πως πλασαριστηκε μου φανηκε generic και ανοστος,μια συσκευη για ολες τις χρησεις καμμια σχεση με τον ανταγωνισμο της εποχης οπως 3do και Saturn.



Anyway κονσολα της Sony ακουμπησα απο το PS2 Slim και μετα και αυτο εγινε επειδη ειδα με καλο ματι τις Home Theater πλευρες των κονσολων της Σονυ.
 
Ωραια συλλογη φιλε. Εγω απο PS1 μονο το Radical bikers εχω και παιζω στο PS2. Καποια κομματια τα θελω ομως.
 
Το ps1 ειχε παρα πολλα παιχνιδια ομως και μεσα σε αυτα ειχε και πολλα εξαιρετικα παιχνιδια! Για μενα τα παιχνιδια κανουν την κονσολα .

Aardvark είπε:
Ξερω εγω,ετσι το πηρα απο μικρος οταν κυκλοφορησε ετσι τα λεω και τωρα που τριανταρισα.
:rofl: :rofl: Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις;; :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Eχει αρκετα παιχνιδακια και πλεον ειναι ρετρο..


.



.



.



.



.





:rofl: :rofl: Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις;; :p
Ριχνω κανα τυρακι να μαζευτει κανεις.
 
Εγω με το PSP εχω βρει την υγεια μου οσον αφορα τα παιχνιδια του playstation . Oτι θελω να παιξω, το παιζω εκει!

Aardvark είπε:
Ριχνω κανα τυρακι να μαζευτει κανεις.
Παντα ειμαι πρωτος στα τυρακια :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nice collection! :thumbup:

Χμμμ... Πρέπει να αρχίσω να ανεβάζω κι εγώ πράμα σιγά-σιγά στις συλλογές μελών...

Αν δε το κάνω τώρα, πότε θα το κάνω; Στα 25 μου;;;
 
Πίσω
Μπλουζα