New Release - Sector X 3d

Plink

RetroMasteR
Joined
26 Απρ 2007
Μηνύματα
1.300
Αντιδράσεις
12
Πωπω...αυτό μου ξέφυγε να το αναφέρω εδώ και το ξέχασα και εγώ...λόγω διακοπών τις ημέρες που ανακοινώθηκε.

Έστω και με καθυστέρηση λοιπόν, όσοι πιστοί προλαβαίνετε ακόμα....λίγα παραπάνω από 20 αντίτυπα έχουν μείνει...

Ο δικός μας George Pelonis...ανακοίνωσε επιτέλους την κυκλοφορία του πολυαναμενόμενου Sector X 3D.

Πρόκειται για ένα 3D παιχνίδι που εκμεταλλεύται πλήρως το 3d imager.

Πάντα τα παιχνίδια του Pelonis είναι εντυπωσιακά, προσεγμένα και αξίζουν να υπάρχουν σε κάθε συλλογή.

Στη σελίδα του δημιουργού

http://www.furyunlimited.com/_sgg/m2_1.htm

μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για το πως θα παραγγείλετε ένα από τα 100 κομμάτια της special edition στην πολύ καλή τιμή των 40 δολαρίων (+10 μεταφορικά)
 
Μιας και ξέρω ότι μόνο εγώ έχω τη χαρά να βλέπω από κοντά αυτές τις παιχνιδάρες...μουαχαχαχαχαχα......

είπα να σας βάλω ένα βιντεάκι για να πάρετε μια γεύση από το τι εστί 3d gaming στο vectrex...

λοιπόν, δείτε ένα πολύ καλό review με pov (point of view) οπτική για το sectorX....

νομίζω ότι είναι το πρώτο βίντεο που έχει κυκλοφορήσει, όπου κάποιος παρουσιάζει την εικόνα μέσα από το imager....

το αποτέλεσμα φυσικά απέχει κάμποσο από την πραγματική εμπειρία, αλλά είναι καλύτερο από το τίποτα ;)

 
:( ζηλευω ρε γμτ :(

που θα βρουμε το Madtronix??? πρεπει να βρω Ίματζερ για Βέκτρεκς!

Ηλια ελπιζω να επιμεληθεις του προβληματισμου μου :(

btw. ελιωσα στα γελια με την κολλημενη καμερα στα γυαλια του τυπου :)

δυστυχως οπως ειπες δεν καταλαβα κανενα 3D effect :(
 
Ethaniel είπε:
:( ζηλευω ρε γμτ :( που θα βρουμε το Madtronix??? πρεπει να βρω Ίματζερ για Βέκτρεκς!

Ηλια ελπιζω να επιμεληθεις του προβληματισμου μου :(

btw. ελιωσα στα γελια με την κολλημενη καμερα στα γυαλια του τυπου :)

δυστυχως οπως ειπες δεν καταλαβα κανενα 3D effect :(
ε καλά όπως έχω πει ξανά, το 3d effect είναι σχετικά δύσκολο να το αντιληφθείς, ειδικά στα original 3d games είναι αρκετά δύσκολο να το καταλάβεις και πολλοί άνθρωποι δεν αντέχουν καν να παίξουν (ζαλίζονται στο 5λεπτο).

Τα σύγχρονα 3d games είναι σε μεγάλο βαθμό βελτιωμένα και με καλύτερο 3d effect ;)

όσο για το άλλο που λες....ίσως είναι πιο δύσκολο να βρεις madtronix παρά original imager.

Εγώ έχω κλείσει έναν από έναν τύπο, αλλά δυστυχώς έχει λειτουργικό πρόβλημα, που ελπίζω να μπορέσω να το φτιάξω...όχι τίποτε άλλο, αλλά με πιάνει η καρδιά μου κάθε φορά που βγάζω τον original για να παίξω...
 
Πίσω
Μπλουζα