Pixel 020 - Μάρτιος 1986

...όπως είχα υποσχεθεί, ξανασκανάρισα μερικές απο τις πιό δυσανάγνωστες σελίδες (τις έκανα και λίγο πιό καθαρές, για να φαίνονται καλύτερα).

Λυπάμαι πολύ, αλλά ο χώρος του γραφείου μου δεν είνα αυτό που θα ονομάζαμε "υπόδειγμα εργονομίας", με αποτέλεσμα να μην μπορώ να χειριστώ άνετα τον σκάνερ.

Προς το παρόν, έχω τις σελίδες σε αυτό εδώ το link, και τις επόμενες εβδομάδες ο Aeon (που τώρα απο μέσα του με βρίζει για την δουλειά που του βάζω :D ) αν θέλει, ενημερώνει με αυτές το κανονικό αρχείο...
 
billy ιδικα εσυ δεν θα επρεπε να λυπασαι για τιποτα μιας και το εργο

με τα σκαναρισματα ξεκινησε χαρη σε εσενα αλλα και τον ΑΕΟΝ φυσικα!

Τα σκαναρισματα που εκανες μεχρι τωρα αξιζουν συγχαρητηρια και ηταν το

σημαντικοτερο κινητρο για να ξεκινησω και εγω!!

Αν και εγω δεν ειδα καποιο προβλημα στις σελιδες...οκ θα τις κατεβασω ξανα!!

Μια χαρη ομως billy???Σχολιασες το τευχος?....Οχι χεχε περιμενουμε!!!
 
...ευχαριστώ για τα καλά λόγια σου, akmakas, και όσον αφορά την δική σου συμβολή στο project, την μεγάλη αξία σου την έχεις δείξει με το παραπάνω. :)

Σίγουρα θα σχολιάσω τα διάφορα τεύχη, απλά ο συνδιασμός "πηξήματος" στη δουλειά, με την αποπνικτική ζέστη με έχουν κάνει πιό νωθρό απο το συνηθισμένο (και στην περίπτωσή μου το "συνηθισμένο" είναι ήδη αρκετά πάνω απο τον αποδεκτό "μέσο όρο τεμπελιάς" :D ).
 
Προσυπογράφω την τελευταία παράγραφο του billy (μαζί με την γνωστή έλλειψη Internet. Σήμερα μου ήρθε ο εξοπλισμός πάντως. Δεν χάνω να δοκιμάσω να συνδεθώ μπας και έχει γίνει η ενεργοποίηση...ευσεβείς πόθοι!).

Όπως και να έχει, την ημέρα που θα μπουν μπροστά τα 4ΜΒit θα τα ανεβάσω όλα όσα θα απομένουν μέχρι τότε μέσα σε κανά 5λεπτο :D
 
Sorry alla den yparxoyn link kai ayto me tis selides leei oti den iparxei o fakelos
 
Όπως σου έγραψα και σε άλλο thread (τεύχος 1) πρέπει να φταίνε οι ρυθμίσεις σου. Εγω με internet explorer βλέπω τις εικόνες κανονικά και κατεβάζω τα αρχεία κανονικά.
 
Τελικα ποσοι πλουτισαν με το "micro" τους; :)
 
Δεν το είχα ποτέ αυτό το τεύχος. Ξεκίνησα να το αγοράζω λίγο μετά!! Τώρα το αν θα πλουτίσουμε....
 
Πίσω
Μπλουζα