Pixel 090 - Ιούλιος / Αύγουστος 1992

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.792
Αντιδράσεις
4.269
Σκανάρισμα: Pooky (απο τεύχος του bspus)

Αριθμός σελίδων: 132

Μέγεθος Αρχείου: 47.1 ΜΒ

 
Ορίστε!

Άλλοι βλέπουν Eurovision και άλλοι δουλεύουν ακούραστα!!!

Κύριοι... Τα σέβη μου! :cool:
 
Χίλια ευχαριστώ και πάλι σε pooky και bspus !!!
 
Την εποχη εκεινη ειχαμε παει οικογενειακως με γκρουπ στην Τυνησια και ειχα παρει μαζι μου το τευχος. Μου ελειπε η Αμιγκουλα μου γιαυτο διαβαζα τα αφιερωματα και ειχα φαντασιωσεις. Το τευχος το εχω ακομα αλλα το ψηφιακο ειναι αλλιως :)

1000 ευχαριστω πουκυ!!!!!
 
Mάχιμε Pooky, μπράβο και πάλι !! Αλλο ένα τεύχος του bspus σκαναρίστηκε και έχει πλέον μόνιμη θέση στο αρχέιο μας !! :thumbup:

Και μόνο που βλέπω το εξώφυλλο όπου "φιγουράρει" ένα απο τα γνωστότερα αριστουργήματα του Λώρενς Χόλλαντ, μου έρχονται στο μυαλό τρελλές αναμνήσεις: Γύρω στον ένα μήνα αργότερα αγόρασα το πρώτο μου pc, όπου φρόντισα να "τιμήσω" δεόντως (μεταξύ άλλων) και το συγκεκριμένο παιχνίδι... :headbangdude:

...πάω για ανάγνωση...
 
:thanx2: pooky & bspus !!!!! Τέλειο!!!!
 
Ωρε, ο pooky μπήκε σε high gear!

Good job bro! :)
 
Να πω κατι τωρα που ξεφυλλισα το περιοδικο :)

Παροτι δεν ειμαι γραφιστας, μπορω να ξερω αν καποιο περιοδικο ειναι παλιο (πχ πενταετιας) μονο και μονο απο το στησιμο και την αισθητικη. Ειναι αυτη η αισθηση που εχεις, οτι κατι ειναι διαφορετικο, χωρις ομως να μπορεις να προσδιορισεις τι.

Με τα Πιξελ δεν ισχυει αυτο. Η αισθητικη τους εχει ακομα μια φρεσκαδα που αντεχει στο χρονο. Θα μπορουσα να το περασω και για πολυ πιο προσφατο τευχος. 8)
 
Τί έγινε ρε παιδιά; Πήραν φωτιά τα scanners! :thanx2: Pooky και bspus!
 
THANKS!! pooky & bspus μπραβο παιδια ειστε αψογοι!!
 
ευχαριστώ...παώ για μελέτη(όχι ελεονόρα) :)
 
ξεχωρίζει το κουφό νέο οτι η Atari έκατσε και έγραψε coin op conversions που εκμεταλλεύονται τις ικανότητες του STE. μάλιστα η Atari "θα είναι πάνω απο το κεφάλι των προγραμματιστών για να επιτευχθεί το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα".
 
Πίσω
Μπλουζα