Pixel 119 - Μάρτιος 1995

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Σκανάρισμα: Telonio

Αριθμός σελίδων: 100

Μέγεθος Αρχείου: 38.1 ΜΒ

 
Εξαιρετικο τευχος !! Να σαι καλα Μαριε και σε ευχαριστουμε πολυ !!
 
Amigahellas the magazine εν ετη 1995! Νομίζω είχα σταματήσει να το αγοράζω σχεδόν 6 μήνες πριν από αυτό το τεύχος.
 
Sad but true!!!

telonio, έγραψες!!! Ευχαριστούμε!
 
Μάριε εκπληκτική δουλειά. Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Respect Μάριε και σε σένα !!!

Κάνετε καταπληκτική δουλειά ρε παιδιά !
 
Έρχονται τα τεύχη από όλες τις πλευρές! Thanks telonio!

Το τεύχος αυτό το είχα αγοράσει, αλλά δεν ήταν τόσο "ζεστό" όσο τα παλιότερα τεύχη. 3-4 reviews από παιχνίδια για amiga και τέλος, είχε φύγει κι ο Τσουρινάκης για το PCMaster...
 
Δυναμικό comeback απο το telonio !! Ευχαριστούμε πολύ φίλε !! :thumbup:
 
thanks!! telonio,downloading!! σε αυτο το τευχος εχει και παρουσιαση μια απο τις ομορφοτερες κονσολες το 3DO, οσο και αν μου αρεσε δεν ειχα την τυχη να ειμαι κατοχος του.
 
Βρέχει τεύχη!! Ευχαριστώ!!
 
Ευχαριστώ Telonio. Άλλο ένα κλασσικό για την συλλογή.
 
Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να μπορούσα και εγώ να ανεβάσω τα περιοδικά που είχα αλλά βλέπετε όταν παντρεύτικα αλλάξανε (και πετάχθηκαν....) αρκετά πράγματα στο σπίτι!!!
 
μπράβο για την επιλογή σου αν και το τεύχος το είχα ήδη...μακάρι να ήξερα από που
 
*βγάζει το καπέλο του*
 
Εξαιρετικη δουλεια. Ειχα καιρο να διαβαζω κατι απο το φορουμ και ειναι ευχαριστο να βλεπεις οτι ολα συνεχιζονται κανονικα.
 
vagosgta3 είπε:
thanks!! telonio,downloading!! σε αυτο το τευχος εχει και παρουσιαση μια απο τις ομορφοτερες κονσολες το 3DO, οσο και αν μου αρεσε δεν ειχα την τυχη να ειμαι κατοχος του.

Εγω που ετυχε να ειμαι κατοχος αυτης της πραγματικα απιστευτης κονσολας,αλλα ο πατερας μου καθαριζοντας μια μερα το παταρι την βρηκε σε μια κουτα και παιρνοντας την για παλιο βιντεο την πεταξε, τι πρεπει να πω???????8)
 
Πίσω
Μπλουζα