Playmobil. Τα δικά μας (ΟΧΙ στα κουτιά τους)

Αγαπητή Admin, σου έχω εκφράσει τα συναισθήματα απεριόριστης εκτίμησης και θαυμασμού που τρέφω για το άτομό σου, έ;;;; :D :D:D:D:D
 
and1 είπε:
Δικά μου όλα :p :p:p Εμένα πάντως μ αρέσουν και οι δυο άμαξες.
Δικά σου;;;!!! Οχι αυτά :p . Όσο για τις άμαξες εμένα μου αρέσει πιο πολύ η παλιά.

stayros είπε:
Κοιτα να δεις τι εκρυβε το παταρι!!!!!!! :eek:
Μπουγαδιασμα με την μια και βουρ στο παιχνιδι!!! :D

Αμα θες βοηθεια στο ξεδιαλεγμα/αναγνωριση κλπ....

....καντα ενα πακετο και στειλτα κατα εδω μερια!!!! :diablotin: Απο κοντα θα τα αναγνωρισω καλυτερα!!!!:biglaugh::tongue:
Να σου πω την αλήθεια μια καλή μπουγάδα τη θέλουν αλλά βαρέθηκα να το κάνω. :[

Όσο για την αναγνώριση άστα εδώ που είναι. :armed: :armed:

Ιωάννης1ος είπε:
Πολύ ωραία η άμαξα σου της ΛΥΡΑ!!! Μου αρέσει και ο ιππότης σου με τα κόκκινα φτερά!
Ελάχιστες οι διαφορές με την νέα άμαξα. ο Ιππότης με τα κόκκινα φτερά είναι από το σετ 3265 3265xupd2.jpg Με τον κόκκινο έπαιζα εγώ και ο κίτρινος ήταν της αδερφής μου και τώρα έχει χαθεί :banghead:

Spybil είπε:
Αγαπητή Admin, σου έχω εκφράσει τα συναισθήματα απεριόριστης εκτίμησης και θαυμασμού που τρέφω για το άτομό σου, έ;;;; :D :D:D:D:D
Κάτι σου γυάλισε στο μάτι εσένα...
 
Ακόμα μια νέα προσθήκη στη συλλογή μου :)

fetch
 
Καλοριζικος Αντρικο! :thumbup:

Απο τους πιο ωραιους πειρατικους κωδικους! :sta2
 
Σ' ευχαριστώ Σταυρή. Θα συμφωνήσω μαζί σου αν κ πιστεύω ότι θα μπορούσαν να βάλουν κ κάτι ακόμη μέσα extra. Μ' αρέσει επίσης γιατί μπορεί να συνδιαστεί άνετα κ με παλιότερους κωδικούς της πειρατικής σειράς.
 
and1 είπε:
Ακόμα μια νέα προσθήκη στη συλλογή μου :)
fetch
Ε, καλά... Δεν άντεξες έτσι; :D :D :D :D :D Άφησες τίποτα και για μας ή τα σήκωσες όλα; Δώστε του κάποιος ένα κουτί μελομακάρονα για να τον καθυστερήσουμε λιγάκι μην αδειάσει και τα υπόλοιπα ράφια :p :p :p

Καλορίζικο Αντρίκο.
 
Καλορίζικο φίλε! Είναι πολύ όμορφο! :D

Παιδιά θα οργανωθεί ανταλλαγή δώρων φέτος;
 
Οι φιγούρες από το σετ "Επίδειξη μόδας" με κάποιες προσθήκες,η δεύτερη και η τρίτη δεν ανήκουν στο σετ μόνο τα ρούχα τους

30mvoxt.jpg
 

Kambia είπε:
Ε, καλά... Δεν άντεξες έτσι; :D :D :D :D :D Άφησες τίποτα και για μας ή τα σήκωσες όλα; Δώστε του κάποιος ένα κουτί μελομακάρονα για να τον καθυστερήσουμε λιγάκι μην αδειάσει και τα υπόλοιπα ράφια :p :p :p

Καλορίζικο Αντρίκο.

Ιωάννης1ος είπε:
Καλορίζικο φίλε! Είναι πολύ όμορφο! :D
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. 1@Kambia[/USER] όπως είδες δεν άντεξα κ αν συνεχίσω έτσι ούτε τα μελομακάρονα θ' αφήσω :p

 
2h2m51i.jpg


2mz01x.jpg


9hnz8w.jpg


Σημερινή παραλαβή!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

1@thebest20[/USER]

Βρε Πανο μου,το να ποσταρεις φωτο ξεροσφυρι χωρις κανενα σχολιο,κατι.....φαινεται λιγο περιεργο στο ματι,

που να καταλαβει ο αλλος που τις βλεπει τι σημαινουν αυτες οι φωτο!!!! :)

 
Ok,έγραψα ότι είναι σημερινή παραλαβή!Συνήθως ότι παίρνω είναι από τις ομάδες στο facebook και σπάνια τον τελευταίο καιρό παίρνω κάτι σε κουτί.Μόνο το Χριστουγεννιάτικο σετ και ο αστυνομικός που πόσταρα πιο πάνω είναι πρόσφατα αγορασμένα από κατάστημα.
 
Πολύ ωραίο κομμάτι zouzou.

Τελευταια βλέπω που διάφορους κλόουν και γελωτοποιούς που έχουν βγει σε playmobil και έχω πάθει πλάκα! Άσε που δε θυμόμουν να έχει τόσο μεγάλη γκάμα από αυτό το θέμα.
 
Είχα από πολύ μικρή έναν ξανθό κλόουν σαν τον μελαχροινό της φωτογραφίας κ μου άρεσε πολύ. Δε θυμάμαι πώς τον πήρα, μάλλον ήταν μόνος του. Τώρα απέκτησε και παρέα :)
 
Kambia είπε:
Άσε που δε θυμόμουν να έχει τόσο μεγάλη γκάμα από αυτό το θέμα.
Εισαι επιεικως απαραδεκτη!!!!!! :ban:

Εδω για ολη την σειρα του Τσιρκου και εδω για τα special, συν μερικα "νεας κοπης" 4760 - 4787 και 6826.... :sta2

Προσεχε γιατι θα εξεταστεις!!! :p
 
Κοίτα τη σειρά του τσίρκου ως σειρά τη θυμάμαι αλλά επειδή δε με ενδιέφερε δε συγκράτησα την τόσο μεγάλη γκάμα από κλόουν που είχε. Κοινός, περιττές πληροφορίες δε χρειάζεται να αποθηκεύονται!

Τα νέας κοπής τα θυμάμαι γιατί κάποια τα έχω πάρει.
 
Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά να έχουμε! Πολύ ωραία αποκτήματα όλα. Αυτό το σετ τσίρκου με θυμάμαι να το ζαχαρώνω αλλά ποτέ δεν το απέκτησα. Μιας κ μιλάμε γι αποκτήματα να σας δείξω κ γω τις τελευταίες μου αγορές για το 2016. Οι φωτογραφίες είναι από το ebay κ αυτό γιατί ξέχασα να τα φωτογραφίσω.
 
Πίσω
Μπλουζα