Predators (2010)

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
O Kυνηγος επιστρεφει σε κανονικο sequel και παρολη την προσπαθεια του σκηνοθετη χωρις Αρνι (εκτος μεγαλης εκπληξεως).

Παλι σε ζουγκλα το σκηνικο ,αυτην την φορα στον πλανητη των predators με γνωστα ονοματα στο καστ και γνωστο σκηνοθετη ολα δειχνουν ενταξει!!

Σκηνοθετης ο Robert Rodriguez μαζι τους ο Adrien Brody και η εγγυηση Dany Trejo.

Φρεσκοτατο πρωτο τρεϊλερ

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
"Embedding disabled by request"
 
Φαίνεται αρκετά δυνατό...όντως καλό cast και ελπιδοφόρος σκηνοθέτης...για να δούμε...
 
Το s στο τελος του τιτλου προστεθηκε για τους παρακατω λογους.

Ενας ειναι οτι o σκηνοθετης θελει αυτη η ταινια να ειναι οτι ηταν το alliens στο alien παραπλευρως 2ον θελει να δηλωσει οτι ειναι καθαρο sequel του πρωτου (δεν υπηρχε καν 2ο μερος) και τριτον οπως και στο alliens kai εδω εχουμε αισθητα more predators!!
 
Ναι ηθελα να πω οτι ο σκηνοθετης θελει να ξεχασει το 2ο μερος για αυτο δεν το ονομασε predator 3.

Danny Glover rules αν και μεγαλυτερη αδυναμια στο 2ο μερος ηταν οτι το σεταρανε στο "Κοντινο Μελλον" με συνεπεια την αδυναμια του θεατη να ταυτιστει με την ταινια.

Ποσο μου την εδιναν οι ταινιες που στην αρχη τους γραφαν "Στο κοντινο μελλον".

Ξενερα η το βαζεις στο μελλον και φτιαχνεις εφε η το βαζεις στο παρον.
icon10.gif
 
Σιγουρα θα το δω!!!!!!!
 
Ανυπομονώ !

Η αγαπημένη μου ίσως sci-fi ταινία (χωρίς υπερβολή) είναι το PREDATOR του 1987 με τον αγαπημένο μου ΑΡΝΙ !

Για να δούμε, γενικά μου άρεσε το sequel και τα AVP. Κανένα όμως δεν κατάφερε να πιάσει το ύφος και την ατμόσφαιρα του πρώτου...ίσως λίγο το δεύτερο στο πρώτο καρέ που δείχνει οτι ξεκινάει πάλι στη ζούγκλα...άλλα μάταια :)
 
Fear is Reborn!!!

Τον γνωριζει κανεις αυτον που ειναι στο ποστερ;

predators-20100524022915601.jpg
 
Αντριεν Μπροντι

Αααααντριεεεεεεν!!!! αχαχαχαχαχα
 
Πίσω
Μπλουζα