Psy Danis Video Games Collection

Psy_Danis_3

RetroActive
Joined
19 Mαϊ 2013
Μηνύματα
291
Αντιδράσεις
3
Οριστε και η δικη μου συλλογη με ps3 nintendo 3ds και sony psp που δεν ειναι στο βιντεο γιατι τα αγορασα αργοτερα

[video=youtube;oorM-_FGMac]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απιστευτος!!

Ωραιος ρε φιλε, να την χαιρεσαι και να την μεγαλωνεις συνεχεια! ;)
 
Ωραιος ρε αλανι πολυ καλη η συλογη σου και γουσταρω εκτος απο αξιολογες συλογες να βλεπω και ανθρωπους που τα εχουν ετσι ωραια τοποθετημενα σε ραφια κλπ.Εγω ειμαι χυμα στο κυμα και γεινεται της ρουσλανας το καγκελο απο κονσολες,καλωδια και παιχνιδια :p
 
Πολυ ωραια Συλλογη και πολυ τακτοποιημενη!Να τα χαιρεσαι ολα!
 
Σας ευχαριστω μαγκιτες ολους !! Συντομα και νεο updated video με 5-6 νεες προσθηκες σε κονσολες και μερικα games ! CHEERS :cool:
 
metalcandyman είπε:
Ωραιος ρε αλανι πολυ καλη η συλογη σου και γουσταρω εκτος απο αξιολογες συλογες να βλεπω και ανθρωπους που τα εχουν ετσι ωραια τοποθετημενα σε ραφια κλπ.Εγω ειμαι χυμα στο κυμα και γεινεται της ρουσλανας το καγκελο απο κονσολες,καλωδια και παιχνιδια :p
Έτσι είναι όταν είσαι μάχιμος ρε Bill !!! Έκανα και εγώ φιλότιμες προσπάθειες τακτοποίησης, και εντάξει έχω φτάσει σε ένα σχετικά καλό σημείο, αλλα μετά απο κανα ΣΚ που μεσολαβεί Virtua Striker, Super Sidekicks, Sega Rally και τα ρέστα, γίνονται πάλι όλα ανάκατα και θέλω άλλο ένα Σ/Κ για να τα βάλω στη θέση τους !

Ωραία συλλογή φίλε Psy Dani (psychedelas ?) να τη χαίρεσαι και να την λιώνεις !
 
Ευχαριστω φιλε να σαι καλα ! Καπως ετσι ειναι προσφατα εβγαλα ολα τα φορητα μου για συντηρηση ..τα μισα στο ρευμα με φορτιστη τα αλλα μισα με μπαταριες !Συνολικα χρειαστηκα 30 μπαταριες ..Το μανικι ειναι με τις μεγαλες κονσολες γιατι εχω τακτοποιημενα σε ολες ολα τα καλωδια ...Συχνα πυκνα καναμε συντηρηση DAY :D με Darksynbio.Εχει φαση ομως.! Retrogamer και retropsychedelas αλανι since 1995
 
Psy_Danis_3 είπε:
Συχνα πυκνα καναμε συντηρηση DAY :D με Darksynbio.Εχει φαση ομως.!
Τον αφηνεις και ακουμπαει και τις Nintendo κονσολες σου;; :p . Προσεχε τον μην σου σαμποταρει τιποτα και μετα κανει τον κινεζο και σου λεει "εβαλα το Snes στην Τηλεοραση και δεν αναβει δεν ξερω τι επαθε!! :p "
 
για τον other reality :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έτσι φίλε μου !!! Τεράστιοι απλά, τα έχω σε βινύλια όλα απο τότε που τα παίζαμε στα διάφορα parties. Πανέμορφες εποχές...
 
DSC_0296.jpg

....Και συντομα νεο βιντεο με την ανανεωμενη σλλογη μου με αρκετες νεες προσθηκες :cool:

DSC_0294.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραία συλλογή φίλε! Εύχομαι και εις ανώτερα.
 
Ωραίος :)

Όμορφη και τακτοποιημένη συλλογή :D
 
Ευχαριστω και η αληθεια ειναι οτι εχω να κανω ρετρο-συντηρηση αρκετο καιρο τωρα που το σκεφτομαι (Ξερετε ,μια-μια τις κονσολες συνδεση να δουλευουν οπως και τα φορητα .Την τελευτεα φορα χρειαστηκα 35 μπαταριες για τα φορητα :cry:
 
Είχα την χαρά να θαυμάσω αυτήν την συλλογή από κόντα.Αυτές τις μέρες θα σου ρθω να δώ τί άλλο καλό πήρες ;) Α!! Άλλαξε την μουσική απο το βιντεάκι και βάλε κάτι από maiden :p
 
Εγω την θαυμαζα πολλες φορες! Αλλα οταν ηθελε να κανει ρετροσυντηρηση στην μονη κονσολα που ηθελα να βοηθησω ητανε το Dreamcast! :p

Segason : Μονο η maiden υπαρχουνε στο κοσμο;; :p
 
Ναι μόνο αυτοί...Αλλά συμβιβάζομαι και με queensryche,savatage,thin lizzy :p
 
Πίσω
Μπλουζα