[PyroplastToys] Φιγούρες Disney

Candy4ever

RetroActive
Joined
30 Αύγ 2007
Μηνύματα
217
Αντιδράσεις
34
Τις φιγούρες Disney της Pyroplast τις θυμάμαι αμυδρά από την παιδική μου ηλικία. Δεν είχα ποτέ μου, αλλά όλο και τις λιμπιζόμουνα!! Με αξίωσε τελικά ο Θεός και απέκτησα τώρα μερικά κουτιά! Εδώ το 1ο που απέκτησα, φέτος το καλοκαίρι. Είναι σε μεγάλη συσκευασία!

Προβολή συνημμένου 26969

Προβολή συνημμένου 26968

Προβολή συνημμένου 26967
 
Ουαου, ειχα μερικα απο αυτα. Σε καποια φαση μου εκανε εντυπωση πως ειναι δυνατον ο Μικυ να εχει ιδιο υψος και σωμα με τον Γκουφυ και τον Ντόναλντ!

Στις φωτογραφιες σου υπαρχει και ενα ακυρο ελεφαντακι το οποιο μου θυμιζει ομως Lego :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
Όχι, το ελεφαντάκι (καθώς και το γουρουνάκι και ο κροκόδειλος) υπήρχαν μέσα στο κουτί!
 
Δε λεω αυτο :) λεω οτι η εταιρεια ισως 'εκλεψε' το κεφαλι του ελεφαντακιου απο καποιο πακετο της Λεγκο (για την ακριβεια το Fabuland) για να φτιαξει το συγκεκριμενο κουκλακι, που δε θυμιζει με τιποτα Disney
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι εδώ έχω φωτογραφήσει τον κατάλογο:

Εικόνα 085.jpg

Εικόνα 088.jpg

Εικόνα 089.jpg

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!

Εικόνα 091.jpg

Εικόνα 092.jpg

Εικόνα 078.jpg

Εικόνα 081.jpg

Εικόνα 090.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ε ρε τι μου θυμήσατε τώρα!!! Είχα αρκετά τέτοια αλλά τώρα νομίζω μου έχει μείνει μόνο ένας γκούφη ή Ντόναλντ αν θυμάμαι καλά με το καροτσάκι για τα μπάζα, το κανό...Πω πω τι αναμνήσεις μου ξυπνήσατε!
 
Εγώ είχα τον Ντόναλντ τροχονόμο! Πακέτο με την μηχανή του! Μου το είχαν κάνει δώρο στην γιορτή μου πριν... άπειρα χρόνια :D
 
Τώρα το απέκτησα 5 φορες αχρησιμοποίητο στο κουτι του!!!!

IMG_9872.jpg
 
Μήπως υπάρχει και το set με τις κούνιες???????????????????
 
JESTER21 είπε:
Τώρα το απέκτησα 5 φορες αχρησιμοποίητο στο κουτι του!!!!Προβολή συνημμένου 41110
Τι εννοείς,έχεις αγοράσει τώρα 5 ίδια sets και τα έχεις κλειστά???????Ή το είχες αγοράσει 4 φορές όταν ήσουν σε μικρή ηλικία και τώρα το αγόρασες 5η φορά????Σε τι τιμή το βρήκες?
 
Αν ειναι δυνατον να προσπαθουμε να μην κανουμε ερωτησεις που γινονται και με pm,στα θρεντ να προσθετουμε ινφο και εμπειριες για το παιχνιδι καθεαυτου . :)
 
Κι όμως βρέθηκε το κουτί,από τις photos με τις κούνιες και τις πάπιες!Και ευχαριστώ την caprice για τη βοήθειά της!

3341z61.jpg


Δυστυχώς δεν βρίσκω photo με το περιεχόμενό του,μόνο οι 4 φιγούρες φαίνονται
 
Είδα σε παλαιοπωλείο ένα μικρό κουτί Pyroplast που περιείχε δυο φιγούρες...αρκετά καλό! Όποιος ενδιαφέρεται ας μου πει να δώσω στοιχεία για επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη με ΠΜ.
 
μολις ανεβηκε η διαφημιση στο καναλι του MrRetromemories ,θα τη βρειτε στο ποστ
 
Πίσω
Μπλουζα