Retro αντικείμενα

Starbuck

RetroMaNiaC
Joined
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
680
Αντιδράσεις
44
[edit] off topic. H κουβέντα ξεφεύγει αρκετά [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν αυτά δεν είναι ο ορισμός αντικειμένων του πόθου, τότε ποιά είναι; :D :D :D
 
αυτά και αν ειναι του πόθου. εγω σαν πιτσιρικας ειχα κολλήσει με τα again (με το κολλήσει εννοώ ότι χάζευα με τις ωρες το κουτακι...)
 
DINO είπε:
Κοπέλα = Αντικείμενο; :D
Προβλέπω τρελλό flame από το γυναικείο πληθυσμό του forum! :biglaugh:
ε.. ναι..... εννοούσα πως..... θέλω να πω.... (χμ.. έχει μπύρα στο ψυγείο; )
 
maxplanck είπε:
βάζε κανα σμάιλι φίλε maxplanck για να φαίνεται πως το εννοείς για αστείο, γιατί δεν τα έχουμε ξαναπεί οι δυο μας και θα μου φαινόταν παράξενο να μου την πεις..
 
Φίλε Starbuck, απ'οτι κατάλαβα σήμερα, σε ένα άλλο thread, η maxplanck είναι γυναίκα, αν λέει κάτι αυτό...

Φυσικά και πιστεύω πως είχε χιουμοριστική διάθεση...
 
Starbuck είπε:
βάζε κανα σμάιλι φίλε maxplanck για να φαίνεται πως το εννοείς για αστείο, γιατί δεν τα έχουμε ξαναπεί οι δυο μας και θα μου φαινόταν παράξενο να μου την πεις..
Σορρυ!! Ηχογραφημενο θα ακουγοταν καλυτερο!! :animlaugh:

Υπηρχε λογος συγκεκριμενος που δεν ειχε smilies. Καταχωρησα την απαντηση στα γρηγορα, οπως αυθορμητα μου βγηκε, απο το τετραγωνακι της γρηγορης απαντησης κατω, το οποιο δεν εχει smilies. Αφου διαπιστωνω οτι μπορει να παρεξηγηθει γυριζω να κανω edit, πουθενα τα smilies και στο τετραγωνακι του edit. Τι να κανω λοιπον, το αφησα ετσι...

DINO είπε:
Φίλε Starbuck, απ'οτι κατάλαβα σήμερα, σε ένα άλλο thread, η maxplanck είναι γυναίκα, αν λέει κάτι αυτό...Φυσικά και πιστεύω πως είχε χιουμοριστική διάθεση...
Ακριβως!! :thumbup: :cool:

Αλλα καλου κακου μαζεψου εσυ, Starbuck, γιατι μπορει να το δει και καμια αλλη!! :D
 
maxplanck είπε:
Αφου διαπιστωνω οτι μπορει να παρεξηγηθει γυριζω να κανω edit, πουθενα τα smilies και στο τετραγωνακι του edit. Τι να κανω λοιπον, το αφησα ετσι...
Αφού πατήσεις edit, σου δίνει μια επιλογή "Go advanced" που μπορείς να κάνεις πλήρη επεξεργασία τα ποστ σου! ;)
 
Thanks!! Θα μου φανει σιγουρα χρησιμο... :)

EDIT: για να τεσταρω τωρα...


:wave: ναι, δουλευει!
 
maxplanck είπε:
Thanks!! Θα μου φανει σιγουρα χρησιμο... :)
EDIT: για να τεσταρω τωρα...


:wave: ναι, δουλευει!
καλή μου maxplanck, συγχώρησε με αφού ούτε το όνομά σου ούτε η εικόνα σου υπαινίσσονται θήλυ. Κι έπειτα βλέποντας πως έχεις μια εκατοστάρα μηνύματα δεν φαντάστηκα πως δεν γνώριζες πώς μπαίνουν τα βασικά σμάιλις.. στην ουσία δεν χρειάζεσαι τον πλήρη πίνακα με όλα τα σμάιλις. Το απλό χαμόγελο μπαίνει γράφοντας : ) και το πλατύ χαμόγελο με : D (όμως κολλημένα, εγώ αφήνω κενό για να δεις τα σύμβολα..) :D

κι όσο για την προτροπή σου να μαζευτώ σε βεβαιώ πως :acoustic:

έγινα στην γη βελόνα


για να βγάλω τον χειμώνα





εμένα πάντως δεν με χαλάει όταν ακούω κάποια να αναφέρεται σε μένα ως "αντικείμενο πόθου" :thumbup:
 
Starbuck είπε:
εμένα πάντως δεν με χαλάει όταν ακούω κάποια να αναφέρεται σε μένα ως "αντικείμενο πόθου" :thumbup:
Για να το σκεφτώ αυτό λίγο... :rolleyes:

Δηλαδή (γενικότερη ερώτηση σε όλους τους κυρίους που ενδιαφέρονται να απαντήσουν) δεν σας πειράζει αν μία γυναίκα σας θεωρεί απλώς αντικείμενα για να ικανοποιήσει απλώς τις σαρκικές ανάγκες της;;;

Εγώ νομίζω πως μάλλον σας πειράζει.
 
[edit] off topic [edit]

Σε σχέση τώρα με τα ρετρό αντικείμενα, θυμάμαι που σε όλες σχεδόν τις βαφτίσεις, οι μπομπονιέρες αποτελούνταν από διαφόρων ειδών κακόγουστα πορσελάνινα αγαλματάκια, τασάκια, και χίλιων άλλων ειδών άχρηστες "διακοσμητικές μπαρούφες" (τα επονομαζόμενα "μπιμπελό"). Αν κάποιος μάλιστα είχε την ατυχία να είναι πολύ κοινωνικός, κατέληγε με ένα σαλόνι γεμάτο τέτοιες σαβούρες... Στην εποχή μας βέβαια, που οι κοινωνικές εκδηλώσεις αυτού του είδους κατακλύζονται από ευτελή χάρτινα κουτάκια για μπομπονιέρες (ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ, ΗΜΑΡΤΟΝ! ), αντιλαμβάνομαι πως ακόμα και αυτά τα γελοία μπιμπελό είχαν τη σημειολογική τους αξία. :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Mariadelmar είπε:
Δηλαδή (γενικότερη ερώτηση σε όλους τους κυρίους που ενδιαφέρονται να απαντήσουν) δεν σας πειράζει αν μία γυναίκα σας θεωρεί απλώς αντικείμενα για να ικανοποιήσει απλώς τις σαρκικές ανάγκες της;;;

Εγώ νομίζω πως μάλλον σας πειράζει.
Με πειράζει αλλά ... θα το άντεχα !!! :biglaugh: :rolleyes:
 
exetlaios είπε:
Με πειράζει αλλά ... θα το άντεχα !!! :biglaugh: :rolleyes:

χάθηκε ο κόσμος να βάλετε ένα εικονίδιο που να μπουγελώνει???

:) ))))))))))))))))

σε πειράζω Κων/νε
 
Starbuck είπε:
καλή μου maxplanck, συγχώρησε με αφού ούτε το όνομά σου ούτε η εικόνα σου υπαινίσσονται θήλυ.
καλα το ονομα, κι εγω ξεχνιεμαι καμια φορα, αλλα η εικονα.... ποια εννοεις αυτη στο αβαταρ;; μηπως διακρινεις μακιγιαζ;;; η το συνηθισες λογω των ...κοκκινων χειλιων (σου);; :biglaugh:

Κι έπειτα βλέποντας πως έχεις μια εκατοστάρα μηνύματα δεν φαντάστηκα πως δεν γνώριζες πώς μπαίνουν τα βασικά σμάιλις.. στην ουσία δεν χρειάζεσαι τον πλήρη πίνακα με όλα τα σμάιλις. Το απλό χαμόγελο μπαίνει γράφοντας : ) και το πλατύ χαμόγελο με : D
Εχεις δικιο, αλλα γενικα δε βαζω σμαιλις, τα απλα τα ξεχασα εκεινη τη στιγμη και επισης ειμαι ακομα ασχετη -το ομολογω- γιατι δεν ψαχνω καθε κουμπακι τι κανει...

(όμως κολλημένα, εγώ αφήνω κενό για να δεις τα σύμβολα..) :D
ε,καλα, οχι και τοοοοοοοοσο ασχετη!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

(Σορρυ για το ασχετο του θεματος ως προς τους μη ενδιαφερομενους. Ο σκοπος ηταν καθαρα ψυχαγωγικος...)
 
ρετρό πηρουνάκια φρούτου

picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα