Retro Console Games Manual Collection

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.881
Αντιδράσεις
3.852
Τα'χα που τα'χα εξω απο τα κουτια τους δεν τα βγαζω εξω απο το συρταρι λεω για μια φωτογραφηση (Παλι καλα που δεν τα πεταξα να λετε ,που μυαλο τοτε).


Mostly Sega και 2 αταρακια!


 


attachment.php


 


attachment.php


 


attachment.php
 
Όμορφα!! Κυρίως τα αταράκια είναι πολύ ρετρό!
 
Επειδή δεν καλοκατάλαβα, έχεις τα manual αλλά όχι πλέον τα παιχνίδια;
 
Nope εχω και τα manual και τα παιχνιδια,απλως δεν τα εχω μεσα στα κουτια.


Δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτομουνα πριν 10+ χρονια αλλα οταν επαιρνα παιχνιδια εβγαζα τα manual εξω,τα θεωρουσα useless lol,παντως δεν τα πεταζα.
:D
 
Πάλι καλά... :D
 
Το Kolibri στο 32x το έχεις πλήρες δηλαδή; Είναι ακριβό κομμάτι...
 
Nαι οταν το πηρα εγω ειχε νορμαλ τιμη,ειχα παρει 32Χ πριν πολλα πολλα χρονια και ηθελα παιχνιδια που να το αξιοποιουνε γραφικως,το Kolibri στα reviews εσπερνε στα graphics,αλλο οταν το βαλα απογοητευτηκα απο το gameplay.


Eχω σιγουρα κασσετα και μανουαλ ,το κουτι καπου πρεπει να ειναι και αυτο.
 
Θα ήθελα πολύ ένα 32x για να δω τι φρούτο είναι αλλά οι τιμές του έχουν φτάσει στα ύψη.
 
Δινει ενας τωρα ενα NTSC σε 45 euro total.
 
Εδω κανονικα δεν παιζει και το Pal στο Multi Mega ,δεν ειναι φτιαγμενο για συμβατοτητα με το Multi Mega το 32Χ ,αλλο αν με λιγο σμπρωξιμο μπαινει και λειτουργει, γερνει λιγο αλλα παιζει,lol.


Tωρα για συμβατοτητα pal με Ntsc θελει λιγο ψαξιμο,δεν θυμαμαι ντιπ αυτην την στιγμη.
 
Aardvark είπε:
Εδω κανονικα δεν παιζει και το Pal στο Multi Mega ,δεν ειναι φτιαγμενο για συμβατοτητα με το Multi Mega το 32Χ ,αλλο αν με λιγο σμπρωξιμο μπαινει και λειτουργει, γερνει λιγο αλλα παιζει,lol.
Μην ανησυχείς, θα το βάλω και σως να γλυστράει! Μια χαρά παίζει ανεξάρτητα τι λέει η Σέγα :p .
 
Πίσω
Μπλουζα