RetroDB Feeders

Shock

Retired Admin
Joined
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.315
Αντιδράσεις
230
Οι υπεύθυνοι οργάνωσης της RetroDB

nasos kolias

Wally

manos426f

Juanita

bernard.c

Sunset89

ChristosM

johnalepou

tsalk

Rygar

Aardvark

Aeon

Mandrake

mhmerotategiatipino

Τους ευχαριστούμε για την καταπληκτική δουλειά μου κάνουν! :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αντώνη,έκανα μια μικρή (συμπληρωματική) διορθωσούλα,στο όνομα του nasos kolias,καθότι έχουμε κι άλλο μέλος με το nickname nasos...
 
Αξίζει να δείτε στη retroDB τη φοβερή δουλειά της sunset στα δυο καινούργια λήμματα :

Friday all nighters και The Twenty.

H προσφορά της sunset σε ότι αφορά την ποιότητα, την λεπτομερειακή ανάλυση και την αλάνθαστη αλλά και γλαφυρή παρουσίαση ενός πλήθους λημμάτων είναι πραγματικά εκπληκτική.

Μπράβο sunset σου αξίζουν πολλά, πολλά συγχαρητήρια.
 
nasos kolias είπε:
Αξίζει να δείτε στη retroDB τη φοβερή δουλειά της sunset στα δυο καινούργια λήμματα :Friday all nighters και The Twenty.

H προσφορά της sunset σε ότι αφορά την ποιότητα, την λεπτομερειακή ανάλυση και την αλάνθαστη αλλά και γλαφυρή παρουσίαση ενός πλήθους λημμάτων είναι πραγματικά εκπληκτική.

Μπράβο sunset σου αξίζουν πολλά, πολλά συγχαρητήρια.
Εγώ ευχαριστώ Νάσο για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι που έγινε αποδεκτή η πρόταση για την ένταξη αυτών των λημμάτων στη retrodb. Θα υπάρξει σύντομα αναβάθμιση για τα περισσότερα! :)
 
Kαι αφου δωσω και εγω τα πολλα πολλα συγχαρητηρια μου στη Sunset τοσο για τη προσφορα της οσο και για την σταση της εδω μεσα, να πω οτι η RetroDB χρειαζεται κοσμο σαν την Sunset και τα υπολοιπα μελη της RetroDB!

Το πραγμα (κυριως ελεω Νασου) εχει γιγαντωθει, η πληροφορια ειναι τεραστια και στις 99% των περιπτωσεων διαθετει το πιο πληρες διαδικτυακο λημμα.

Αυτο εκτος απο ευτυχεστατο γεγονος (πριν 1,5 χρονο ουτε ο πιο αισιοδοξος δεν θα περιμενε αυτο το αλμα υλικου και επισκεψιμοτητας), κανει την συντηρηση και τις απαιτησεις ανανεωσης του υλικου ακομα μεγαλυτερες.

Προσκαλουμε οποιον φιλο νομιζει οτι ενδιαφερεται να προσφερει, να το κανει. :)

Οδηγιες εδω (θα εμπλουστιστουν μεσα στο μηνα)
 
nasos kolias είπε:
Αξίζει να δείτε στη retroDB τη φοβερή δουλειά της sunset στα δυο καινούργια λήμματα:Friday all nighters και The Twenty.

H προσφορά της sunset σε ότι αφορά την ποιότητα, την λεπτομερειακή ανάλυση και την αλάνθαστη αλλά και γλαφυρή παρουσίαση ενός πλήθους λημμάτων είναι πραγματικά εκπληκτική.

Μπράβο sunset σου αξίζουν πολλά, πολλά συγχαρητήρια.
Wally είπε:
Kαι αφου δωσω και εγω τα πολλα πολλα συγχαρητηρια μου στη Sunset τοσο για τη προσφορα της οσο και για την σταση της εδω μεσα...
Να προσθέσω κι εγώ με τη σειρά μου ότι η παρουσία και συμβολή της sunset89, τόσο στο forum, όσο και στη Retrodb είναι σημαντικότατη. Η οργάνωση της σκέψης και του λόγου της, σε συνδυασμό με την ικανότητα του σωστού χειρισμού της γλώσσας, συντελούν ώστε τόσο τα posts, όσο και τα λήμματα τα οποία εμπλουτίζει να είναι πλήρη και πάρα πολύ ενδιαφέροντα! Ταυτόχρονα, με την διακριτικότητα και με την ευγένειά της, μας έχει "κερδίσει" όλους! Εύγε sunset89!

Wally είπε:
Η RetroDB (κυριως ελεω Νασου) εχει γιγαντωθει, η πληροφορια ειναι τεραστια και στις 99% των περιπτωσεων διαθετει το πιο πληρες διαδικτυακο λημμα
Αυτό είναι ταυτόχρονα πάρα πολύ ευχάριστο, αλλά και δικαίωση για τις ατελείωτες ώρες τις οποίες οι RetroDB "Feeders", με πρώτο και κύριο τον nasos kolias, έχουν αφιερώσει για την μελέτη και καταγραφή των πληροφοριών που εμπεριέχονται στη RetroDB. Και έχουμε ακόμα αρκετά να προσθέσουμε...
 
Να'σαι καλά! Θα προσπαθήσω κι εγώ να βάλω όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες. Να μάθω μόνο πως λειτουργεί τούτο εδώ! :)
 
Ότι θέλεις κι όποτε θέλεις, είπαμε! Σε καλωσορίζω με την σειρά μου! :)
 
mhmerotategiatipino είπε:
Ευχαριστω κι ανταπαντω οπως ο ανωτερω. Help καλε!!!
Μπα; Μπήκες κι εσύ; Πάει η βάση!! :p

Χα,χα αστειεύομαι βεβαίως - ξέρεις πόσο σε εκτιμώ Πάνο! :D
 
mhmerotategiatipino, Καλή Αρχή ως RetroDB feeder!

:wave:

Πολύ χαίρομαι που αποφάσισες να συμμετάσχεις στην ομάδα μας!
 
Well come mhmerotategiatipino, γιατί το help! έχει γίνει σημαία μου εδώ και δυο περίπου χρόνια.

Καλή σταδιοδρομία ως retro feeder.

Χαίρομαι κι εγώ πολύ που συμμετέχεις στην ομάδα, αφού ήδη μέχρι τώρα έχεις βοηθήσει τη retroDB με τα πολύτιμα στοιχεία σου.
 
Βλέπω ότι πήρες φόρα και φαίνεται να έχεις βάλει στοχό να καθαρίσεις με τις κινηματογραφικές ταινίες! Καλωσήρθες στην ομάδα lolisman! :)
 
Λογω φορτου και τρεξιματος ξεχασα να αναγγειλω τον νεο feeder!

Kαλως ηρθες lolisman!
 
Καλημέρα σας...

Είμαι και εγω πολύ χαρουμενος που είμαι μελος πια της ομάδας και θα προσπαθησω και εγω να βαλω ενα λιθαράκι σ' αυτό το δημιούργημα.

Αποφασισα να ασχοληθώ με τον παλιο ελληνικό κινηματογράφο καταρχήν και οταν με το καλό τελειωσω με τις ταινιες αυτές(1950-1985) να συνεχισω και με τους ηθοποιούς αυτης της εποχης.

Δεν σας κρυβω οτι με πειραξε που ειδα στις σελιδες (της rdb) νεων ηθοποιών που δεν εχουν ούτε δεκα χρονια δουλειας να υπαρχουν βιογραφιες -σχόλια-φωτογραφιες και πολλά άλλα, ενω σε αυτες των μεγάλων μας ηθοποιων δεν υπαρχει ουτε ΜΙΑ ΛΕΞΗ.

Υπόσχομαι αυτο σε λιγο καιρό να αλλαξει.
 
Έτσι μπράβο lolisman!

Σε ευχαριστούμε προκαταβολικώς
 
Καλωσορίζω και εγώ τον lolisman, που αν και έχει μόνο λίγες μέρες ως feeder έχει ήδη γίνει "παλιά καραβάνα", με τον μεγάλο όγκο στοιχείων που έχει καταχωρήσει.

Αλάνθαστος και ακριβής.

Well come....well done.
 
Πίσω
Μπλουζα