Retromania - Έκθεση του PC Master στο Gema Πατησίων | 11-13 Απριλίου 2003

PhantomDuck

RetroN00b
Joined
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
14
Αντιδράσεις
29
Εκεί που έκανα ξεκαθάρισμα στα παλιά μου CD, βρήκα ένα δισκάκι που είχα κρατήσει αντιγραφή από το PC Master. Πριν το πετάξω, σκέφτηκα πως κάποιος λόγος θα υπήρχε για να μπω στον κόπο να το αντιγράψω (από κάποιον φίλο προφανώς), επομένως είπα να το ξεκοκαλίσω. Τελικά το δισκάκι ήταν ένθετο στο τεύχος 164 (Ιούνιος 2003) και εκτός από τα συνηθισμένα, περιείχε ένα βιντεάκι με ανταπόκριση από την έκθεση «Retromania» που είχε διοργανώσει το περιοδικό λίγο καιρό πριν,  στις 11-13 Απριλίου 2003.

Το παραθέτω χωρίς πολλά πολλά επειδή πιθανώς να ενδιαφέρει κάποιον. Από τους συντελεστές του περιοδικού, εμφανίζονται ο Νίκος Κόντης και ο Γιάννης Κωστάκης (usernames δεν θυμάμαι).

 
"...το μπλε δρακάκι στο Double Dragon... " :D
 
σαμπως καλητερος ειναι ο τυπος που πηγε να παιξει Bubble Bobble με το σακακι και την γραβατα και υποθετω παρομοιο παντελονι και σκαρπινια λες και θα πηγαινε στα μπουζουκια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :rofl: :rofl: :rofl: :points: :points: :points: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τον Γιαννη Κωστακη τον εβλεπα για χρονια σε ενα rpgαδικο που συχναζα. Δεν ειχα ιδεα ποιος ηταν, μικρος κοσμος τελικα.

Μπραβο PhantomDuck

για τον κοπο σου, υπαρχουν πολλοι θησαυροι στα CD των PC master της εποχης 1999-2004 και ειναι κριμα να πανε χαμενα. Μακαρι να διατηρηθουν και αυτα ψηφιακα, δυστυχως οσα ειχα εγω χαθηκαν..
 
σαμπως καλητερος ειναι ο τυπος που πηγε να παιξει Bubble Bobble με το σακακι και την γραβατα και υποθετω παρομοιο παντελονι και σκαρπινια λες και θα πηγαινε στα μπουζουκια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :rofl: :rofl: :rofl: :points: :points: :points: :rofl: :rofl: :rofl:
A και που να έβλεπες τότε εμένα, που πήγα καπάκια από τη δουλειά με το κουστούμι στην συναυλία των firewind, kamelot..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
A και που να έβλεπες τότε εμένα, που πήγα καπάκια από τη δουλειά με το κουστούμι στην συναυλία των firewind, kamelot..
Eνταξει δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες.Εσυ μπορει να μην προλαβαινες να πας σπιτι να αλαξεις και να βαλεις την μπλουζα με καποιο metal συγκροτημα,το κολητο μαυρο τζιν και τα Martens τα γκετα η της βερμαχτ οποτε τι να κανεις πηγες στη συναυλια οπως ησουν.Ο τυπος αυτος οπως τον κοβω ειχε κανονισει να παει στην εκθεση του PC Master ντυμενος σαν κορακι και να παιξει Bubble Bobble και μαλιστα με το μπλε δρακακι απο το Double Dragon χαχαχαχαχαχαχα :points: :rofl: :points:
 
Πίσω
Μπλουζα