Sam Coupé στο eBay

ASiC

RetroMaNiaC
Joined
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
648
Αντιδράσεις
79
Κούκλος!!! Αλλα πολλά τα λεφτά :cry:
 
Ωχ.... δεν είναι λίγο πολλά τα 300 για μή συσκευασμένο μηχάνημα;

Με τρώει, με τρώειιιιι!
 
Δυστυχως σπανιως "ξεφυτρωνει" φθηνοτερα... :(
 
Γενικά σπανίως ξεφυτρώνει σα μηχάνημα. Και να θες να το αγοράσεις όσο οσο δηλαδή, δε μπορείς...
 
Έλα βρε... σε ευρώ είνια μόνο 160 χιλιάρικα.

Καλά, φοβερό...
 
τελικά το τσίμπισες εε; ελπίζω να δουλεύει οκ
 
Μπράβο βρε Gryzor, με γειά! Βάλε και καμιά φώτο της προκοπής να μας τρέξουν τα σάλια τους υπόλοιπους!
 
...πού το προλάβατε ρε καρντάσια; Νόμιζα ότι στις Buy Now-only δεν φαίνεται ο αγοραστής και ήθελα να το κρατήσω για έκπληξη! Εννοείται ότι θα το σκίσω στις φωτό μέσα-έξω και θα το φέρω και στην έκθεση...

Θ

ΥΓ Α, και αν ρωτήσει η κοπέλα μου, €50 με ταχυδρομικά, ε; :D

ΥΓ2 Προσπάθησα να βρω άλλες, παρελθούσες δημοπρασίες να δω τιμές - αν πιάστηκα κότσος κτλ, αλλά τίποτα...

ΥΓ3 Έχει κανείς κανένα λογισμικό να βάλουμε να τρέχει στην έκθεση;
 
βασικά μπήκα για να το πάρω! (ως συλεκτης ΖΧ πλέον αλλά την πατήσαμε!!)

είχα δεί έναν σε Amigathering αλλά νομίζω ότι δεν δουλευε καλορίζικος πάντος
 
Α... συγγνώμη τότε, πραγματικά στεναχωριέμαι, μια και αν έμενε μέσα στο φόρουμ πάλι καλά θα ήτανε... Από την άλλη πάλι, όχι, όπως καταλαβαίνεις :D
 
μπράβο βρε Gryzor...καλορίζικος :)
 
Λογισμικό! Λογισμικό! Φέρτε και σώστε! :D
 
Εμ, αυτά είναι, αν με άφηνε ήσυχο ο Plink από το messenger (p) θα το είχα ψάξει, γιατί το υπέθεσα ότι κάτι τέτοιο θα είναι δυνατόν (δεν έχω δει ακόμα το link, αλλά φαντάζομαι...)

Ευχαριστώ για το pointer!!!

ΥΓ για πες, εκρήγνυται;
 
Gryzor στην επόμενη συνάντηση θα μας βλέπεις με κυάλια! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Καλορίζικος ρε. Οχι φωτό μη βάλεις, αρκετό ήταν το αποψινό εγκεφαλικό! :D
 
Χαχαχα! Ακόμη κι αν τον φέρω μαζί; :D
 
Ναι αμέ! Φέρτον :diablotin:

Στις 30/5 θα είναι η επόμενη συνάντηση, είναι και ημέρα γενεθλίων μου. Το καλύτερο δώρο! Να'σαι καλά. Τι καλό παιδί αυτός ο Γκράιζορ :D
 
Ελπίζω μόνο να μου έχει έρθει... αν όχι, φέρνω τον 6128+ μου με το συμπιφέης του.
 
Πίσω
Μπλουζα