Samsung BRIX - Be Together

LadyHawke

RetroActive
Joined
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
253
Αντιδράσεις
24
Πρόκειται για το concept ενός modular κινητού τηλεφώνου της Samsung που επιτρέπει στον χρήστη να φτιάξει μια μεγάλη high definition οθόνη για να παρακολουθεί video η' TV, συνδέοντας πολλές συσκευές BRIX μαζί!

brix001.jpg


brix003.jpg
 
Χαχαχαχαχα,τρεχα Pooky!
 
Πανεξυπνο κονσεπτ,θελεις φιλε 40' οθονη θα παρεις 30 κομματια θελεις 100αρα θα παρεις τοσα.

Ας ελπισουμε να μην μεινει στα χαρτια. :xm:
 
Βασικά η ιδέα της Samsung είναι πιο πολύ να το αγοράσεις εσύ και μετά να πείσεις όλους τους φίλους σου να πάρουν και αυτοί το ίδιο τηλέφωνο.

Aardvark είπε:
Πανεξυπνο κονσεπτ,θελεις φιλε 40' οθονη θα παρεις 30 κομματια θελεις 100αρα θα παρεις τοσα.Ας ελπισουμε να μην μεινει στα χαρτια. :xm:
 
Καθόλου άσχημο. Αλλά σε τι τιμή θα είναι.........
 
Αν κρίνω από την τιμή του Omnia στην Ελλάδα... Μάλλον θα είναι εξίσου αλμυρή.
 
Το σκηνικο που φανταζομαι για μια σωστη χρηση του κινητου αυτου, ειναι καμια 30αρια-40αρια ατομα να μαζευτουν ολοι μαζι και να αρχιζουν να "χτιζουν" την tv προς τηλεθεαση ποδοσφαιρικου αγώνα! Βεβαια το γελοιο της υποθεσης θα ειναι να βρουν μετα την μπαλα λυνοντας την tv και ψαχνοντας να βρουν το δικο τους κινητο σε στυλ διαλογου "Ρε σεις, αυτο δεν ειναι το δικο μου! Ποιος εχει το δικο μου? Αυτο που εχω δικο σου ειναι?! Για δες αυτο μηπως ειναι.."!

Γενικως κατασταση "Να οργανωθουμε βρε παιδια!!!" :)
 
Α καλα αυτο λυνεται βαζοντας την φατσα του καθενος σαν wallpaper.

H φαση ειναι να μαζευτουν καμμια 30αρια μελη απο εδω για Gears 2 ματςακια...... :D
 
Βεβαια το γελοιο της υποθεσης θα ειναι να βρουν μετα την μπαλα λυνοντας την tv και ψαχνοντας να βρουν το δικο τους κινητο σε στυλ διαλογου "Ρε σεις, αυτο δεν ειναι το δικο μου! Ποιος εχει το δικο μου? Αυτο που εχω δικο σου ειναι?! Για δες αυτο μηπως ειναι.."!
XAXAXAXAXA...εμενα ειναι αυτο με τη δαγκωματια στη μπαταρια
 
χαχαχαχαχα..

phil_vr μάλλον μπήκες στο πνεύμα της συγκεκριμένης τηλ. συσκευής αμέσως ;-)

Εξάλλου και στην διαφήμισή του concept της ποδοσφαιρικό αγώνα δείχνει.
 
Να δούμε τελικά, πόσα κινητά θα κουβαλάμε πια πάνω μας! :D

Αυτό το κινητό με το μηλαράκι μάλλον θα το "δαγκώσω" και εγώ σε λίγο καιρό... :)
 
Πίσω
Μπλουζα