Sega Saturn : Η συλλογή μου

DarkSynbios

RetroMasteR
Joined
19 Νοέ 2007
Μηνύματα
1.535
Αντιδράσεις
208
Επειδη σημερα εκανα μια καταγραφη για να δω τι εχω απο Sega Saturn και πηρα μερικες φωτογραφιες απο τα παιχνιδια για να τις μοιραστω μαζι σας! :D (Αργοτερα θα βαλω τις κονσολες και τα περιφερειακα)

Ευχαριστως να δουμε συλλογη και απο αλλους φιλους του φορουμ! ^^

(Συντομα και για Dreamcast :p )

fetch
)

fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πολύ πράμα.. μπράβο
 
Δυνατο stuff!! Ικανο να τρεψει καθε N-fan σε φυγη! :headbangdude:
 
Mια συλλογή είναι πάντα κάτι το ευχάριστο να χαζεύεις...

Ωραίος φίλε μου!
 
Ωραίος ο σκοτεινός!
 
Για μενα το προβλημα ειναι οτι δεν εχω αρκετο χωρο να τα βαλω σαν 'βιτρινα' σε αλλο δωματιο και τα εχω μεσα σε κουτια! :xm:

Θα ερθει καποτε και αυτη η στιγμη...
 
Panzer dragoon saga, deep fear (!), burning rangers, και το πιο αδικημενο fighting ολων των εποχων, το fighter's megamix. Εξαιρετικη και αυτη η συλογη σου.

Το deep fear το βρηκες Ελλαδα; Αν ναι, θεωρησε τον εαυτο σου παρα πολυ τυχερο. Ζητημα να ειχαν ερθει εδω 20 κομματια σε ολη την Ελλαδα..Μεγαλο και αδικημενο παιχνιδι επισης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Getta Robo είπε:
Panzer dragoon saga, deep fear (!), burning rangers, και το πιο αδικημενο fighting ολων των εποχων, το fighter's megamix. Εξαιρετικη και αυτη η συλογη σου. Το deep fear το βρηκες Ελλαδα; Αν ναι, θεωρησε τον εαυτο σου παρα πολυ τυχερο. Ζητημα να ειχαν ερθει εδω 20 κομματια σε ολη την Ελλαδα..Μεγαλο και αδικημενο παιχνιδι επισης.
Ναι το Deep fear απο Ελλαδα το πηρα και συγκεκριμενα απο Εbay αλλα ο τυπος που το πουλουσε ηταν απο Θεσσαλονικη.
 
Wally είπε:
Δυνατο stuff!! Ικανο να τρεψει καθε N-fan σε φυγη! :headbangdude:
Καθολου. Ισα ισα που την Sega την σεβόμαστε και την αγαπάμε ως εναν παλιο και αξιο αντίπαλο. Και το Saturn ειναι ενα μηχάνημα που πάντα το ζήλευα.

Πριν απο αρκετο καιρο βρηκα ένα πεταμένο στα σκουπίδια μαζι με το Panzer Dragoon 2 μέσα (τι ατομα υπαρχουν!), αλλά χωρις καλώδιο για συνδεση στην TV. Μου εδωσαν λοιπον προσφατα ένα καλώδιο και προς μεγάλη μου εκπληξη (και ευχαρίστηση) δουλευει μια χαρα! Εμ, το μηχανημα ειναι "σκυλι" δεν είναι ουτε sony ουτε microsoft να χαλάει επειδη καποιος ρευτηκε δίπλα του.

Φίλε DarkSynbie πολύ καλή συλλογή.
 
Πολύ ωραία συλλογή μπράβο..!
 
http://darksynbios_dc.webs.com/ Εδω μπορειτε να δειτε και του Dreamcast συλλογη που εχω.^^
 
DarkSynbios είπε:
Επειδη σημερα εκανα μια καταγραφη για να δω τι εχω απο Sega Saturn και πηρα μερικες φωτογραφιες απο τα παιχνιδια για να τις μοιραστω μαζι σας! :D (Αργοτερα θα βαλω τις κονσολες και τα περιφερειακα)
Ευχαριστως να δουμε συλλογη και απο αλλους φιλους του φορουμ! ^^

(Συντομα και για Dreamcast :p )

picture.php
)

picture.php


picture.php
fetch


Ιδου και το hardware stuff! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραία συλλογή, ειδικά τα γιαπωνέζικα προιόντα. Αλήθεια παιδιά δεν θα ήταν καλύτερο ένα sticky thread για τις συλλογές όλων, παρά ένα thread για κάθε μία; Έχω κι εγώ μια μικρή συλλογή Saturn, αλλά το βρίσκω ξόδεμα χώρου να ανοίγω καινούριο thread.
 
Jedah είπε:
Πολύ ωραία συλλογή, ειδικά τα γιαπωνέζικα προιόντα. Αλήθεια παιδιά δεν θα ήταν καλύτερο ένα sticky thread για τις συλλογές όλων, παρά ένα thread για κάθε μία; Έχω κι εγώ μια μικρή συλλογή Saturn, αλλά το βρίσκω ξόδεμα χώρου να ανοίγω καινούριο thread.
Ναι Jedah Μπορεις και εσυ να βαλεις εδω την συλλογη σου ;) Επισης και αλλα ατομα :D
 
Μεσα σε αυτην την βδομαδα μου ηρθανε καποια παιχνιδια για Sega Saturn:

1.Courier Crisis (Ισως ενα απο τα πιο σπανια πλεον.Ειχε αναφερθει οτι κυκλοφορησαν λιγοτερα απο 2000 αντιτυπα)

2.Trash It(Σφραγισμενο)

3.Robotica

4.Command & Conquer (μεσα ειχε κομματια απο σοκολατα! lol )

5.Destruction Derby

6.Mystaria

7.Virtua Cop 2

8.Winter Heat

9.Scorcher

10.Jurassic Park:The Lost World

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το courier crisis πόσο το βρηκες;

...αν δεν γίνομαι αδιάκριτος :p
 
Πίσω
Μπλουζα