Sensible Mundial Africa 2010.5

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Saulot

RetroNuts!
Joined
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.789
Αντιδράσεις
198
Μιάς και τελειώνει το Mundial σιγα σιγά (και μάλλον θα έχουμε τον τελικό του '74) Τί θα λέγατε να το αναπαραστίσουμε στις Amiga μας σε ένα ακόμα ενδοξο Sensiblogathering?

(Μπορεί καποιος αδμιν να το κάνει Poll?)
 
Θα ελεγα ότι ειναι πολύ καλή φάση. Αρκεί να μη λείπω με άδεια. Υποθετω μια Κυριακή πρωί στον Εσπαιρο μετά πίτσης και μπυρών, ναι;
 
Ακριβώς

Απλα να οργανωθούμε, να δούμε ποιές ομάδες συμμετείχαν στο Mundial, και ανάλογα με τις συμμετοχές να ξεκινήσουμε απο την ανάλογη φάση, ομίλοι, προημιτελικά κλπ.
 
Καταλαβα, παλι θα λιωσουμε :award:
 
Πολύ καλή ιδέα Γιώργη!
 
Αντί για πίτσες-μπύρες γίνεται σαλάτα-σόδα ? Κάνω δίαιτα....
 
More for us!!!!!

Λογικά το βλέπω κατα αυγουστο μεριά οπου η αθήνα είναι αδεια και στα καλλίτερα της.

Θα έχω γυρίσει απο την αγροτική αδεια μου στην Παρο και λογίκά θα έχει έρθει και ο floppy emulator για να σταματήσω να ασχολούμε με δισκέτες και με WHDLOAD
 
Αλλαξε από δίαιτα σε διατροφή, κανοντας μια κραιπάλη τη βδομάδα για να μη στερείσαι.

Εμείς θα παρουμε πίτσα παντως. :D
 
Καλά πίτσες....Αυτό με την διατροφή μου ακούστηκε ωραίο. Ελπίζω πάντως γίνει πρίν απο τον 15αυγουστο !
 
Αν είμαι Αθήνα εκείνη τη μέρα, οπωσδήποτε μέσα!

Συμφωνώ πάντως με Άλεξ, αν είναι να γίνει Αύγουστο θα ήταν προτιμότερο -για μένα- πριν το 15Αύγουστο... 16-23 Αυγούστου θα λείπω Γερμανία για gamescom και μετά θα έχω για καμιά βδομάδα πολύ πήξιμο και θα αρχίσω να ετοιμάζομαι για να ξανανέβω Αγγλία...

//Προσωπικά πάντως και μέσα στον Ιούλιο δεν θα με χάλαγε...
 
18-25/7 θα λείπω οπότε μιλάμε για τελή ιουλίου - αρχές αυγούστου.

Το θέμα είναι οτι καλό θα ήταν να δούμε και κανένα εναλακτικό χώρο γιατι έγιναν φασαρίες στην περιοχή των εξαρχείων και καήκαν αμάξια κάτω απο το σύλλογο.

Είμαστε σε φάση που ψάχνουμε καινούρια στέγη.

Άν ξέρει κανένας τίποτα σφυρίξτε!!
 
Υπάρχει περίπτωση να μαγειρευτεί adf με τα καινούρια rosters?

γιατι περιμένω να έρθει ο Floppy emulator και θα παίζω με αυτον πλέον.
 
Γιώργο το .adf το θες για να παίζεις μέσω emulator δηλαδή;
 
κατσε...Συλλογο..ΕΣΠΑΙΡΟ Λες?αν ναι κλασσικο να γινονται βλακειες απο μπαχαλακηδες εκει περα,τα χω φαει στα μουτρα και εγω τα χαλια τους..να παιζεις RPG και να ειναι τα ανθρωποειδη κατω και να καινε...ΗΜΑΡΤΟΝ!!!ωρες ωρες θα ηθελα να ειμουνα ο gangrel μου,να κατεβω κατω και να τους κοψω λωριδες και να γυρισω μετα παλι ηρεμος να παιξω RPG!
 
Θεωρίτικά τα adf είναι image files αρα καπως πρέπει να ανοίγουν και να προσθέτεις πράγματα
 
Saulot είπε:
Θεωρίτικά τα adf είναι image files αρα καπως πρέπει να ανοίγουν και να προσθέτεις πράγματα
Ξέρω ότι υπάρχει το adfview για να βλέπεις τα περιεχόμενα.Για να αλλάξεις τα rosters μέσα στο .adf δε ξέρω αν και πώς μπορεί να γίνει... :xm:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα