Sledge Hammer

candy

RetroNuts!
Joined
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.578
Αντιδράσεις
82
Την θυμάστε αυτή τη σειρά με τον γκαφατζή αστυνομικό Sledge και τη βοηθό του Dori; Η σειρά αυτή συνδύαζε δράση και γέλιο,με τρόπο μοναδικό για την εποχή της.

Ατάκα:" Just remember you're suspect numero uno,every breath you take,every move you make, I'll be watching you....That's police talk, now get out of here".:biglaugh:

Sledge%20Hammer!%20-%20Season%20One611_f_250.jpg


intro:http://www.youtube.com/watch?v=dF6HIiWCh7k
 
Τί γέλιο...πω πω τον θυμάμαι και γελάω...Απίστευτος!!!! :D Θυμάμαι μια φάση σε ένα επεισόδιο τον Sledge να προσπαθεί να χτενιστεί μετά από ένα μασκάρεμα που έκανε με τόνους ζελέ. Είχε κάνει ένα κεφάλι σας λέω μα τέτοιο πράμα δεν έχω ξαναδεί..(τι σου κάνει ένα ζελέ) Στην πρώτη απόπειρα η χτένα έγινε κομματάκια πολύ γέλιο… :D Εύγε….Candy..Άραγε υπάρχουν επεισόδια δεν έψαξα…
 
Υπάρχουν τα τέσσερα πρώτα επεισόδια στον Ελληνικό Τρακερ με ελληνικό υποτιτλισμό... Θεός ο sledge...Απ'οτι καταλαβα κάποιος θα τα ανεβάσει όλα σιγά σιγά...
 
Εύγε Arduinna.....τα βουτάω χαλαρά! :thumbup:
 
Η κλασσική ατάκα του ήταν :

TRUST ME. I KNOW WHAT I'M DOING !
 
Εμένα μου άρεσε και στο πρώτο επεισόδιο που τον σημαδευει μια κοπέλα με το όπλο και του λέει

-You'd never shoot a woman...

Και ο Sledge αφου την πυροβολεί και της φεύγει το όπλο, απαντάει..

-Call me a feminist...

:D :D :D
 
ξημερωματα ανεβηκαν τα links για seasons 1+2 στα γνωστα ελληνικα sites by me
 
να σαι καλα!
 
διαβασα χθες οτι οι συγκεκριμενοι ηθοποιοι ηταν μονο σε 5 επεισοδεια, νομιζω τις second season, και μαλιστα τα επεισοδεια αυτα λεγοντουσαν Sledge Hammer the early years
 
Η κλασσική ατάκα του ήταν :

TRUST ME. I KNOW WHAT I'M DOING !

Δυστυχως στο τρεϊλερ οταν εριχνε η βολη στο τζαμι δεν συναδε με το σημειο που σκοπευε.
Οσον αφορα την ατακα του εδω εχει μερικες μαζεμενες:


Ειχε το Smith & Wesson Model 629-1 σε διαματρημα .44 Magnum
 
Πίσω
Μπλουζα