Street Fighter II vs Mortal Kombat 1-2

Georgor

RetroWannaBe
Joined
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
54
Αντιδράσεις
3
Τι και αν είχε digitized γραφικά; Τι και αν διέθεται τα εφετζίδικα fatalities; Το SFII διέθετε (και ακόμα) κορυφαίας ποιότητας Gameplay στα υψηλότερα επίπεδα εθισμόυ. 200 κινήσεις στην Amiga μας καλύπτονταν αρτιότερα με 1 κουμπί, κάνωντάς μας να γελάμε με τα gamepad μέχρι σήμερα! το SFΙΙ είναι στην κορυφή των beat em up. Salute Dalsim, Ken, Honda, κλπ
 
Καλώστον.

Ρε ά πάενε από δω.

Ο Sub Zero κοπανάει όποια μπουγελόφατσα του SF θες, με το ένα του χέρι πίσω από την πλάτη. :D
 
Πλεον,μεσω του project Mugen,μπορουν να λυσουν τις διαφορες τους τα αντιπαλα ''στρατοπεδα'',αν και νομιζω οτι οι του ΜΚ μαλλον επικρατουν....!
 
Το avatar μου προς απάντησή σας... :diablotin:
 
Bet&Win .......... Το στοίχημα με άλλο μάτι......... :biglaugh::biglaugh:

Εμπιστευτείτε τα στον Teflon με τις καλύτερες αποδόσεις.........:biglaugh::biglaugh:

SF ή ΜΚ ????????

Εδώ το καλόοοοοοο στοίχημαααααααα !!!!!.............. :biglaugh::biglaugh:
 
Τί συζητάμε ρε guyz ? Το SF είναι είναι πολλά κιλά "βαρύτερο" . To Mortal είναι η ντροπή των beatemup...ακούς εκεί fatality, babality, mamality....Xώρια που είναι τόσο quirky στο gameplay που ακόμα απορώ δηλαδή ....! πώς ?

sf2_vs_mk_070605.JPG


HA DOOOO KEN......
 
mortal 2 for eeeeeeeeeeeeevvvveeeeeeeeeeerrr(saturn version)
 
Ρε τι MK τι SF2, ένα είναι το παιχνίδι : Marvel vs Capcom!!!
 
Mortal Kombat rulezzz..! Το Street Fighter 2 καλό, αλλά μόνο η Super έκδοση και μόνο για μπλιμπλίκια..
 
Ενας χαραχτηρας απο το street fighter σκοτωνει με καρφωμα του ματιου του ολους του φλωρους το mk.H διαφορα δυναμεων ειναι χαοτικη.street fighter rules...και ξυδακι στους αλλους...
 
darkhado είπε:
Ενας χαραχτηρας απο το street fighter σκοτωνει με καρφωμα του ματιου του ολους του φλωρους το mk.H διαφορα δυναμεων ειναι χαοτικη.street fighter rules...και ξυδακι στους αλλους...
Και ποιος είναι αυτός ο χαραχτήρας?
 
Ο SuperEvilSecretRuyBisonLi
 
What happened here?

που πηγαν τα υπολοιπα ποστς κατω απο το δικο μου?
 
johnny19818 είπε:
Και ποιος είναι αυτός ο χαραχτήρας?
Oni Akuma,Gill,M.Bison,Urien....κι ενα σωρο αλλοι.Αν ενδιαφερεσαι να ψαξεις για τις δυναμεις που εχουν μονο αυτοι των οποιων σου εγραψα γραψε manhoua street fighter comics.Εχω links αλλα αν τα ποσταρω θα διαγραφουν για copyrights.
 
Πίσω
Μπλουζα