Subforum για Mac

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.261
Αντιδράσεις
3.235
Ρε παιδιά, 'ντάξει, τα σπεκτρουμάκια μας τα έχουμε, τα κομοντοράκια μας τα έχουμε, τα αμιγκάκια μας τα έχουμε, μερικοί σχεδόν όλες(σσ. τελόνιο), ο τεφλον έχει ενα Mac....Mac είπα;;; Και σκέφτομαι, πώς ο άνθρωπος να ποστάρει το πρόβλημά του εάν δεν υπάρχει και ένα φορουμάκι για αυτά; Πώς εγώ θα ποστάρω για τον γκαϊλέ μου να αποκτήσω κάποτε ένα τέτοιο;; Θέλω να προτείνω στη φίλτατη κυβέρνηση να μας ανοίξει ένα subforum αποκλειστικά για Mac το οποίο να ενταχθεί στα 16bitα.

Αφτά.
 
τζάμπα πράμα Rygar! πάρε 2-3 να έχεις....!

LOL
 
Λούκ στην υπογραφή μου!!!!!
 
At least let me there and say "Done that..." για να πάει με την υπογραφή σου :D

Τι λέτε ωρέ! Τα Macs ήταν τα ομορφότερα μηχανάκια που φτιάχτηκαν ποτέ. Ποντίκι και GUI εν έτει 1983-84;;;; Δηλαδή τί πρέπει να κάνω για να μπει ένα subforumάκι για μένα;

keropi είπε:
τζάμπα πράμα Rygar! πάρε 2-3 να έχεις....!LOL
Γιατί, οι PPC είναι φθηνότερες; Βέβαια μ'αυτές κάνεις δουλειά, τρέχεις ένα OS4, ενώ ενα Mac Color απλά το κοιτάζεις.
 
Rygar είπε:
Δηλαδή τί πρέπει να κάνω για να μπει ένα subforumάκι για μένα;
Μια αίτηση-Δήλωση εις τετραπλούν η οποια θα υποβληθει σε καποιον super-mod επειτα ενα δικαιολογητικο (παλι εις τετραπλούν) τα οποιο θα ταχυδρομηθούν με συστημένο δέμα στο Γρ. Προσωπικού του Γεν. Διαχειριστη.

Ενα Εντυπο υπεύθυνης δήλωσης του Νόμου 105 υπογεγραμμενο εν γνώσει των συνεπειών του .

Τελος Αντίγραφα της Ε9 δήλωσης και 4μηνη αναμονη.
 
Rygar αν μαζεύεις υπογραφές έχεις και τη δικιά μου :)

Εμένα δε με πειράζει να είχα και σύγχρονο Mac, κάτι σαν αυτό ίσως..

Αααχ στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα. Έχουνε περάσει 3-4 Mac Plus/LC από τα χέρια μου και τα έδωσα :(

Ευτυχώς σε λίγες μέρες ένας φίλος θα μου δώσει έναν Plus!
 
Very soon...
 
Χμμμ! Πολλές αλλαγές ετοιμάζονται! Μη ξυπνήσουμε καμία μέρα και δεν μπορούμε να μπούμε μέσα..... :biglaugh::biglaugh:
 
shock είπε:
Έχουνε περάσει 3-4 Mac Plus/LC από τα χέρια μου και τα έδωσα :( Ευτυχώς σε λίγες μέρες ένας φίλος θα μου δώσει έναν Plus!
ΧΑΧΑΧΑ!! Πλάκα έχεις. Στην αρχή μας πετάς την πατάτα που έκανες με τα Plus αλλά στο καπάκι μας πετάς και τη βόμβα! :D :D:D
 
κι εγώ συμφωνώ με τον rygar... κλασσικός mac user από το 1987...
 
Ωπ! Τώρα που μου το θυμίσατε...... Να πάω να χτυπήσω μια πόρτα ενός συνταξιούχου συμβολαιογράφου που είχε ένα τέτοιο στο γραφείο του...

apple_mac128.jpg


...ελπίζω να το κράτησε.... :nervous::nervous:
 
Πίσω
Μπλουζα