''Tο κοπή τη πίτα 2011'' (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tsalk

RetroDB Feeder
Joined
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.719
Αντιδράσεις
920
Στις 8/1/2011 ημέρα Σάββατο θα πραγματοποιηθεί "το κοπή τη πίτα" για τα μέλη του Retromaniax βορείου Ελλάδος (και όχι μόνο)

Σημείο όπου θα γίνει η σεμνή αυτή τελετή γνωστό και από τα προηγούμενα χρόνια το ΚΑΦΕ ΑΛΦΑ στην συμβολή των οδών Εθνικής Αμύνης και Αλεξάνδρου Σβόλου. Ωρα προσέλευσης 12 το μεσημέρι.

Μετά την σεμνή αυτή τελετή και τα όσα επακολουθήσουν (αυτοί που ήταν πέρσυ θυμούνται νομίζω) θα ακολουθήσει ΤΑΠΕΙΝΟ ΓΕΥΜΑ το ξαναλέω πάλι ΤΑΠΕΙΝΟ ΓΕΥΜΑ σε κάποιο κουτούκι της περιοχής.

Παρακαλώ οι δηλώσεις συμμετοχής εδω!!!!

Λορένα & Σια

d@redevil

kouikaras

kampia

cybermaniac

Tάσος Κριτσιώλης

ford231

stakovios

optimus

Ευπαλίνος

morpheus

Centurion

tsalk

Bradypous
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χμ...Πρόταση. Μήπως να πάμε για καφέ, μετά για φαγητό και αφού φάμε (ταπεινά :p ) να σφάξουμε και την πίτα? Έτσι δίνουμε και το περιθώριο να έρθουν στο "κοπή τη πίτα" και άτομα που τυχόν να δουλεύουν το Σάββατο.

Εγώ μέσα πάντως (εκτός απροόπτου). Να κανονίσουμε και ποιός θα φέρει την πίτα. Το δωράκι για αυτόν που θα βρεί το φλουρί το κανονίζω εγώ ;) (να μου το θυμίσετε μόνο ώστε να το φέρω μαζί μου 8))
 
Την πίτα θα την φέρω εγώ. Τώρα για την πρότασή σου kampia το βλέπουμε. όλα θα γίνουν μην ανυσηχείς. Ενημέρωσε μας για την ....... (ξέρεις ποιά). Θα έρθει?
 
tsalk είπε:
Παρακαλώ οι δηλώσης συμμετοχής
Οχι ρε, γιατί με σκοτώνιεις έτσι! (όπως θα'λεγε κι ο Λεζές)

Kambia είπε:
Χμ...Πρόταση. Μήπως να πάμε για καφέ, μετά για φαγητό και αφού φάμε (ταπεινά :p ) να σφάξουμε και την πίτα? Έτσι δίνουμε και το περιθώριο να έρθουν στο "κοπή τη πίτα" και άτομα που τυχόν να δουλεύουν το Σάββατο.
Αμα πιούμε καφέ και μετά φάμε, να δω πώς θα δώσουμε περιθώριο στο στομάχι μας να δεχτεί αυγά/βούτυρο/γαλα και άχνη ζάχαρη (=βασιλόπιτα).

Δηλώνω το παρόν! Ξεκινάει και η άδειά μου στις 7 Γεναρη και μου κάθεται λουκούμι σΕ λέω!!! Θα παίτσουμε και Tetris ;) :p !!!
 
Rygar είπε:
Οχι ρε, γιατί με σκοτώνιεις έτσι! (όπως θα'λεγε κι ο Λεζές)
Το φτιαξα, αμάν πως κάνεις έτσι βρε φιλλλαράκι?

Δεύτερη συνεχόμενη παρουσία????? Μπράβο!!!!!!!
 
Rygar είπε:
Αμα πιούμε καφέ και μετά φάμε, να δω πώς θα δώσουμε περιθώριο στο στομάχι μας να δεχτεί αυγά/βούτυρο/γαλα και άχνη ζάχαρη (=βασιλόπιτα).
Με βολεύει! Θα φάω περισσότερο!!!! Αφού εσείς δε θα μπορείτε να φάτε!!!! :D :tease:

Rygar είπε:
Θα παίτσουμε και Tetris ;) :p !!!
Να φέρεις κοσάρικα :p

@ Tsalk θα ενημερώσω και θα σε πω
 
Kambia είπε:
Να φέρεις κοσάρικα :p
Ωπα μαντάμ! Ενα κατοστάρι εχω ολο κι όλο! Αμα μου το παρεις κι αυτό, πώς θα παίζω στη γκαμπίνα μου που ετοιμάζεται όσονούπω;; ;)
 
να υπολογιζετε κι εμενα για την κοπη!!!!θα ειμαι κι εγω εκτος απροοπτου!!!
 
βαλε και το cybermaniac στην κοπη, θα ειναι εκει!!
 
εννοείτε και εγω μεσα είμαι .....!!! Δεν χάνω εγώ τέτοιες συναντήσεις.......!!!
 
Φυσικα θα ειμαι ΠΑΡΩΝ και εγω...με χιλια...δεν το χανω με τιποτε!!
 
Θα ειμαι και εγω (εκτος απροοπτου)
 
Και γω μεσα! Συμφωνω με kambia για την ωρα. Οσο για το αν εχουμε χωρο στο στομαχι, αυτο ειναι πλεον αυτονοητο (Rygar θα δεις απο κοντα πως γινεται!).

Καλα να περασουμε ολοι σημερα! Θα τα πουμε στο κοπη...

ΥΓ (για τους καμμενους) : το μηνυμα αυτο γραφτηκε σε ενα φορητο Compaq armada 100s με slitaz...
 
Και γω μεσα! Συμφωνω με kambia για την ωρα. Οσο για το αν εχουμε χωρο στο στομαχι, αυτο ειναι πλεον αυτονοητο (Rygar θα δεις απο κοντα πως γινεται!).

Καλα να περασουμε ολοι σημερα! Θα τα πουμε στο κοπη...

ΥΓ (για τους καμμενους) : το μηνυμα αυτο γραφτηκε σε ενα φορητο Compaq armada 100s με slitaz...
 
Εμμμ... :wait2: πρώτο μήνυμα για το '11, δε θέλω (αν και με τρώει... ) να ξεκινήσω με γκρίνια...

Καλά να περάσετε παιδιά...:biglaugh:
 
Θα περάσουμε Χουάνα, θα περάσουμε.Θα το προσπαθήσουμε τουλάχιστον!!!!
 
tsalk είπε:
Θα περάσουμε Χουάνα, θα περάσουμε.Θα το προσπαθήσουμε τουλάχιστον!!!!

Eίμαι σίγουρη γι αυτό!!! ;) Σχεδόν... σας ζηλεύω... #)

Εμείς... άγνωστο πότε... :(

:precry:
 

:cry:
Και μετά παραπονιούνται που δε θυμάμαι ονόματα και φάτσες όταν βρισκόμαστε... :angry:
 
Καλά να περάσετε μάγκες (και μάγκισσες) του Βορρά!

Κόψτε κι ένα βασιλο-κόμματο για το Νότο που δε θα μπορέσει να παραβρεθεί! ;)
 
Θα είμαι εγώ επανω ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα