''Tο κοπή τη πίτα 2011'' (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

stakovios

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
661
Απλά τα περάσαμε υπέροχα! Είδα ξανά έπειτα από μήνες, καλούς φίλους και φίλες με κοινά ενδιαφέροντα από κοντά και φυσικά μεταξύ τυρού και αχλαδίου (η μασαμπούκα στα καθαρευουσιάνικα :) ευχηθήκαμε Καλή Χρονιά! Και του χρόνου, λοιπόν! Και φυσικά παραμένει ανοικτή η πρότασή μου για συναντήσεις Ρετρομάνιακς και σε άλλες πόλεις της Ελλάδας (εκτός από Αθήνα και Θεσσαλονίκη).

dadmin

Banned
Αντιδράσεις
72
Εξαιρετικο βιντεο - οχι οτι η παρεα πηγε πισω - αντε και του χρονου :)

(προσεξα οτι η κυρια με τα μαχαιρια δεν εβαλε γλωσσα μεσα :D )

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.121
Paspartoo είπε:
(προσεξα οτι η κυρια με τα μαχαιρια δεν εβαλε γλωσσα μεσα :D )
Έπρεπε κάποιος να κάνει την αναμετάδοση :D

@Wally του χρόνου θα φέρω κατάνα για την κοπή! :)

Τsalk ωραίο μοντάζ. Kαι μια διευκρίνηση. Στο τηλέφωνο μιλάω με την Μετς για το ποιος θα φάει το κομμάτι της :D :D

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
721
Kambia είπε:
Kαι μια διευκρίνηση. Στο τηλέφωνο μιλάω με την Μετς για το ποιος θα φάει το κομμάτι της :D :D
Nαι, το 1,30 λεπτό. Και λες ότι θα το φάω εγώ αφού δικό μου είναι το πιάτο!!!!!!!

metsgr

RetroActive
Αντιδράσεις
6
Kambia είπε:
Kαι μια διευκρίνηση. Στο τηλέφωνο μιλάω με την Μετς για το ποιος θα φάει το κομμάτι της :D :D

tsalk είπε:
Nαι, το 1,30 λεπτό. Και λες ότι θα το φάω εγώ αφού δικό μου είναι το πιάτο!!!!!!!
Και μια δεύτερη διευκρίνηση... Όταν ο Τσαλκ μου είπε ότι τσακώνονται για το ποιος θα φάει το κομμάτι, του δήλωσα ότι θα το φάει ο πιο πεινάλας!! :D :D:D Πώς έπεσε στα χέρια της Κάμπιας... είναι να απορεί κανείς. :p

Καλή Χρονιά, παιδιά!!! Να είστε πάντα κεφάτοι και χαμογελαστοί!! :)

kouikaras

Retro Member
Αντιδράσεις
8
@tsalk : πολύ καλό το βίντεο και η μουσική επένδυση!

@kambia : ειδικά εκεί που απευθύνεσαι στον κόσμο με προτεταμένο το μαχαίρι....δεν μπορούσε να φέρει αντίρρηση κανείς! πιο άνετο χειρισμό του εν λόγω εργαλείου το είδα στο Shining από το Nickolson... :p

soufle

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
5
Και του χρόνου παιδιά!! Καλά τι συνάντηση υπερπαραγωγή ήταν αυτή!!!!!!!!!! Πολύ σας ζήλεψα αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσα να δώσω το παρόν λόγω ασθενείας... εύχομαι να τα πούμε σύντομα και από κοντά!!!

bernard.c

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
724
Μπράβο παιδιά και του χρόνου! :)

WalkerYannis

RetroActive
Αντιδράσεις
14
Συμφωνώ κι εγώ, πολύ καλή δουλειά με το βίντεο!

Καλή Χρονιά!

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
406
Επιτέλους, αξιώνομαι να γράψω κι εγώ ΜΟΝΟ (!!!) μια βδομάδα (ντάξει, και κάτι μέρες!) μετά το κοπή τη πίτα! :)

Αφού έκανα διάφορες αλχημείες με τη δουλειά (ω, ναι, με βάλανε τεχνική υποστήριξη σ' ένα meeting, αλλά κατόρθωσα να δραπετεύσω με περισσή μαεστρία), κατάφερα να παρευρεθώ!

Θα πω πάλι τα ίδια, αλλά πραγματικά, όσο "αφανής" είναι η παρουσία μου στο φόρουμ, τόσο απολαμβάνω τις live συναντήσεις μας!

Tsalk, το βίντεο απλά θεϊκό! :) (ευτυχώς δεν τραβούσες όταν ο ford έλεγε για τους καπετάνιους που ακουγόμουν σ' όλη την καφετέρια από τα γέλια! :D )

Έριξα άπειρο γέλιο και χάρηκα κάθε στιγμή! Αν δεν είχα να παραδώσω και την εργασία του ΕΑΠ, θα είχα μείνει και για τα after!

(σημ. στους τελετάρχες Β.Ελλάδος: Οι συναντήσεις να μη γίνονται σε deadlines εργασιών του ΕΑΠ (αν κατάλαβα καλά, η Λορένα έχει deadline μια εβδομάδα πριν από μένα!))

Καλή μας χρονιά, λοιπόν, ευτυχισμένο το 2011 και μακάρι να μας μένουν οι αναμνήσεις που τόσο όμορφα μας ταξιδεύουν σε αυτό το φόρουμ!

(τι είπα πάλι! Είναι που είμαι ακόμα στη δουλειά, γι' αυτό! :D )

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα