The Kings of Metal

Joey

Retro Member
Joined
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
108
Αντιδράσεις
1
διάβασα στο site τους οτι έρχονται 4 απριλίου...

εύχομαι αυτή τη φορά να μην πέσει ο logan απο τη μηχανή του πάλι... και γενικά να μην γίνουν άλλες γκαντεμιές και τους χάσουμε για άλλη μια φορά... :mad:
 
We will all be there!!!!
 
Αυτή τη φορά δεν την γλιτώνουνε. Θα τους φέρουμε και με φορείο άμα λάχει :diablotin:
 
Άντε να δούμε.

Από αναβολή σε αναβολή πάει... Όχι τίποτε άλλο αλλά έχουν περάσει πολλά χρόνια από την τελευταία τους φορά στην Ελλάδα.
 
Ούτε ο Μητσοτάκης μπάρμας τους να ήταν. Κάθε φορά η γκαντεμιά πάει σύννεφο.......

Ρε μπας και ο εν λόγω πολιτικός δηλώνει δημοσίως οπαδός;
 
Κάτι άκουσα οτι ακυρώθηκε το live τους... πάντως στο site δεν έλεγε τίποτα. Ακουσε κανείς τίποτα τέτοιο?
 
Μπα , δεν είδα κάτι τέτοιο (μέχρι ώρας τουλάχιστον).

Θα έχουμε το νού μας πάντως....
 
Mην ακούς φήμες...ο κόσμος είναι κακός εχεχε
 
εχω μια απορια, μηπως θυμαται κανεις ποια μπαντα επαιξε support στους manowar στο Σ.Ε.Φ το 1992???
 
Δεν νομιζω...κατσε να στιψω το μυαλο μου..και να σκεφτεις οτι τους πεταγα μπoυκαλια διοτι θεωρουσα οτι ειχαν μεγαλο set και καθυστερουσαν τους Manowar! :D
 
χα χα χα, αυτο μου ειπε κ ενας αλλος που ρωτησα!
 
Μαλλον,μαλλον,μαλλον,μαλλον Λευκη Συμφωνια
 
Μα σας απάντησα ήδη RHAPSODY OF FIRE & HOLYHELL.
 
βασικα οι rhapsody σχηματιστηκαν το 95 οποτε δε νομιζω να παιξανε το 92 support στους manowar οσο για τους holyhell ειναι η μπαντα του dave shankle ο οποιος το 92 επαιζε στους manowar οποτε κ αυτοι ειναι λιγο απιθανο να παιξανε support
 
ναι αλλα απ'οτι εμαθα δεν παιξανε τελικα οι λευκη συμφωνια!
 
Πίσω
Μπλουζα