Toxic Crusaders

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
607
με αφορμη μια συζητηση που ειχα σημερα θυμηθηκα οτι μικρος εχω δει toxic crusaders να προβαλλονται στα ελληνικα στο new channel και μαλιστα θυμαμαι χαρακτηριστικα την σκηνη που τον πετανε στα τοξικα αποβλητα και γινεται toxic avenger μετα απο χρονια ειδα την ταινια και καταλαβα οτι το cartoon βασιστηκε εκει μαλιστα μου χε μεινει η φραση και μια φορα που ημασταν στο βενζιναδικο με το αμαξι ειπα πω μυριζει σαν τοξικα αποβλητα και μου κανει η γιαγια μου καλα που τα ξερεις αυτα??α εισαι πολυ εξυπνο παιδι εποχη που προβληθηκε ακριβως δεν θυμαμαι υπολογιζω να ειναι 1994-95 μπορει και ενα χρονο πιο πριν 1993 πιο μετα αποκλειεται παντως σε οποιον και να το χω πει μου ειπε καλα ειχαν παιξει toxic crusades στην ελληνικη tv??σε σημειο που σκεφτομαι οτι παιζει να μαι ο μονος που το ειχε δει τοτε βεβαια αυτα τα επεισοδια αν δεν τα ειχε γραψει κανεις ειναι παρα πολυ δυσκολο να βρεθουν καθως το new channel εχει κλεισει εδω και πολλα χρονια ειχαν κυκλοφορησει και τα παιχνιδια απο τι θυμαμαι στην ελληνικη αγορα υπαρχει κανεις αλλος που να θυμαται οτι το εχει δει τοτε για να μην αισθανομαι περιεργα?? https://en.wikipedia.org/wiki/Toxic_Crusaders
 
Παντως εγώ σαν ειδικός επι των αυτοκόλλητων Panini, να πω ότι σαν συλλογη βγήκε το 1991, όχι στα ελληνικά βέβαια...

s-l300.jpg

Επίσης, σαν ειδικός και επι των επιτραπέζιων, βγήκε την ίδια χρόνια με το αλμπουμ..

29327_1_f7bf6e.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα