User 018 - Οκτώβριος 1991

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.787
Αντιδράσεις
4.266
Σκανάρισμα: Pitsunami

Αριθμός σελίδων: 114

Μέγεθος Αρχείου: 35.5 ΜΒ

 
Wow, ο Steve Screech παιδάκι στη σελίδα 30 μαζί με τον μακαρίτη Anil Gupta της ANCO!

Σ'αυτή τη διεύθυνση υπάρχουν πλάνα από την επίσκεψη μου στην ANCO το 2001 για το πρώτο παγκόσμιο, όπου διακρίνονται και οι δύο.

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε, τι μου θύμησες τώρα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
!!

μπράβο και απο μένα!!! στο εξώφυλλο φιγουράρει ο κύριος Jake "Lucky" Masters από το αγαπημένο παιχνίδι heart of China.
 
Ο pitsunami ξανακτύπησε !! :thumbup:

Bλέπω υπάρχει μέσα και Εlite+, Hunter, Das Boot, Star Control, και πολλά άλλα ωραία παίγνια. Βούρ για download !! :D
 
Και πάλι αμέτρητα thanks φίλε pitsunami !!! :bow:
 
Απίστευτα όμορφα πράγματα.

Αυτά είναι, pits είσαι μεγάλος!!!!!!!!
 
Χαίρομαι που βοηθάω σ'αυτον τον 'ιερό' σκοπό,της ψηφιοποίησης αυτών των περιοδικών.Πρίν λίγες μέρες μου έδωσε ένα φιλαράκι καμιά 30αρια user...soo expect more soon! :D
 
pitsunami είπε:
Πρίν λίγες μέρες μου έδωσε ένα φιλαράκι καμιά 30αρια user...soo expect more soon! :D
Μα καλά......εγώ δε γίνεται να βρω τέτοια φιλαράκια ;!;!; :D
 
Pits, δώσε αυτό το test και πες μου αποτελέσματα… :rofl:

Hail! :headbang:
 
Χαχαχαχαχα....πολύ γέλιο omen αλλά άσε αποτέλεσμα.....

4 σωστά! pure φλώρος ε?!!χαχα,θα πρέπει να αρχίσω εντατικά μαθήματα, έχω μείνει πολύ πίσω. :eek: o_O
 
pitsunami είπε:
Χαχαχαχαχα....πολύ γέλιο omen αλλά άσε αποτέλεσμα.....4 σωστά! pure φλώρος ε?!!χαχα,θα πρέπει να αρχίσω εντατικά μαθήματα, έχω μείνει πολύ πίσω. :eek: o_O


:rofl: :rofl: :rofl: Γιατί έτσι Αδερφέ μου; :rofl: :rofl: :rofl:
 
To τεύχος αυτό είναι ένα απ' αυτά που είχα,το θυμάμαι πολύ καθαρά...

Σε κάποιο USER έχει δημοσιευτεί και γράμμα μου,ελπίζω κάποια μέρα να σκαναριστεί και το τεύχος όπου είχε δημοσιευτεί...

(μη ρωτήσετε,ασφαλώς και ΔΕΝ θυμάμαι ποιο ήταν αυτό ! )


***EDIT***


OMG,η σελίδα 101 μου ξύπνησε ΦΟΒΕΡΕΣ αναμνήσεις !!!!!!

Microplan,το μαγαζί του θρυλικού "Μαύρου Πιτ" ή αλλιώς "Καραντάϊν" στους Αγίους Αναργύρους !!!!

(κατά κόσμον,Βασίλης.....)

Είχα γράψει ΌΛΑ τα παιχνίδια που είχα,σε PC και Amiga από 'κεί!

Έχω ακόμη δισκέτες με το λογότυπο του μαγαζιού πάνω !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
manos426f είπε:
To τεύχος αυτό είναι ένα απ' αυτά που είχα,το θυμάμαι πολύ καθαρά...
Σε κάποιο USER έχει δημοσιευτεί και γράμμα μου,ελπίζω κάποια μέρα να σκαναριστεί και το τεύχος όπου είχε δημοσιευτεί...

(μη ρωτήσετε,ασφαλώς και ΔΕΝ θυμάμαι ποιο ήταν αυτό ! )

Ω! Αυτό θέλω να το δω! Για δώσε κάνα στοιχείο! Τι χρονιά ήταν κλπ.. :ccool:
 
manos426f είπε:
Σε κάποιο USER έχει δημοσιευτεί και γράμμα μου,ελπίζω κάποια μέρα να σκαναριστεί και το τεύχος όπου είχε δημοσιευτεί... (μη ρωτήσετε,ασφαλώς και ΔΕΝ θυμάμαι ποιο ήταν αυτό ! )
Για δώσε κανένα clue μήπως το βρώ να το σκανάρω next. :D
 
Μα το γραφει στο εξωφυλο:

"Το γραμμα του Μανου" :p
 
Μια και παίρνεις παραγγελίες, σε ένα από τα πρώτα τεύχη (κάπου μεταξύ 5-10 αν θυμάμαι καλά) υπάρχουν δημοσιευμένα τα walkthroughs των Leisure Suit Larry & Uninvited που είχα στείλει (Άλκης Πολυράκης). Αν το πετύχεις κάποια στιγμή... :)
 
Omenforever είπε:
Ω! Αυτό θέλω να το δω! Για δώσε κάνα στοιχείο! Τι χρονιά ήταν κλπ.. :ccool:
Δε θυμάμαι ρε αδερφέ,δε θυμάμαι !!!!

Πάντως,για την ιστορία,να πω κάτι ενδιαφέρον ;;;

Έχω ακόμη γράμμα που ΠΟΤΕ δεν έστειλα στο USER τελικά,από την εποχή εκείνη !!!!Ω,ναι,το βρήκα προ καιρού και συγκινήθηκα απίστευτα !!!!

Γραμμένο σε φύλλο τετραδίου φυσικά,μ' εκείνον τον απίστευτα άτσαλο γραφικό χαρακτήρα που είχα πιτσιρικάς !

Απορώ ακόμη μάλιστα πώς αποκρυπτογραφήθηκε και κατόπιν δημοσιεύτηκε το πρώτο γράμμα μου...

Πρέπει κάποια στιγμή να κάτσω να το αντιγράψω εδώ,να διαβάσετε τον μικρό -αλλά μάλλον θρασύ- τότε Μάνο... :D

Λέω μάλιστα να το κάνω συμβολικά όταν βρω σκαναρισμένο το τεύχος με το απεσταλμένο και δημοσιευμένο γράμμα !

Νομίζω πάντως ότι το γράμμα αυτό που έχω,έχει χρονολογία 1994,αλλά και πάλι δεν είμαι βέβαιος...!

Όσο για το δημοσιευμένο φίλε Omenforever,μόλις εξακριβώσω την ημερομηνία σύνταξης του μη σταλθέντος αυτού γράμματος,θα μπορώ να προσδιορίσω και το πότε περίπου είχε δημοσιευτεί το πρώτο,μια και θυμάμαι ότι εξαιτίας της δημοσίευσης εκείνης είχα πάρει αέρα και φόρα κι έγραψα κι άλλο,που δε θυμάμαι όμως γιατί τελικά δεν έστειλα....

Πω,πω,τι θυμήθηκα ρε παιδιά.....!!

pitsunami είπε:
Για δώσε κανένα clue μήπως το βρώ να το σκανάρω next. :D
Δε θυμάμαι ρε pits,γερνάω ο κερατάς...!

Σίγουρα θα αρχίζει κάπως έτσι:

"Aγαπητό USER,είναι η πρώτη φορά που σου γράφω,αν και σε διαβάζω αρκετό καιρό..."

(μα τι πρωτοτυπία Θεέ μου !!!Σε φώτισα ε; :D )

Eπίσης σίγουρα θα είχα βάλει το όνομά μου,και νομίζω και το επίθετο...

(Αν βρεις κανένα γράμμα με όνοματεπώνυμο Μάνος Κ******,στείλε p.m να σου πω...)

Δε ξέρω αν και πώς μπορώ να βοηθήσω άλλο.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εύγε νέε μου. :thumbup:

Bλέπω υπάρχει μέσα και Εlite+, Hunter, Das Boot, Star Control, και πολλά άλλα ωραία παίγνια. Βούρ για download !!
Η χαρά του billy. :D Και φυσικά το mega review, ενός πρωτοπόρου παιχνιδιού, του Midwinter II. (Γιατί τα sandbox games, δεν αρχίζουν με το GTA III. :D ).
 
Μάνο κάθεσαι; Έχω χαρτομάντιλα αν χρειαστείς…

EDIT:

[PHAIL IMAGE LOL]

:cheers:

Ρε γαμώτο και έμοιαζε τόσο πολύ να είναι αυτό... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φιλάρα,χίλια thanks πραγματικά που έκατσες κι έψαξες,αλλά δεν είναι αυτό το γράμμα μου....

Nice try though....!
 
Πίσω
Μπλουζα