User 079 - Απρίλιος 1997

Καταιγισμος απο USER!!!!!

Omenforever τα συγχαρητηρια μου!!!

Διαβαζοντας το τευχος επεσε η προσοχη μου στο αθανατο tomb raider!!!Το πρωτο απο μια σειρα ιστορικων

παιχνιδιων με το ονομα αυτο!Ασφαλως μεταφερθηκα στο κλιμα που επικρατουσε τοτε και θυμηθηκα το

ποσο με υπνωτισε αυτο το παιχνιδι παιζοντας το σε εναν pentium στα 100 MHZ και καρτα γραφικων trident

1MB Βεβαια το παιχνιδακι σερνοταν αλλα εμπρος στα καλλη τι ειναι ο πονος!

Το παιχνιδι δεν υποστηριζε Direct 3D ετσι ουδεν σχολιον περι ταχυτητας...Ετσι το παιζαμε μεχρι που

ειχε βγη ενα patch για την Matrox mistique μια καρτα αρκετα ποιοτικη που ειχε την τυχη να την εχει ενας γνωστος μου!

Για πρωτη φορα ειδα το παιχνιδι με smoothing και ποιο ταχυτερο fsb χαζεψα!!
 
Στο τεύχος αυτό παρουσιάζονται δύο απ' τα πιο αγαπημένα μου παιχνίδια. Το “Lords of the Realm II” και το “Daggerfall”. Χωρίς υπερβολή, έχω αφιερώσει εκατοντάδες ώρες στους δύο αυτούς τίτλους. Με το LOTR2 κάηκα και πολλές ώρες σε multiplayer.

Those were the days… :eek:
 
Daggerfall ναι το εχω παιξει και εγω!!!Ασφαλως το εχω ακομα στην συλλογη μου....
 
Μιλάμε για το Elder Scrolls II?

(Tον προπάππου του Oblivion?)
 
pooky(1) είπε:
Μιλάμε για το Elder Scrolls II?
(Tον προπάππου του Oblivion?)
Ναι. Συγκεκριμένα το παιδί του “Arena” και τον πατέρα του “Morrowind”.Toν παππού του “Oblivion” δηλαδή. :D
 
Μπράβο στον OmenforEver!Δώσε αναμνήσεις στο λαό!!!

Αυτό το ΝΙΝΕ δεν το είχα ακούσει.Λέει τίποτα? Αν και δεν είμαι γενικά fun τέτοιων games.
 
Καψιμοοοοο λεμε δωστε USER στο λαο!!τα τευχη που μου πεταξε η μανα μου θα τα κλαιω μεχρι να πεθανω δηλαδη?ευχαριστω ρε παιδια να στε καλα!
 
Πίσω
Μπλουζα