Wii U event [Mall Αθήνα 30 Οκτωβρίου]

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.313
Αντιδράσεις
5.849
Η τυχεροι κατοικη των Αθηνων σε τετοια θεματα θα εχουν την ευκαιρια να ερθουν σε επαφη με την καινουργια κονσολα της NINTENDO στης 30 οκτωβριου μετα απο συνενοηση της Nortec με την ΝΙΝΤΕΝDO Of Europe.Συγκεκριμενα στης 30 οκτωβριου απο της 12 το πρωι μεχρι της 9 το βραδυ 10 συστηματα με playable μορφες τιτλων θα βρισκονται στο εμπορικο κεντρο The Mall Athens στο Μαρουσι και συγκεκριμενα στον 3ο οροφο εξω απο το καταστημα Cocoa Bean. Παραλληλα θα υπαρχουν αρκετες εκπληξεις,κληρωσεις για πλουσια δωρα και μια μεγαλη λιστα απα guest star συμπεριλαμβανομενων και των Mario και luigi οποτε παρτε και τα παιδια σας μαζι ωση εχετε πιστευω θα περασουν πολυ καλα.Οι τιτλοι που θα υπαρχουν θα ειναι οι εξης:ΝINTENDO Land,New super mario bros U,Pikmin 3,Wonderful 101,Panorama view,zombi U,Assassin's creed III,Rayman Legends,Darksiders 2,Tekken Tag Tournament 2.

Με αφορμη αυτο το θεμα ωσοι τυχεροι πατε μπητε μετα εδω και ποσταρετε της εντυπωσεις σας και τυχον φωτογραφιες η βιντεο που μπορει να εχετε τραβηξει.
 
Ηρακλη, Pooky θυμαστε που ειχαμε παει στο Hilton για το Wii presentation?

Γκουχ, γκουχ
 
Wally είπε:
Ηρακλη, Pooky θυμαστε που ειχαμε παει στο Hilton για το Wii presentation?
Γκουχ, γκουχ
Ρε παιδιά και εγώ εκεί ήμουν τότε. Θυμάμαι ήταν και επέτειος του Πολυτεχνείου και είχαμε φάει καπνό και δακρυγόνο.

Δεν γνωριζόμασταν τότε όμως. Λέω να πάω πάντως να δω τι είναι αυτό το Wii U.
 
Wally είπε:
Ηρακλη, Pooky θυμαστε που ειχαμε παει στο Hilton για το Wii presentation?
Γκουχ, γκουχ
Χα χα!

Πάνο είχα πάει με τον Telonio ρε! Δεν είχα φάει δακρυγόνα!

Θα είμαι εκεί αν και θα περιμένω να μου έρθει το "πακέτο" σπίτι!
 
Πληροφορήθηκα πως η Νortec θα παρουσιάσει αύριο την κονσόλα στο ευρύ κοινό στο the mall Athens από τις 12 μέχρι τις 9.
 
Μπορει να παω αυριο θα δω...
 
Θα βαλω την Finish the Fight μπλουζα μου και θα παω :)
 
Χαθηκαν τα Σαββατοκυριακα..
 
Wally είπε:
Θα βαλω την Finish the Fight μπλουζα μου και θα παω :)
Φυσικά με τη μπλούζα Super Mario Bros. :)

Θα είμαι εκεί κατά τις 5 το απόγευμα, έτσι και αλλοιώς σκόπευα να κάω games hunting στο Mall. Θα πάρω και τον Sonic μαζί μου!
 
Θα είμαι κι εγώ εκεί μάλλον. Λίγο πιο αργά (6-7). Θα φοράω μία ζωγραφισμένη άσπρη μπλούζα (cyberpunk με πολλά καλώδια κλπ) :p

Αλλά και χωρίς την μπλούζα πάλι κάνω μπαμ, αν δείτε κάποιον ακούρευτο με σακούλες στα μάτια και σας θυμίζει πρεζάκι αυτός θα είμαι μάλλον εγώ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραία θα δεις εκεί δυο nerds με Super Mario μπλούζες. Ο ένας θα είμαι εγώ! Ελεύθερα μίλα μας. Θα είμαστε εκεί κατά τις 5 το απόγευμα και θα κάτσουμε κανά γεμάτο 3ωρο. Φυσικά πρώτα θα έχει games hunting στο Public.
 
Θα εχω το νου μου μηπως σας πετυχω.. θα ερθω με κατι φιλους .. δεν ξερω ποσο θα κατσω γιατι τα παιδια που θα ειμαι μαζι δεν πολυασχολουντε με games :) (πιο πολυ μια βολτα κατα τις 5-6 να δουμε τι παιζει)

Imgema είπε:
Θα είμαι κι εγώ εκεί μάλλον. Λίγο πιο αργά (6-7). Θα φοράω μία ζωγραφισμένη άσπρη μπλούζα (cyberpunk με πολλά καλώδια κλπ) :p


Αλλά και χωρίς την μπλούζα πάλι κάνω μπαμ, αν δείτε κάποιον ακούρευτο με σακούλες στα μάτια και σας θυμίζει πρεζάκι αυτός θα είμαι μάλλον εγώ...
σαν αυτα που ζωγραφιζεις;; αν ναι , αν σε δω θα σε καταλαβω σιγουρα! :D δεν νομιζω να εχει αλλο τετοια μπλουζα :D

pooky(1) είπε:
Ωραία θα δεις εκεί δυο nerds με Super Mario μπλούζες. Ο ένας θα είμαι εγώ! Ελεύθερα μίλα μας.
Φοβερο hint! δεν θα ειναι κανενας αλλος που να φοραει Mario μπλουζες!!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ajax87 είπε:
σαν αυτα που ζωγραφιζεις;; αν ναι , αν σε δω θα σε καταλαβω σιγουρα! :D δεν νομιζω να εχει αλλο τετοια μπλουζα :D
Ναι, είναι η άσπρη μπλούζα που έχω κάνει post στο Deviant Art. Θα έρθω κι εγώ με έναν φίλο (η και περισσότερους, ανάλογα). Ο τύπος όμως μοιάζει με hardcore χρυσαυγίτη, είναι ψηλός, γομάρι, ξυρισμένο κεφάλι γουλί και λίγο μούσι... Αν μας δείτε μην τρομάξετε, ελάτε να μου μιλήσετε, δεν κάνει τίποτα αν δεν του πω εγώ :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Imgema είπε:
Ναι, είναι η άσπρη μπλούζα που έχω κάνει post στο Deviant Art. Θα έρθω κι εγώ με έναν φίλο (η και περισσότερους, ανάλογα). Ο τύπος όμως μοιάζει με hardcore χρυσαυγίτη, είναι ψηλός, γομάρι, ξυρισμένο κεφάλι γουλί και λίγο μούσι... Αν μας δείτε μην τρομάξετε, ελάτε να μου μιλήσετε, δεν κάνει τίποτα αν δεν του πω εγώ :p
Εντάξει, τέτοιοι είναι και οι "security" στο μαγαζί. Καλά παιδιά όλοι τους. ;)

Ωραία τα λέμε αύριο εκεί λοιπόν!
 
Ίσως έρθω και εγώ. Τώρα τι θα φοράω δεν ξέρω, αλλά θα με αναγνωρίσετε. :)
 
Maddog είπε:
Αυτός θα είναι ο μόνος σαραντάρης. :p
Κοντός ψαλμός Αλληλ..... (ή κάπως έτσι, ανήκω στην "αντίπερα όχθη!!!! ) αγαπητέ μου Ιατρέ!

(Και χώρια τη πλάκα, ο μοναδικός στα 43 που μοιάζει 23.... ) :D

....... και όπως απάντησε ο Nermal στον Garfield όταν των ρώτησε "πως γίνεται να σε ξέρω 10 χρόνια και να είσαι ακόμα ένα μικρό χαριτωμένο γατάκι; "

"Σκέφτομαι πάντα σαν μικρό παιδί. ....... και τα τσιγάρα, τα ποτά, τα ξενύχτια, οι γκόμενες και η φούντα δεν βλάπτουν όσο λένε κάποιοι!!!!! " :diablotin:
 
Πηγα μια βολτα. Δεν μπορεσα να παιξω διοτι ειχα απο το χερι τα πιτσιρικια μου.

Βρηκα Stormwatch,Pooky,maxouli,theoritikos,Jackie Dragon,namida

Παραθετω για αρχη μερικες φωτογραφιες

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Πήγα και εγώ. Δεν κατάφερα να παίξω καθότι είχε πολύ κόσμο. Απλώς είδα και απήλθα. Δυστυχώς, δεν κατάφερα να πετύχω κάποιον γνωστό από το φόρουμ.
 
Πίσω
Μπλουζα