Wings: Director s Cut by Cinemaware in HD

125 δολλάρια το παιχνίδι, σοβαρά μιλάνε;
 
Δεν το γουσταρω το παιχνιδι αλλα με τα νουμερα που διαβαζω μαλον νομιζουν οτι απευθηνονται σε προβατα.
 
Η προσφορά μπορεί να είναι ακόμα και $1, ενώ το παιχνίδι το αγοράζεις (digitally) και με $15. Από κει και πέρα τα υπόλοιπα είναι οι κλασσικές διαβαθμίσεις που βάζει κανείς σε ένα kickstarter ανάλογα με το τι χορηγία επιθυμεί να κάνει κανείς. Ας μην ξεχνάμε ότι σε άλλα projects έχουμε δει και επιλογές χιλιάδων ευρώ. Προφανώς αν κυκλοφορήσει στο μέλλον δεν θα κάνει τόσο το DVD.
 
Μαλλον δεν ειδατε τις πιο κατω προσφορες-πακετα που φτανουν μεχρι και τις 10000$ για να γευματισεις με τον director,να σε παει στα studios κλπ κλπ. :p

Νομιζω οτι απευθυνονται σε εξωγηινους οι τιμες.....

Παντως το παιχνιδι ειναι πολυ καλο αλλα και τα 125$ ειναι οντως τσουχτερα,οσον αφορα το κλασσικο πακετο με το κουτι κλπ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άλκη, που είναι το link για download αγορά με 15 δολλάρια; Με 15 δολλάρια το αγοράζω άμεσα, ήταν από τα αγαπημένα μου.
 
Η δεύτερη επιλογή εδώ

$15 +
(WE HAVE ADDED MAC & LINUX VERSIONS! THIS REPLACES THE ORIGINAL $15 PLEDGE LEVEL! FEEL FREE TO CHANGE TO THIS ONE!) - Your choice of Wings: Director's Cut on Windows PC, Mac or Linux (DRM-free), iOS or Android! - A selection of beautiful desktop wallpapers based on original Wings artwork! - Your name in the credits under the Special Thanks Kickstarter Backers list!
Όλα αυτά φυσικά αν το project προχωρήσει, έτσι;
 
Σαφώς. Ελπίζω και σε ramake του It came from the desert για 15 δολλάρια!
 
Πάμε πάλι, με πιο ρεαλιστικό στόχο αυτή τη φορά. Εύχομαι να τα καταφέρουν.
 
Ελπιζω να περιεχει αυτουσια τη λατρεμενη μουσικη του original...

 
Σαν να παιζει λατερνα ο Αυλωνιτης ακουγεται.
 
Τα σκασα ηδη....αυτη τη φορα με στοχο τις 85 χηνες θα τα καταφερουν.
 
Δοκίμασε κανείς το demo; Το έπαιξα χθες, και... δεν ξέρω... χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω τι με χαλάει, απλά δεν το νιώθω τόσο καλό όσο το original.
 
Ποιο demo;Αυτο που βγαλανε για android;
 
Μου αρεσει που ειμαι και backer παναθεμα με....λιγο που το ειδα δεν μου αρεσε καθολου.Λες και το φτιαξανε σε flash ειναι...βεβαια ειναι ενα very early demo και νομιζω οτι πιο πολυ το βγαλανε για να δειξουν οτι εχουν κανει κατι....
 
Την μουσικουλα την εχει?
 
Πληροφοριακα τα καταφερε τελικα οριακα 6 μερες πριν το τελος και ετσι αυτη τη φορα θα το κανουν το remake...
 
Παντως το demo δεν ενθουσιασε ουτε εμενα.Ειναι λιγο "φαουλ" που υπαρχουν οι στοχοι για να κανεις lock.

Υποτιθεται πετας ενα αεροπλανο σχεδον 100 ετων που εχει solid στοχους οπως στο original.
 
Ευτυχώς απενεργοποιούνται! Οι στόχοι και το κουμπί που σε πάει αυτόματα στην ουρά του αντιπάλου είναι δεκανίκια που μειώνουν τραγικά την απόλαυση, αλλά υποθέτω ότι είναι απαραίτητα για τις handheld συσκευές. Πάλι καλά που είναι προαιρετικά.
 
Πίσω
Μπλουζα