Wings

telonio

Immense Cult RetroFigure
Joined
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
4.514
Αντιδράσεις
2.357
picture.php


picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ καλή παρουσίαση telonio. Σε ευχαριστούμε θερμά!
 
Συγχαρητηρια!

θα βαλω να ακουσω την μουσικουλα με το ακορντεον :D
 
Nice review φίλτατε τελώνιε. Καταπληκτικό game!!

Πάω να ανοίξω το WinUAE!!!!! ( ή την σκουριασμένη Amiga :( )
 
Μπράβο φιλαράκι...Άψογο review...το απόλαυσα!!!!!!

Και τώρα επί του θέματος...Wings...Ατελείωτες ώρες παιχνιδιού. Η Cinemaware είχε κάνει το θαύμα της με αυτό το αριστούργημα!Αρκετά μεγάλο

παιχνίδι με πάνω από 100 αποστολές(εγώ είχα βγάλει γύρω στις 105 από ότι θυμάμαι )Περισσότερα δεν έχω να πω αφού ο telonios τα είπε όλα…
 
Είσαι μεγάλος σταρ αγόρι μου!!
 
καλα με αυτο εχω καει εντελως στα εφηβiκα χρονια,μιλαμε με τις ωρες .παροτι απο γραφικα δεν ελεγε πολλα απο ατμοσφαιρα εσκιζε .μπραβο telonio!
 
Δεν το έχω παίξει ποτέ... :icon_cry:

Σε ευχαριστούμε για το όμορφο review telonio! :thumbup:
 
simonkey είπε:
καλα με αυτο εχω καει εντελως στα εφηβηκα χρονια,μιλαμε με τις ωρες .παροτι απο γραφικα δεν ελεγε πολλα απο ατμοσφαιρα εσκιζε .μπραβο telonio!
που το έπαιζες σε σπέκτρουμ; τα γραφικά του ήταν εξαιρετικά!!!
 
Οντως,προτεινω ενα 10ημερο ban στον Simonkey για τις λαθος κρισεις της νιοτης του :D
 
βασικα σε ολα τα μερη του παιχνιδιου ειχε καλα γραφικα αλλα ξενερωνα με τα γραφικα της πτησης ,για κοιταξτε το combat air patrol ...παντως το wings το επαιζα και το παιζω ακομα που και που!
 
θυμάμαι που επείδή δεν κατάφερνα να το προσγειώσω είχα βρει την εξής λύση...

πετούσα μέχρι να νυχτώσει προς μία κατεύθυνση...έτσι το τελείωσα και έφτασα στην υπέροχη τελική του εικόνα. Από τα καλύτερα παιχνίδια της αμίγκα
 
Τι έγινε η αρχική δημοσίευση ;
 
Θα ανέβει σύντομα. ;)
 
Όπως συνηθίζεται σε όλα πλέον τα sections του forum, ενα efxaristo θα σας αποκαλύψει το πλήρες review :loco::icon_lol:
 
efxaristo efxaristo efxaristo efxaristo

efxaristo efxaristo efxaristo efxaristo

efxaristo efxaristo efxaristo efxaristo

Πω,πω,έχεια πάρα πολά reviews το forum τελικά....!!!!! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Άλλο ένα γραφικό layout αυτή τη φορά για το Wings. Να σημειώσω πως αυτό ήταν και το πρώτο προσωπικό review εδώ στο GRM και σας ευχαριστώ πολύ που φιλοξενείτε στο site τα review μου.
 
Πίσω
Μπλουζα