Your Mom hates DEAD SPACE 2!

Stormwatch

RetroNuts!
Joined
18 Mαϊ 2006
Μηνύματα
1.611
Αντιδράσεις
263
Πολύ καλό promo για το Dead Space 2 - Δεν ξέρω αν οι αντιδράσεις των μανάδων είναι αυθεντικές ή φτιαχτές αλλά το αποτέλεσμα είναι απολαυστικό...

http://www.youtube.com/watch?v=jri8LFci4xQ

Δεξιά, στα suggestions, βρισκονται βιντεο με τις αντιδράσεις κάθε μητέρας ξεχωριστά...


Btw, φαίνεται παιχνιδάρα όπως και το πρώτο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πρωτότυπη διαφήμιση του προϊόντως.

Μου άρεσε!!!
 
Το καλυτερο ad campaign που εχω δει απο την EA.

Το Dead Space 2 εχει ηδη τσιμπησει τρελες κριτικες.
 
Χαχαχα πολύ καλό! Καιρός να παίξω το 1ο :p
 
χχααχχαχαχαχ τρομερό!

edit: LOL ? που πήγαν τα βίντεο του dead space 2?
 
Αυτά τα video είναι ο καλύτερος λόγος για να το αγοράσεις χαχαχα
 
Εν τέλει είναι χάσμα γενεών, τεχνολογικό αναλφαβητισμός ή τεχνοφοβία;

Εσείς θα αφήνατε το παιδί σας να παίξει αυτό το παιχνίδι; Αυτή είναι η πραγματική ερώτηση.
 
ναι αν δε βλέπει εφιάλτες μετά θα το άφηνα... εγώ που έπαιζα τέτοια δεν έπαθα και τίποτα (νομίζω δηλαδή αλλά όλο και κάτι θα έκανα ΛΟΛ) ... βέβαια θα μου πεις τόση λεπτομέρεια στη βία δεν είχε αλλά αναλογικά με τις εποχές το DOOM ήταν μπροστά...
 
status είπε:
Εν τέλει είναι χάσμα γενεών, τεχνολογικό αναλφαβητισμός ή τεχνοφοβία;Εσείς θα αφήνατε το παιδί σας να παίξει αυτό το παιχνίδι; Αυτή είναι η πραγματική ερώτηση.
Εσύ πιστεύεις ότι θα υπήρχαν οι ίδιες αντιδράσεις αν έβαζαν αντί για μαμάδες, μπαμπάδες; :D
 
Haros είπε:
Εσύ πιστεύεις ότι θα υπήρχαν οι ίδιες αντιδράσεις αν έβαζαν αντί για μαμάδες, μπαμπάδες; :D
Δεδομένου ότι στο trailer λέει ότι είναι "In the heart of conservative america" aka Τέξας, ίσως να έχουν τις ίδιες απόψεις και οι μπαμπάδες.
 
Μερικά εγκεφαλικά και καρδιακα μετά, ο συλλογος μητέρων της Αμερικής και ο Jack Thomson βρήκαν καινούριο στόχο.

Θα γίνει παλι χαμός με το πόσο κακα ειναι τα βιντεοπαιχνίδια.

Ειμαι αντίθετος με αυτού του είδους της διφήμισης, γιτι πιστυω οτι τα παιχνίδια είναι μορφή τέχνης και έκφρασής.

Πάρτε και λίγο υλικό για σκέψη...
 
Πίσω
Μπλουζα