Δροσουλίτες

bolek101

RetroN00b
Joined
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
Γεια σας ειμαι καινουργιος στο forum , εδω και πολλη καιρο πσαγνω την σειρα δροσουλιτες και δεν μπορω να το βρω πουθενα σας 1000 παρακαλω οποις το εχει ας μου το δοσει σας παρακαλω

ευχαριστο εκ των προτέρων
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας bolek101 μιας και αυτό είναι το πρώτο σου πόστ εδώ.

Αυτό που ψάχνεις σίγουρα δεν θα το βρεις εδώ, μιας και δεν υπάρχει κανενός ειδους υλικό για κατέβασμα. Καλό θα ήταν να ρίξεις και μια ματιά στους κανονισμούς του φόρουμ.
 
Δροσουλίτες

Γεια σας ειμαι καινουργιο μελος και εδω και πολλη καιρο πσαγνο μια σειρα που την λενε δροσουλιτες αλλα δεν μπορω ν την βρω πουθενα σας παρακαλω πολλξ οποισ την εχει ή μπορει ν την βρει ας μου την δοσει σας παρακαλω πολλη

θα σας ειμαι υποχρεως αν μου την βρειτε σας παρακαλω

ευχαριστο εκ των προτερων
 
bolek101 είπε:
Γεια σας ειμαι καινουργιο μελος και εδω και πολλη καιρο πσαγνο μια σειρα που την λενε δροσουλιτες αλλα δεν μπορω ν την βρω πουθενα σας παρακαλω πολλξ οποισ την εχει ή μπορει ν την βρει ας μου την δοσει σας παρακαλω πολλη
θα σας ειμαι υποχρεως αν μου την βρειτε σας παρακαλω

ευχαριστο εκ των προτερων

Πρωτα απ ολα στο φορουμ αυτο δεν διακινουμε βιντεο απο σειρες/εκπομπες, γι αυτο μην ζητας τετοιο υλικο.

Οσο για την σειρα που ψαχνεις εισαι τυχερη διοτι την δειχνει καθε πρωι το STAR εδω και λιγες μερες.
 
Επίσης να προσθέσω πως η συγκεκριμένη σειρά μόνο ρετρό δεν είναι...
 
Αφού δεν είναι ρετρό και αφού ο ChristosM σου έδωσε απάντηση για αυτό που ψάχνεις το θρεντ κλειδώνεται
 
Kambia είπε:
Αφού δεν είναι ρετρό και αφού ο ChristosM σου έδωσε απάντηση για αυτό που ψάχνεις το θρεντ κλειδώνεται
Πάλι καλά, διότι και άλλο νέο μέλος μας ρώτησε χτες πάλι για την ίδια σειρά... Ίσως και να είναι τυχαίο βέβαια που εμφανίστηκαν δύο νέα μέλη με διαφορά λίγων ωρών που ζήτησαν την ίδια σειρά...
 
Πίσω
Μπλουζα