Με ποιον μοιάζει;

Για μένα ιδανική επιλογή ηθοποιού θα ήταν η Κάτια Γκουλιώνη που υποδύθηκε την Ευτυχία Παπαγιαννοπούλου στα νιάτα της.Προβολή συνημμένου 276937
Είχα σκεφτεί lady gaga και βλέπω πως την σκέφτηκαν και άλλοι πριν από μενα, ειχε και την φωνη να στηριξει την ολη ταινια.lady-gaga-x-amy-winehouse-v0-zhdiozrt5z9c1.jpeg
 
Καλύτερη επιλογή δεν θα μπορούσε να γινει
p22714_p_v8_av.jpg
 
Ο απεικονιζόμενος ηθοποιός ονομάζεται Αποστόλης Τότσικας και επί του παρόντος συμμετέχει στην καθημερινή τηλεοπτική σειρά Ηλέκτρα. Κάθε φορά που τον βλέπω μου ρχεται απευθείας στο νου η εικόνα ενός σπουδαίου ´Ελληνα ηθοποιού, σκηνοθέτη και θιασάρχη -με πάρα πολλές θεατρικές και τηλεοπτικές επιτυχίες, καθώς και βραβεία στο ενεργητικό του- ο οποίος απεβίωσε το 2016. Εσάς ποιόν σας θυμίζει;Προβολή συνημμένου 275938
Δεν μοιάζει και λίγο με Παύλο σιδηροπουλο;
 
Δεν μοιάζει και λίγο με Παύλο σιδηροπουλο;
Μια πολύ «ψιλή» στα νιάτα του, αν κ νομίζω είχε αρκετά πιο φουσκωτή μύτη κ άλλο ύφος. Μη σου πω ότι ο Σπυρόπουλος Αλίκης μου φέρνει πιο πολύ σε Σιδηρ. Λολ
 
Tελειως δικό της καλούπι, δηλ. δεν φέρνει σε καμια, έχει δικά της ιδιαίτερα χαρακτηριστικά, συμφωνειτε; λίγο μου κάνει σε τζοαν Κόλλινςσε στυλ.
25b34b4050c1836408c996873f5514b24ccdd513.jpg
 
Tελειως δικό της καλούπι, δηλ. δεν φέρνει σε καμια, έχει δικά της ιδιαίτερα χαρακτηριστικά, συμφωνειτε; λίγο μου κάνει σε τζοαν Κόλλινςσε στυλ.
Προβολή συνημμένου 276959
Ναι, λόγω 80ς ντύσιμο κ στυλ παραπέμπει σε Δυναστεία. Θεάρα ήταν κ είναι
 
Κι εμενα και η ιδια εχει δηλωσει οτι θαυμαζε την Αλικη παρα πολυ. Ισως να της εβγαινε ασυναισθητα.
Ότι της έβγαινε, της έβγαινε χωρίς αμφιβολία :αγάπη: εννοώ η αύρα όχι η εμφάνισή
 
H τονια Ζήσιμουδεν μοιάζει λίγο στην μαριλιτα;e45b22b0-marilita_labropoulou.jpgtonia-zisimou-9HC18K-800x_.jpeg1077724_1377047202521358_1073535226_o.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα